Estée Lauder

Ár:   18 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: icipiciencsilany, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. április 29.

Ár:   18 990 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Revitalizing Supreme Global Anti-Aging CC Cream a rendkívül népszerű Revitalizing Supreme minden öregedésgátló jótéteményét nyújtja, emellett a bőr természetes tónusához idomuló színezékkel korrigálja a bőrszínt.

• Csökkenti az öregedés különböző jeleit
  • Üde bőrszínt biztosít

NikolettaV

2019. november 11.

Azért esett erre a termékre a választásom, mert egy olyan bb-t vagy cc-t szerettem volna, amiből nincsenek színek, mivel sosem tudom belőni a színemet alapozóból. A bőröm hajlamos a kifényesedésre, sajnos ezzel a termékkel a nap végére mindig diszkógömb volt az arcom, szinte tocsogott. Ennek köszönhetően mire hazaértem a munkából, szinte semmi nem látszott a sminkemből, hiába púdereztem is a cc-re. Pozitívumnak hoznám azt, hogy a fedése pont elegendő, hiszen éppen annyit fed, hogy egységesítse a bőrömet. Három csillagnál nem tudok többet adni, mert ennyi pénzért azért kicsit jobbat várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

chick

2019. október 30.

Imadom! Mostanaban elonyben reszesitem a termeszetesseget. Ez olyan: van is vmi az arcomon, meg nincs is. Alkalmazkodik a borszinhez, szoval az arnyalattal nem lohetunk melle. Nem ul az arcon latvanyos, vastag retegben, nem nehez, nem ul bele a rancokba, vonalakba sem. Apol, hidratal, elvileg jo a korosodas jeleinek megelozesere is. Kiegyenliti a borszint. De megsem feltetlen mondjak meg rolad, hogy van rajtad “alapozo”. Tenyleg olyan, mint egy jo filter. Annyi a negativum, hogy nap vegere atfenyesedik. Mondjuk nekem mitol nem?! Egy jo puderrel ezen lehet segiteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Terkabarka

2019. június 25.

Update:
Jöttem felpontozni. Megvettem a nagy kiszerelést és nagyon nem bántam meg. Nem olcsó, de csodát tesz. Gyönyörű, sugárzó bőröm lesz tőle, miközben nem látszik, hogy ott lenne, egy igazi instant photoshop. Az illatát megszoktam, már nem zavar és annyira szép a végeredmény, hogy megérdemli a csodaszer jelzőt :)

2019. május 9.:
Előreirányzom: nincs nagy bőrhibám az arcomon, pár hajszálér és a koromból (+2 gyerekből) adódóan kis halvány pigmentfoltok. Eddig púder alapozót használtam, azt is ecsettel, mert tényleg csak a bőregységesítés a célom, nem szeretem, ha látszik, hogy le vagyok alapozva.
A joy napokra készülve pár napja kértem mintát az üzletben, jó sokat nyomtak a kis tégelybe, sztem kb egy heti adagot. Ez máris szimpatikus :)
A hatása nagyon tetszik, szépen egységesíti a bőrt, bár minden reggel megijedek, amikor felkenem, hogy ebből nem is látszik semmi. Pár perc múlva már látható, fél óra múlva meg gyönyörű egységes bőrképet ad, ami estig kitart, pedig nem púderezem le.
Száraz bőröm van, arckrém után használom. 1-2 perc alatt beszívja a bőröm, akkor már mehet is rá a (por állagú) kontúr és a pirosító. Szemem alá még korrektort használok, mert a kék karikákon azért nem segít sokat. (ezt a részt azért lepúderezem a korrektor miatt) Nekem nem fénylik tőle a bőröm (csak természetes bőr fénye van), kivéve ha fixáló sprayt használtam, na azt nagyon nem szabad, azonnal olyan olajos fényem lesz, mintha zsírral kentem volna be :D De fixáló spray nélkül nekem egész nap szép bőröm van tőle.
Az egyetlen hátránya számomra az illata (már ha lehet illatnak nevezni). Nagyon erős, még órákkal a felkenés után is érzem és számomra nem túl kellemes.
Az olcsóbb krémekbe szokták ezt az illatot tenni, hogy luxinak tűnjön, legalábbis valahonnan nagyon ismerős, még abból az időszakból, amikor tuti nem volt pénzem luxi krémekre. Igazi mű illat.
Biztosan megveszem a nagy kiszererlést is, csak az illata miatt kap 4csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Update:

