Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Krémhilda, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2019. március 10.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

30 árnyalatban kapható rúzs, 4-féle finish-sel. Az árnyalatok keverhetőek egymással.

Diisostearyl Malate ti I eo Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Trioctyldodecyl Citrate eo Lanolin Oil eo I eu 1 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax Extract Castor Isostearate Succinate Octyldodecanol eo I i I al Ozokerite Silica Polyethylene Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Hydrogenated Polydecene eo Barium Sulfate sz Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Peg-8 Beeswax eu Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Astrocaryum Tucuma Seed Butter eo Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil eo Mangifera Indica (Mango) Seed Oil Euterpe Oleracea (Acai) Fruit OilCholesterol eo I eu 0 0Linoleic Acid eo Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Squalane eo 1 0Lauryl PCA h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Polydecene Acrylates Copolymer Polyglyceryl-3 Diisostearate eu 4 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Saccharin Tin Oxide Aluminum Hydroxide sz I eo I h Synthetic Fluorphlogopite Calcium Sodium Borosilicate Polyethylene Terephthalate Calcium Aluminum Borosilicate Parfum / Fragrance i Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateMica Red 7 / CI 15850 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 77499 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0CI 45410 szCI 42090 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Red 6 / CI 15850 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 77491 sz CI 77492 sz Red 30 / CI 73360 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz

Estée Lauder Pure Color Love rúzs - 200 Proven Innocent
Ár: 5000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Estée Lauder Pure Color Love Rúzs 100 'Blasé Bluff'
Ár: 3900 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: Pár alkalommal használt, dobozában, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
chistani

2019. június 29.

A reggeli rutinom fénypontja:) ajándékba kaptam a férjemtől, a strapless árnyalatot malyvas, lilás szín, szép az ajkaimon:) mit mondhatnék még? Lehet nem olyan tartós, de krémes, jó illatú, (nekem) tetszik a csomagolása és nem válnék meg tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

despoina

2019. március 8.

Egy ideje már kiváncsi voltam az Estée Lauder új rúzsára ami az Envy "testvérének" szánták szerintem. A hatalmas, aranyszínű giga marketing reklám benn volt az Elle és a Marie Claire címlapja mögötti oldalon, két oldalas giga kiadásban. Megint ez a Kardashian /Jenner lányt erőltetik, nekem elmegy a kedvem az egésztől ha meglátom a hirdetésben igy is annyira unszimpatikus az egész Kardashian família számomra.

Maga a rúzs az Envy minőségétől elmarad és szerintem grammban is kevesebbet kapunk, mondjuk kevesebbért is. 200 vagy 210 volt a száma annak amit kiprobáltam. Világos rózsaszín-nude szín, matte finishel. Tartós, csak nagyon nehezen lehet felkenni mert picit kemény az állaga. Egy idő után elég csúnya vonalat képezett a szám belső részénél és meglátszik rajta hogy "nehezebb" az állaga.
Nekem nem jött be ez a szín, de majd probálok mást is. A narancsos-pirosra vagyok kiváncsi illetve a többi finishre.
Eddig 3* tőlem.

Update:
330 Wild Puppy van a tulajdonomban ami egy narancsos árnyalat.
Ez egy jó Estée Lauder rúzs, barátságos áron csak sajnos elkezdték kifutattni valamilyen okból fogva. Az INCI is kitűnő, telis - tele értékes növényi olajokkal és kivonatokkal. Szép a színe, tartósságára se lehet okom. Összeségében megéri. A színek lehetnének kifinomultabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Eddig 3* tőlem.

Update:
330 Wild Puppy van a tulajdonomban ami egy narancsos árnyalat.

Moncsika73

2019. március 8.

Végre megtaláltam a tökéletes mauve színt a a 130 Strapless árnyaltban. Nekem tetszik a rúzs “fura” alakja szépen tudom felvinni a számra😊 az ivás jól bírja, evés után szükséges az igazítás . Kellemes krémes állaga van. Eddig MAC rúzs rajongó voltam, de lehet elpártolok az Estee márkához 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

raczjulia

2018. december 2.

