Estée Lauder

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Krémhilda, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2019. március 10.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

30 árnyalatban kapható rúzs, 4-féle finish-sel. Az árnyalatok keverhetőek egymással.

Diisostearyl Malate ti I eo Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Trioctyldodecyl Citrate eo Lanolin Oil eo I eu 1 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax Extract Castor Isostearate Succinate Octyldodecanol eo I i I al Ozokerite Silica Polyethylene Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Hydrogenated Polydecene eo Barium Sulfate sz Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Peg-8 Beeswax eu Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Astrocaryum Tucuma Seed Butter eo Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil eo Mangifera Indica (Mango) Seed Oil Euterpe Oleracea Fruit Oil Cholesterol eo I eu 0 0Linoleic Acid eo Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Squalane eo 1 0Lauryl PCA h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Polydecene Acrylates Copolymer Polyglyceryl-3 Diisostearate eu 4 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Saccharin Tin Oxide Aluminum Hydroxide sz I eo I h Synthetic Fluorphlogopite Calcium Sodium Borosilicate Polyethylene Terephthalate Calcium Aluminum Borosilicate Parfum / Fragrance i Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateMica Red 7 / CI 15850 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 77499 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0CI 45410 szCI 42090 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Red 6 / CI 15850 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 77491 sz CI 77492 sz Red 30 / CI 73360 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz

Ár: 3.000 Ft , Eladó: Zsofia27
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: CSAK személyes átvétel/foxpost
Ár: 2800.-/db. , Eladó: Mya
Állapot: Új, próbált, Helyszín: --, fizetés: Posta, Fox
Alsace

2020. január 17.

Bevallom Tara95 véleménye alapján vettem meg ezt a rúzst (Bar Red), mert kerestem egy szép vörös árnyalatot. A Vörös lett nekem! Ez a legszebb amit eddig láttam, tökéletes az árnyalata valóban fehérebbnek tűnnek a fogaim is tőle. Ajakprimerrel használtam, tökéletesen tartott, nem gyűlt be a ráncokba. Szép, kissé mattos a finishe, az illata is kellemes. Kicsit valóban nehéz felvinni a fura formája miatt, de megéri mókolni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

tara95

2019. december 16.

A Bar Red a tökéletes kékes tónusú matt vörös rúzsok egyike. Száraz ajkakon is tökéletesen terül, hozza a szokásos tartósságot, a tok és az illata is elegáns és minőségi. Egy kicsit azért ügyeskedni kell ezzel a színnel, csak kontúrral és az alapozás előtt teszem fel, de megéri ezt a kis pluszt a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Marcipancica

2019. november 6.

Nagyon szeretem, a legjobb matt rúzs. Nem szárít, szépen kitart, még az evés ivást is túléli. Nem maszatolódik, nem folyik, nem mászik el. Csókállónak nem mondanám, egyébként tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

racheldawes

2019. szeptember 27.

A 270-es, Haute&Cold árnyalat birtokosa vagyok, ami egy pinkes piros, enyhén csillogó szín, krémes finish-sel. Nem szárít, a tartóssága is szuper, evést-ivást jól bírja, és a kopása is inkább a szín intenzitásának csökkenésében nyilvánul meg, nem darabosan, "foltosodással" történik. Az ára elég borsos, de azt gondolom, hogy annyival többet is ér, illetve tud a drogériás társainál, valamint online sokszor kedvezményesebb áron is hozzá lehet jutni. Nem utolsósorban pedig a kiszerelése egyszerűen meseszép, már alig várom, hogy egy újabb akció keretében beszerezzem a következőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Kamea

2019. augusztus 21.

2019. 08. 21. Update: A másik megvásárolt árnyalat a Strapless, ami egy rózsaszínes árnyalat, málnás-mályvás lecsengéssel, és ugyancsak matt finish-sel. Állagra kicsit krémesebb, mint a Raw Sugar, de csak leheletnyivel. Nem szárít, felkenve szépen terül. Meglepően tartós, evés után kopik kicsit ugyan, de még azt is diszkréten teszi! Kellemes viselet hétköznapokra, alkalmakra, télen-nyáron. Inkább ez az én árnyalatom, mint a Raw Sugar, hiszen az egy visszafogottabb szín, ettől függetlenül tudom, hogy azt is gyakran lesz hangulatom a számra kenni. :)
Összességében 4 pontot kapnak tőlem, mert nálam az EL Envy Sculpting az 5 *-os. :)