2019. május 9.:
Biztosan megveszem a nagy kiszererlést is, csak az illata miatt kap 4csillagot.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Nem szerettem volna alapozót, mert nyáron az ember hol barnább ,hol fakóbb, de egy nyári lakodalomba voltunk hivatalosak és a Douglas-ban ezt ajánlotta az eladó. Milyen jól tette. :)
Könnyed,kellemes illatú és állagra is szimpatikus, igazán furcsa ,hogy amikor a tubusból kinyomom kékes szürke krém. Nehezen képzeltem el elsőre de a bőr színéhez igazodik,egységesíti,kicsit talán fel is ragyogtatja. (úgy nézek ki mintha az előző 1 hónapban mindig kialaudtam volna magam :)
Kis mennyiség elég belőle, először ujbeggyel próbálkoztam de ecsettel még jobb hatást értem el, blendert már el sem tudom képzelni :)
Remekül hidratál,ami azért nyáron is jól jön.Nagyon szép képet ad, komolyabb színt és fedést viszont semmit de ez nem is arra hivatott. Leginkább egy színezett hidratálóhoz hasonlítanám,de tényleg nagyon nagyon könnyed, igazi nyári "segítség". Sminkelni szépen lehet rá, nem csúszik el rajta, pár óra múlva nekem kifényesedik, de gondolom ez nyáron teljesen normális. Az anti-aging hatása nem tudom mennyire vehető komolyan,de remélem hogy számottevő :) Napi használatáról nem tudok nyilatkozni, mert csak alkalmakkor használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Edit68

2018. május 27.

Imádom az EL termékeket, mindenképp ki szerettem volna próbálni. Amit ígér, meg is teszi. DE: rendkívül elzsírosítja a T-zónát. Ez az egy negatívuma van számomra. Elhasználom púderrel együtt, de újra biztosan nem fogom vásárolni (esetleg, ha télen másképp muzsikál majd).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 27.

agnes29

2017. november 28.

Nagyon jó kis termék, most akartam újravenni, de már 20.600ft lett az ára. Ezért ott hagytam a boltban ez nagyon sok! Ennyit azért nem tud ez a C.C.krém. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

kovexti

2017. június 22.

Ajándékba kaptam egy 7 milis mintát, először én se értettem a szürkés színét, és valamilyen indíttatásból nem vittem fel az egész arcomra. Azt hittem hidratáló, főleg, hogy nagyon sokáig nem is jött elő a színe. Aztán napközben, random arccsekkolásnál jött a felismerés :D Nem tudom milyen árnyalatokban létezik, vagy hogy egyáltalán létezik-e több szín, de ez picit sötét nekem. Nyárra biztosan jó lesz. Ettől függetlenül tetszik a hatás, de nem tudom, hogy megvenném-e nagyban, olcsóbb termékek is tudják ezt a színváltós mutatványt. 4 csillag, mert nem feltétlenül van 10-20 percem várni a színére, hogy biztosan passzol-e vagy jól oszlik el. Illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

Nooora

2017. május 9.

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e ezt a krémet, mert elég különös "teremtmény". Kicsit meglepő szürkés színe van, viszont felvitel után ha belesimítottuk a bőrbe, kellemes, egységes, egészséges bőrszínt ad. Én viszont azt szeretem ha rögtön látszik hogy milyen színű az alapozó, primer, BB vagy CC krém, csak ezért vonok le egy csillagot ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

silawolf

2017. március 31.

Első használatnál nagyon megrémültem a fehéres-szürkés színétől, arra gyanakodtam, hogy megromlott a krém. Felvitel után viszont gyönyörű egységes, ragyogó, -10 év arcbőrt kaptam. Nem egészen értem, hogy ilyen színű krémtől hogyan, de az eredmény a lényeg. :) Először elég erős, kicsit "vegyi illata" volt, de ez felvitel közben átváltott kellemesebb illatra. Rajtam már-már alapozó hatású változást ért el ez a termék ezért a pár óra múlva bekövetkező "picit diszkógömb hatásért" sem vonok le az 5 csillagból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

odra

2016. április 27.

Én a BB krémmel együtt használom, így számomra tökéletes. Az illatát nagyon kedvelem. Viszonylag lágy krém, pici színt ad magában a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract, Ergothioneine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sucrose, Acetyl Hexapeptide-8, Trehalose, Acetyl Glucosamine, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0