Estée Lauder

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ajakápolók

Az ajkakat feltölti és hidratálja. Használható önmagában vagy rúzs alatt. A kényelmes, fényes hatású ajakápoló kellemes hűsítő érzést nyújt, az ajkak láthatóan teltebbek, színük élénkebb.

Jucccc

2020. március 7.

Amit én használok, annak ugyanez a neve, de nem ilyen a csomagolása, és sokkal többe került.
A csomagolás (gyönyörű halvány rózsaszín tubus, EL iniciálékkal) nagyon tetszetős, az applikátor praktikus és jól használható, precízen felvihető vele a kence. Szép, csillogós szájfény, én látom és érzem is a dúsító hatását. Magában, illetve rúzs fölé kenve is nagyon szeretem. Enyhén - nem zavaróan - mentolos, a színe nagyon halvány rózsaszín, az ajkakat éppen csak színezi egy kicsit. A tartósságával sincs gondom, nyilván a szájfények nem szoktak estig tartani, de nem is folyik el, szépen a helyén marad. Az ára viszont húzós, és van egy drogériás lip volumizer, ami kb. ugyanazt tudja, mint ez az Estée Lauder termék, csak tizedennyiért, így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

marliz

2017. február 17.

Véletlen sikerült megvennem. A pure color envy blooming lip balm-ot akartam, de az eladónő, és én is benéztük. Ez tulajdonképpen egy hidratáló, mentolos ajakfény. Mivel nem szeretem a szájfényeket, gondolkoztam, hogy visszaviszem, de végül megtartottam. Szájkontúr ceruzával, vagy csak magában, vékonyan felkenve, hogy ne legyen nagyon fényes a szám, egészen megkedveltem. Valóban hidratál, kellemes viselet, pont annyi mentollal, amennyi kifejezetten jól esik. Teltebbnek viszont nem látszanak az ajkaim, csak annak az illúzióját kelti számomra a mentol miatt. A maga nemében nem rossz, de semmi extra. Semmivel sem tud többet, mint egy olcsóbb jó minőségű, ápoló szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Menthyl PCA, Fish (Pisces) Collagen, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagének (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.