Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. október 17.

Kiszerelés:   3,1 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

• krémes, könnyen felvihető formula
  • hidratáló hatású

16 színben kapható

Pentaerythrityl Adipate/Caprate/Caprylate/Heptanoate Octyldodecanol eo I i I al Polybutene Polyethylene Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Diisostearyl Malate ti I eo Stearoxy Dimethicone eoSilica Ppg-51/ Smdi Copolymer Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Theobroma Grandiflorum (Theobroma) Seed Butter Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract Mentha Piperita (Peppermint) Oil i Olea Europaea (Olive) Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract gy 0 0Acrylates Copolymer Cholesterol eo I eu 0 0Hydroxyethylcellulose Methyl Glucose Sesquistearate eo I eu Glycerin h 0 0Lauryl PCA h Sodium Hyaluronate h 0 0C20-40 Pareth-10 Glyceryl Stearate eo I euLauryl Methacrylate/ Glycol Dimethacrylate Crosspolymer Oleic Acid eo I eu Palmitic Acid eo I eu 2 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Ethylhexylglycerin Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Triethoxycaprylylsilane szil Silica Dimethyl Silylate eo Butylene Glycol h 1 0Potassium Sulfate Ethylcellulose Calcium Sodium Borosilicate Polyethylene Terephthalate Calcium Aluminum Borosilicate Synthetic Fluorphlogopite Barium Sulfate sz Water / Aqua Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Red 7 Lake / CI 15850 szCI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz CI 42090 sz CI 77400 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz CI 45370 sz Red 6 / CI 15850 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Red 30 / CI 73360 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz Manganese Violet / CI 77742 sz

Estée Lauder Pure Color Lipstick
Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

mellcsiii

2018. június 11.

Elcsábultam egyre, amikor 40% kedvezménnyel lehetett kapni a Douglasban. A Mischievous Rose árnyalatot választottam, hogy a mindennapokban tudjam használni. Hát, azt kell, hogy mondjam, hogy ég és föld a különbség egy átlagos nude rúzs és eközött... Nagyon jó az állaga, krémes, kellemes viselet. A szín tökéletes a mindennapokra, nagyon szépen passzol a bőrömhöz. Annak ellenére, hogy krémes és fényesebb formula, nagyon tartós, a nap közepéig ki szokott tartani úgy, hogy ne kelljen frissíteni. Az egyedüli problémám, hogy viszonylag gyorsan fogy, de ez nem gátol meg majd abban, hogy vegyek még más színben is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

sheol

2018. május 29.

495 Intriguing árnyalata van meg és nagyon szeretem. Hideg tónusú, világos bőröm van, az árnyalata pont megfelelő. Nap közben is hordható, nemcsak alkalmakra. Nagyon kellemes érzés viselni, több órán keresztül is. Persze kopik, ételt, italt nem bírja, de nem szárít. Ez az árnyalat málnás/borszínű, a világostól egészen sötétig ki lehet hozni belőle színeket, attól függően, hány rétegben kenem. Az ára viszont...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Cristina

2017. szeptember 22.

Egy álom, az egyetlen rúzs eddig ma nem szárít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Egy álom, az egyetlen rúzs eddig ma nem szárít!

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 8.

Aki egy igényes kivitelű és kiváló minőségű rúzsra vágyik, annak jó szívvel ajánlom az EL termékét. Olyan sok szépet elmondtak már előttem erről a rúzsról, hogy nehéz lenne további új gondolattal előállni. Én is unalomig mantrázom ugyanazt az EL sminktermékei kapcsán, de szerencsére ezek szinte kivétel nélkül mindig pozitív gondolatok. Bár nem szükséges senkinek megmagyaráznunk a választásainkat, de túl a néhányadik x-en, és néhány munkában töltött év után, ha biztosra akarunk menni, miért ne választhatnánk magunknak a minőséget? Nekem a 240-es Charmed-re esett a választásom, ami mindenhez remekül passzol, nem hivalkodik, egyszerűen hű társam a mindennapokban. Számomra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

gpetra22

2017. március 4.

Fairest árnyalat van meg, gyönyörű a színe és nagyon krémes. Olvastam itt a vélemények között, hogy nem bírja annyi ideig, mint a nagy testvére, de nem gondoltam, hogy ennyire nem. Ha nem alapozok alá, vagy nem viszem fel duplán van, hogy egy órát bír csak! Ennyi pénzért, azért kicsit többre számítottam. Ennek ellenére, ez a legjobb rúzsom és ezt használom a legtöbbet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Aidyn3

2016. október 14.

Egy halvány rózsaszínes árnyalat van meg, szeretem. Nem olyan hihetetlenül tartós, és a színe sem egy hivalkodó erősségű, de hétköznapi sminknek megfelel. (Nyilván egy dögös piros másképpen viselkedik... :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Igh12

2016. július 13.