2019. 08. 08. A Csók Világnapjának apropóján sikerült 30%-kal olcsóbban beszereznem a Raw Sugar árnyalatot, ami matt fedést biztosít, és egy testvérkéjét, amit még nem teszteltem, de majd fogok!
Már a megjelenésével is meglepett, hirtelen azt se tudtam, hogyan szabadítsam meg a kupakjától. A második meglepetést magának a rúzsnak a kiképzése okozta, ennél a terméknél valóban újra kell gondolni az ajkakra történő felvitelt.
A fent említett meglepetéseken hamar túlteszi magát az emberlánya, és 1-2 alkalom után már kialakul a rutin.
Maga a rúzs rendkívül tartós, az ivást bírja, a szendvicsevés után azonban újra kell kenni, de hát én még nem találkoztam olyan rúzzsal, ami ezt túlélte volna. Matt fedése ellenére nem tapasztalom, hogy szárítaná az ajkaimat, nem csúszik-mászik rajtam, ott marad, ahova rakom. Felvitelnél szépen, egyenletesen terül, majd hamarosan megérezzük a kellemes csokis kakaóillatot is, amit áraszt.
A Raw Sugar egy matt fedésű természetes rózsaszín, narancssárgás-barackos lecsengéssel. Én szeretem a mélyebb színeket az ajkaimon, így egy árnyalattal sötétebb szájceruzával alá szoktam alapozni, és nekem igazán így lett tökéletes színválasztás a dolgos hétköznapokra, nyári napokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

chistani

2019. június 29.

A reggeli rutinom fénypontja:) ajándékba kaptam a férjemtől, a strapless árnyalatot malyvas, lilás szín, szép az ajkaimon:) mit mondhatnék még? Lehet nem olyan tartós, de krémes, jó illatú, (nekem) tetszik a csomagolása és nem válnék meg tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

despoina

2019. március 8.

Egy ideje már kiváncsi voltam az Estée Lauder új rúzsára ami az Envy "testvérének" szánták szerintem. A hatalmas, aranyszínű giga marketing reklám benn volt az Elle és a Marie Claire címlapja mögötti oldalon, két oldalas giga kiadásban. Megint ez a Kardashian /Jenner lányt erőltetik, nekem elmegy a kedvem az egésztől ha meglátom a hirdetésben igy is annyira unszimpatikus az egész Kardashian família számomra.

Maga a rúzs az Envy minőségétől elmarad és szerintem grammban is kevesebbet kapunk, mondjuk kevesebbért is. 200 vagy 210 volt a száma annak amit kiprobáltam. Világos rózsaszín-nude szín, matte finishel. Tartós, csak nagyon nehezen lehet felkenni mert picit kemény az állaga. Egy idő után elég csúnya vonalat képezett a szám belső részénél és meglátszik rajta hogy "nehezebb" az állaga.
Nekem nem jött be ez a szín, de majd probálok mást is. A narancsos-pirosra vagyok kiváncsi illetve a többi finishre.
Eddig 3* tőlem.

Update:
330 Wild Puppy van a tulajdonomban ami egy narancsos árnyalat.
Ez egy jó Estée Lauder rúzs, barátságos áron csak sajnos elkezdték kifutattni valamilyen okból fogva. Az INCI is kitűnő, telis - tele értékes növényi olajokkal és kivonatokkal. Szép a színe, tartósságára se lehet okom. Összeségében megéri. A színek lehetnének kifinomultabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Eddig 3* tőlem.

Update:
330 Wild Puppy van a tulajdonomban ami egy narancsos árnyalat.

Moncsika73

2019. március 8.

Végre megtaláltam a tökéletes mauve színt a a 130 Strapless árnyaltban. Nekem tetszik a rúzs “fura” alakja szépen tudom felvinni a számra😊 az ivás jól bírja, evés után szükséges az igazítás . Kellemes krémes állaga van. Eddig MAC rúzs rajongó voltam, de lehet elpártolok az Estee márkához 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

raczjulia

2018. december 2.

Soha se használtam rúzst, nem is szerettem őket mert nem sikerült egyszer sem olyan színt eltalálnom ami igazán illett volna hozzám, de úgy gondoltam, hogy most már ideje befektetni egy szép nude színre, ami matt és természetes hatást kelt és elsősorban Én vagyok. A 100-as Blaise Buff árnyalatú rúzst szereztem be és egyszerűen gyönyörű! Sikerült eltalálnom a legjobban hozzám illő rúzst! Minden nap használom, reggel felkenem, ebéd után frissítek rajta egy kicsit, majd munka után amikor hazaérek ugyanúgy áll rajtam. Nagyon tartós és természetes. Örülök, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

gklbfgkvfkb

2018. június 18.

A kedvenc rúzsom, nekem a 200 as árnyalat van meg. Kellemes érzés viselni, tartós. Gyönyörűen van kivitelezve, szuperül kézre áll. Biztosan veszek majd még más árnyalatokat is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Lauryl PCA, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Trioctyldodecyl Citrate, Lanolin Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Astrocaryum Tucuma Seed Butter, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Cholesterol, Linoleic Acid, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Squalane, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Peg-8 Beeswax, Cholesterol, Polyglyceryl-3 Diisostearate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Red 7 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77499, Carmine / CI 75470, CI 45410, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, Red 30 / CI 73360, Manganese Violet / CI 77742, Red 22 Lake / CI 45380

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.