KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. május 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

30 árnyalatban kapható rúzs, 4-féle finish-sel. Az árnyalatok keverhetőek egymással.

Estée Lauder Pure Color Love rúzs - 200 Proven Innocent
Ár: 5000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Estée Lauder Pure Color Love Rúzs 100 'Blasé Bluff'
Ár: 3900 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: Pár alkalommal használt, dobozában, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal

raczjulia

2018. december 2.

Soha se használtam rúzst, nem is szerettem őket mert nem sikerült egyszer sem olyan színt eltalálnom ami igazán illett volna hozzám, de úgy gondoltam, hogy most már ideje befektetni egy szép nude színre, ami matt és természetes hatást kelt és elsősorban Én vagyok. A 100-as Blaise Buff árnyalatú rúzst szereztem be és egyszerűen gyönyörű! Sikerült eltalálnom a legjobban hozzám illő rúzst! Minden nap használom, reggel felkenem, ebéd után frissítek rajta egy kicsit, majd munka után amikor hazaérek ugyanúgy áll rajtam. Nagyon tartós és természetes. Örülök, hogy megvásároltam.

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

gklbfgkvfkb

2018. június 18.

A kedvenc rúzsom, nekem a 200 as árnyalat van meg. Kellemes érzés viselni, tartós. Gyönyörűen van kivitelezve, szuperül kézre áll. Biztosan veszek majd még más árnyalatokat is.:)

gklbfgkvfkb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Claudia08

2018. június 17.

Imádom! Szuper tartós, ecset nélkül használom, nagyon megérte az árát! Több árnyalatban is be fogom szerezni! :)

Claudia08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

CRD

2018. március 19.

Nagyon szeretem! Több árnyalatban megvettem, nem okoz csalódást. Rajtam nagyon tartós-pedig nem ecsettel viszem fel. Megéri az árát, ajánlom mindenkinek!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

MariannKonkoly

2018. január 17.

Egyszerűen imádom! A legjobb rúzs amit valaha próbáltam, teljes mértékben megéri az árát!

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Dorcsa

2018. január 11.

Már megint mumus leszek... -.-" :(
230as az enyém, Glamour napokon adtam be a derekam. Már a képeken se volt szimpi ez a kialakítás, de a színe annyira tetszett ><.
Igazam lett, baromira nem áll kézre nekem, rúzsecsettel bíbelődni pedig utálok. :/
A szín tényleg szép, de annyira nem matt, inkább mattocska :D Pozitívum, hogy elég tartós és kellemes viselni.
De szerintem ez a rúzs összességében baromira nem éri meg az árát. Én az Avon matt rúzst jobban kedvelem, mint ezt. Ennek az árából pedig 6-ot vehettem volna... Az tartósabb és mattabb is, nem mellékesen vicc az ára ehhez képest.

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Már megint mumus leszek... -.-" :(

umpalumpa

2017. december 14.

Nov.1.:
Love Object: szerelem volt elso latasra, kenesre, finishre es mindenre. Matt, nem száraz szupermatt, van benne élet. A szín igazi őszi-téli, esti-alkalmi. Bántam is én mikorra való, akartam és megvettem. Szépen megszínezi az ajkakat, ezért alig tűnik fel a kopás. Evés nélkül 5 órát bírt, akkor frissítettem fel és alig látszott, hogy hozzátettem. Nem szárít. Tényleg love, 3x is (pure color love, love object és szeretem). Talán az Envy-t is megelőzi, de pszt! 🙊 Már új szín beszezésére gondolok :)
Dec. 14.:
Beszereztem a Raw Sugar mattot. Ez az én igazi nude rúzsom, végre!!! Smink nélkül sem vagyok hullaszínű ezzel a rúzzsal. Persze erősebb szemfestéssel jó igazan. Aki sárgás olivás bőrű és nem találja a "nude-ját" tegyen vele próbát.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Nov.1.:
Dec. 14.:

RenataB

2017. december 14.

Imádom az EL termékeket, a Dior mellett a másik szerelmem.
Ezzel a rúzzsal sincs ez máshogy. Nagyon szép finishe van, kellemes viselni, nem mászkál el. Egy negatívum van benne, nekem a kialakítása annyira nem tetszik, sajnálom. Ennek ellenére is több színt is be fogok szerezni. Most a Bar Red árnyalatom van meg, bár nekem ez nem annyira tetszik, lehet, hogy felteszem eladásra, eddig úgyis csak egyszer használtam.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Imádom az EL termékeket, a Dior mellett a másik szerelmem.

florcsiii

2017. november 21.

A 300 Hot Streak és a 410 Love Object boldog tulajdonosa vagyok, mindkettő matt finisű. A Hot Streak egy piros árnyalat kicsit narancssárgás beütéssel, a Love Object meg egy lilás-bogyós szín. Mindkettő nagyon jól fed és szépen kopik. Kétszeri étkezés után is fent vannak, de szépen. A poháron nyomot hagynak, de simán letörölhetőek. A 410-esnek az állaga kicsit más, mint a 300-é, nehezebb kenni, meg elsőre foltos lett, másodjára nem (lehet én voltam béna :D). A kialakítása nagyon nem esik kézre nekem. Teltebb ajkaim vannak, mindkét szín elég feltűnő, szóval hibázni nem szabadna, pedig mindig megesik :( Ez kicsit idegesít benne, pedig régen volt egy ugyanilyen kialakítású rúzsom és azzal nem bénáztam...Ja, és összekevertem a két színt és elég jó lett az eredmény, szóval huh. :D A csomagolás is gyönyörű, az illata is tetszik, engem simán megvettek kilóra :D Azért adok csak 4 csillagot, mert egyszerűen kézzel hiba nélkül nem tudom felvinni.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

kovexti

2017. november 13.

Gyönyörű színek, nagyon jó a textúrája és tartós is, nekem a 230-as árnyalat van meg. Viszont, borzalmas ez a forma, lehet én vagyok ügyetlen, de ecset nélkül esélytelen hogy szépen fel tudom kenni...

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!