Soha se használtam rúzst, nem is szerettem őket mert nem sikerült egyszer sem olyan színt eltalálnom ami igazán illett volna hozzám, de úgy gondoltam, hogy most már ideje befektetni egy szép nude színre, ami matt és természetes hatást kelt és elsősorban Én vagyok. A 100-as Blaise Buff árnyalatú rúzst szereztem be és egyszerűen gyönyörű! Sikerült eltalálnom a legjobban hozzám illő rúzst! Minden nap használom, reggel felkenem, ebéd után frissítek rajta egy kicsit, majd munka után amikor hazaérek ugyanúgy áll rajtam. Nagyon tartós és természetes. Örülök, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

gklbfgkvfkb

2018. június 18.

A kedvenc rúzsom, nekem a 200 as árnyalat van meg. Kellemes érzés viselni, tartós. Gyönyörűen van kivitelezve, szuperül kézre áll. Biztosan veszek majd még más árnyalatokat is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Claudia08

2018. június 17.

Imádom! Szuper tartós, ecset nélkül használom, nagyon megérte az árát! Több árnyalatban is be fogom szerezni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

MariannKonkoly

2018. január 17.

Egyszerűen imádom! A legjobb rúzs amit valaha próbáltam, teljes mértékben megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Dorcsa

2018. január 11.

Már megint mumus leszek... -.-" :(
230as az enyém, Glamour napokon adtam be a derekam. Már a képeken se volt szimpi ez a kialakítás, de a színe annyira tetszett ><.
Igazam lett, baromira nem áll kézre nekem, rúzsecsettel bíbelődni pedig utálok. :/
A szín tényleg szép, de annyira nem matt, inkább mattocska :D Pozitívum, hogy elég tartós és kellemes viselni.
De szerintem ez a rúzs összességében baromira nem éri meg az árát. Én az Avon matt rúzst jobban kedvelem, mint ezt. Ennek az árából pedig 6-ot vehettem volna... Az tartósabb és mattabb is, nem mellékesen vicc az ára ehhez képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Már megint mumus leszek... -.-" :(

umpalumpa

2017. december 14.

Nov.1.:
Love Object: szerelem volt elso latasra, kenesre, finishre es mindenre. Matt, nem száraz szupermatt, van benne élet. A szín igazi őszi-téli, esti-alkalmi. Bántam is én mikorra való, akartam és megvettem. Szépen megszínezi az ajkakat, ezért alig tűnik fel a kopás. Evés nélkül 5 órát bírt, akkor frissítettem fel és alig látszott, hogy hozzátettem. Nem szárít. Tényleg love, 3x is (pure color love, love object és szeretem). Talán az Envy-t is megelőzi, de pszt! 🙊 Már új szín beszezésére gondolok :)
Dec. 14.:
Beszereztem a Raw Sugar mattot. Ez az én igazi nude rúzsom, végre!!! Smink nélkül sem vagyok hullaszínű ezzel a rúzzsal. Persze erősebb szemfestéssel jó igazan. Aki sárgás olivás bőrű és nem találja a "nude-ját" tegyen vele próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Nov.1.:
Dec. 14.:

RenataB

2017. december 14.

Imádom az EL termékeket, a Dior mellett a másik szerelmem.
Ezzel a rúzzsal sincs ez máshogy. Nagyon szép finishe van, kellemes viselni, nem mászkál el. Egy negatívum van benne, nekem a kialakítása annyira nem tetszik, sajnálom. Ennek ellenére is több színt is be fogok szerezni. Most a Bar Red árnyalatom van meg, bár nekem ez nem annyira tetszik, lehet, hogy felteszem eladásra, eddig úgyis csak egyszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Imádom az EL termékeket, a Dior mellett a másik szerelmem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Lauryl PCA, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Trioctyldodecyl Citrate, Lanolin Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Astrocaryum Tucuma Seed Butter, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Cholesterol, Linoleic Acid, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Squalane, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Peg-8 Beeswax, Cholesterol, Polyglyceryl-3 Diisostearate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Red 7 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77499, Carmine / CI 75470, CI 45410, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, Red 30 / CI 73360, Manganese Violet / CI 77742, Red 22 Lake / CI 45380

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.