KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: florcsiii, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   10 400 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív árnyalatok, lágy és ultra-kényelmes viseletet nyújtó textúrák. Egy cseppnyi festék szenvedéllyel telítve.

3 csábító finish-sel emeli ki ajkaid: matt, magasfényű, metál.

Villango

2018. szeptember 4.

Up 1 nappal később: megvettem :-))) de egy visszafogottabb árnyalatban, a Burnt Raisin árnyalatban. Gyönyörűen kopik, extrém tartós a 10 ezer ft alatti rúzsokhoz képest, és nagyon kényelmes viselet. Nagyon érezni a high end vonalat benne.

OMG. A RÚZS. :)
Eszméletlen jó.
De most egy narancsos piros színt szerettem volna venni, és ő annyira intenzív, annyira pigmentált és erős, hogy nem fér bele most az életembe. Valami transzparensebb kellett ebben a színben.
Viszont szükségem van egy nude-osabb színre is, és azt biztos ebben a márkában, ebben a kivitelben veszem meg.
Olyan mint egy tetoválás. Csodálatos.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

OMG. A RÚZS. :)
Eszméletlen jó.
Olyan mint egy tetoválás. Csodálatos.

florcsiii

2018. augusztus 27.

Mikor kijött ez az új rúzs, rohantam is az EL üzletbe, hogy vegyek egyet, de kb. 6 szín volt és egyik sem tetszett. A honlapjukon ellenben már akkor is volt kb. 15. Az üzletbe azt mondták ennyi van kész, engem meg nem érdekelt tovább. Aztán valami másért mentem és már láttam, hogy bővült a paletta, de nem volt időm mazsolázni és el is felejtettem..Aztán kb. 1 hónapja valahol megláttam a Violette kollekció limitált pirosát és már az üzletben is voltam :D A rúzs minősége teljes mértékben hozza a kívántakat: tartós, gyönyörűen kopik, alig hagy foltot és egy kis kopás után a javítás észrevehetetlen. Ivást nagyon jól bírja reggelit is, ebéd után kellett javítanom, de nem volt veszélyes. Pont olyan gyorsan szárad, hogy ha rontasz még gyorsan tudsz javítani, de utána már ottmarad, ahol van.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

SchmitterBettina

2018. június 29.

Nekem metál változat van meg. Imádom. Gyönyörű tartós a színe, kicsit vastag az állaga, de nekem nem kényelmetlen. Ivást könnyebb evés simán bírja .

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.