Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. március 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Kiadás éve: 2016

Illatjegyek: mandarin, cassis, jázmin, kínai jázmin, kamilla, heliotróp, pacsuli, pézsma, ámbra, szantálfa, vanília

Estée Lauder Modern Muse Nuit fújós eladó
Ár: 2800 Ft/4000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

GNóri

2020. március 31.

Az Estée Lauder illatok nem igazán nekem vannak kitalálva, de megragadta a tekintetem a drogéria polcán a szép, elegáns, sötét üvege, így gondoltam, kipróbálom. Az elején felidegesített, azt hittem, hogy egy újabb unalmas édes-pacsulis rettenet, de mire hazaértem, nagyon finom és érdekes illattá vált rajtam. Idővel csillapodott az édessége, és leginkább a szantálfás és tonkás jegyek váltak uralkodóvá. Ettől függetlenül amúgy magamon kicsit egyszerűnek és kihívónak tartom, inkább esti, alkalmi illatnak tudom elképzelni. A tartósságára nem lehet panasz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

riatai

2020. március 10.

Még nemigen jártam úgy, hogy egy illatból kiérezzem az egyik összetevőjét, úgy, hogy nem is tudom, van benne. Na ebben az illatban kiszúrtam a kamillát..... Zavarba is jöttem.... Annyira édes, vaníliás illat....mit csinál itt a kamilla?! Na azt továbbra sem tudom, de teszt üzemmódban van... Alapvetően tetszik, de a Muse Rouge-hoz viszonyítva ez az illat nem olyan elegáns. És mostanság nem is szeretem a nagyon édes illatokat. Ahhoz képest még mindig jó helyen áll. Az is mellette szól, hogy nagyon tartós. Még egy dolog: Számomra nagyon hasonló a Mon Guerlainhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Kissdorii

2020. február 24.

Nagyon különleges, kicsit tolakodó illat. Mikor először megéreztem valakin akkor beleszerettem, egyből meg is vettem. Rajtam tartós, szinte egész nap megmarad. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

klilii

2020. január 26.

1,5 éve vettem én imádom ezt az illatot, a barátnőm szeretett volna megvásárolni miután érezte rajtam, bementünk a drogériába ám egy hatalmas meglepetés és csalódás ért minket, ugyanaz a parfüm és egy förtelmes pacsuli illat.. nem tudom mit történt vele .. remélem meglelem a helyet ahol még az igazi kellemes illat van mielőtt elfogyna az enyém !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

abodri

2019. november 6.

Kicsit régimódi, nagyon egyszerű illat. Kipróbáltam, és rögtön sikerült eldöntenem, hogy nem veszem meg. Semennyire sem fogott meg. Tartós, mert tusolás után még éreztem a csuklómon, így akinek tetszik és jó hozzá a kémiája, az jól jár vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 6.

pennylane69

2019. április 28.

Egy évfolyamtársamon éreztem először, ezt a mesés illatot. Rögtön meg is kérdeztem hogy mit visel és már rendeltem is. Hát amikor megjött és kipróbáltam az egyik szemem sírt , a másik nevetett; fantasztikus illat volt rajtam, de köze sem volt ahhoz, ami megtetszett a lányon. Nagyon mély és fűszeres illat, valamiért olyan arab parfümös benyomásom van róla, egy picit öreges is lehet, de én amúgy is szeretem a kicsit nyanyás parfümöket. Én személy szerint nyáron is használom, a mindennapokban olyan luxus érzést nyújt az embernek. Az üvege nekem bejön, egyszerű és tetszik, hogy zöld a folyadék maga. Nagyon hosszú ideig tart a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

narcissus

2019. március 16.

Különlegesen tartós illat, szinte lemoshatatlan, de ezt nem szoktam sajnálni. Az igaz, hogy nem ez a legkedvesebb illatom, de olykor szívesen fújom magamra. Füstös, meleg illat, kissé buja, de egyáltalán nem tolakodik. Valahogy olyan rejtélyes... Titokzatosságot áraszt, kitűnik a sok " édes, cukros egyenillat" közül.
Három csillagot jó szívvel adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Három csillagot jó szívvel adok.

adria0405

2019. február 5.

Én imádom ezt a parfümöt. Csak Különlegesebb alkalmakra használom. Szerintem nagyon tartós, ha ezzel fújom be magam, sokan megjegyzik milyen jó illatom van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Penge

2018. december 14.

Valóban kissé hasonlít a sötétkék Guerlain erős édes cukros illatára, de csak kifújáskor. Míg a Guerlain vattacukros, édes, szinte már tolakodó illatba megy át, ami önállóan uralkodik és elnyom minden mást, addig az EL idővel belesimul a saját légkörünk illatába és velünk próbál összhangba jönni,hozzánk simul és átalakul egy lecsitultabb elegáns , de meghatározó, inkább mondanám, hogy érettebb nő illatba. Az édes vonal megmarad, nálam ámbrás-virágos. Tartóssága szuper, nálam főleg, hogy a férjem is "bukik rá" bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

nygigi

2018. november 21.

Az EL-től nem sikerült még egyik illatot sem megkedvelni, de ez nagyon jól sikerült. Szerintem nem hasonlít a C. H. Good Girl-jéhez, nekem teljesen más a bőrömön. Nagyon finom, különleges és tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.