Hmm. Kalandozásaim más rúzsokkal véget értek - ismét. A már meglévő, hagyományos envyk mellé kerestem egy könnyebb rúzst , így került a polcomra egy egy chanel illetve dior. Nem mondom, hogy azok rosszak, de valahogy nemigen nyúltam értük.
Ma hoztam haza ebből egy db-ot , a 410 es árnyalatút. Pont olyan, amit szerettem volna. Nem is értem, hogy nem fedeztem fel ezidáig.
Mióta tombol nálam az envy mánia, az összes többi korábbi rúzsom ott árválkodik a polcon - néha nyúlok értük, hogy fogyjanak el végre.
Ezekből viszont egyre többet és többet akarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Ezekből viszont egyre többet és többet akarok.

hajasbaba

2016. április 29.

A szaküzletben egy pink színű rúzst kerestem kifejezetten tavaszra, nyárra, mikor úgyis napszemüveg van rajtam és kevés smink. Így esett a választásom erre a könnyedebb shine verzióra, azon belül is a Passionate színre. Ez egy brutál fukszia-pink enyhe lilás beütéssel. Felkenéskor lágyan fénylik, ami egy idő után eltűnik, de a szín marad. Shine rúzsokhoz képest nekem kifejezetten tartós. Ivást még bírja, evést már nem. Kellemes viselet az ajkakon, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

novak.v

2016. március 10.

A "sima" verzióhoz képest (amit csak üzletben próbáltam) kevésbé tartós, valóban könnyedebb, de ez is volt a cél, amikor rá esett a választásom. Hihetetlen, nem gondoltam volna, hogy veszek egyszer ennyiért rúzst, de (sajnos) itt mindenkinek teljesen igaza van! Amikor otthon kicsomogalod a celofánból, meg a dobozból elkap az az érzés, ami miatt visszamész (én is, de szigorúan kuponnal) és veszel még, mert egynél nem lehet abbahagyni. Az egész kivitelezés és a tökéletes brand mögötte csak azt súgja: vegyél meg! Nem tudom, megéri e, lehet nem, de nem fogok erről lemondani.
A készséges eladóra bíztam magam (Douglas), rám nézett és amit elsőre ajánlott (240) tökéletes volt a világos haj/szem/bőrszínemhez. Nem rikít rajtam, szolid és elegáns, feldobja a sápadt arcom. Már a következőn gondolkozom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

despoina

2016. január 21.

2015. május 5. :
Ma a 220 árnyalatban probáltam, pontos névre nem emlékszem csak erre a számra.
A nagytestvér Envyhez képest sokkal könnyedebb és lazább mert nem olyan erős a fedése. Szépek a színek, a 220 egy finom lágy rózsaszín szín. Lágyan csillog, picit vízesen de ez egy idő után eltüník. A botban elmondta az eladó hölgy hogy hyauron sav tartalmú ami picit telt hatást is eredményezz az ajkaknak. Nem annyira tartós mint a nagytestvér, de jól bírja. Nem érzek óriási késztetést hogy megvegyem magamnak a probált árnyalatot. Mondjuk nálunk itt csak 23 euró, májusi akcióban. Megadom az 5 csillagot a terméknek mert tényleg minőségi, szép, nem tűník el percek alatt, igényes a csomagolása. De én nem szerettem belé.

Most akcióban 23 eurót fizettem érte a parfümériában az Estee Lauder részlegen és pluszban kaptam egy 7 ml.-.es Estee Lauder Modern Muse mini parfümőt és egy mini Sumptuous szempillaspirált :)))) Mert amikor kiprobáltam a 220 árnyalatot, egyidőben vásároltam anyukámnak anyák napja alkalmából (utólagosan) egy Empowered 350 számú narancsos piros árnyalatú Envy Shine rúzst.
23 euró pedig 6900 forint és nem beszélve a nagyvonalú ajándékokról, még törzsvásárlói kártya sem kellett....
Ez még epernetet is veri azt hisszem :))

2016. január 01:
Anyukámnak végül nem kellett a 350 EMPOWERED rúzs igy megtartottam. Nem volt eddig piros rúzsom, úgy éreztem a visszafogott és komoly stílusomhoz nem illik egy erős és feltűnő paradicsompiros szín. Tévedtem :) Nyáron hűséges társammá vált ez a szín. Felvitel után van egy pici fénye de ez ellilan gyorsan és csak egy masszív matt árnyalat marad. A szín önmagában egy élénk picit kékes árnyalatú narancsos - piros, de napközben is bevállalható lightosabban kontúrceruza nélkül. Nagyon kellemes az illata, az állaga finom, igényes a csomagolása, felkenve tartós és nem szárít. Most télen is előszoktam venni néha, de ritkán használom összeségében igy még elég sok van benne. Évekig elég lesz még :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

2015. május 5. :
Ma a 220 árnyalatban probáltam, pontos névre nem emlékszem csak erre a számra.

Ez még epernetet is veri azt hisszem :))

2016. január 01:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lauryl PCA, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Stearoxy Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cholesterol, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Palmitic Acid, Hexyl Laurate, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cholesterol, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate, Oleic Acid, Palmitic Acid, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil
Színezékek: Barium Sulfate, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 Lake / CI 15850, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 42090, CI 77400, Red 33 Lake / CI 17200, CI 45370, Red 6 / CI 15850, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985, Carmine / CI 75470, Red 30 / CI 73360, Red 28 Lake / CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Manganese Violet / CI 77742

Cholesterol eo I eu 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.