Estée Lauder

Ár:   31 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   31 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Revitalizing Supreme+ képes arra, hogy aktiválja a bőr megfiatalodó képességét. Az exkluzív Moringa kivonatot tartalmazó, összetett hatású, rendkívüli formulajelentősen enyhíti az öregedés összetett jeleit - a fakóságot, a dehidratáltságot, a ráncokat, vonalakat, és a bőr megereszkedését. Az új tesztek igazolták, hogy gyors — feszesítő hatása már két hét után észrevehető.

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme 15 ml
Ár: 4900 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Hősök tere/Oktogon/Lehel tèr/Deàk v posta/fox
Ár: 21999 , Eladó: lilikszilvi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Üllő, fizetés: Előre utalás után, bármivel tudom küldeni.

virumiru

2020. június 23.

éjszakai krémnek használom, a szemránc krémjével és az Advanced Repair night szérummal együtt. igazából se együtt, se külön-külön nem volt "hűha" hatása...az arckrém nagyon sűrű, telt állagú, az illata nekem púderes, nem tolakodó (nem örülök a parfümnek, de legalább nem erős). nagyon nehezen szívódik be... este még ez elmegy (bár fáradtan felbasz, hogy még erre is várni kell 10 percet), reggel meg tutira nincs ennyi időm, egyszer próbáltam egy ráérősebb napon ezzel aláhidratálni, de konkrétan elcsúszott rajta a primerem.
a felkenés után amúgy elég vegyes érzéseim vannak, sima a bőröm, de az a tipikus glicerines/szililonos, csúszós, "disznózsírral kentem be magam" állapot... nem tetszik. az elmúlt egy hónapban semmi változást nem hozott egyik termék sem, ez számomra egy sima arckrém, az ára meg... horror. pont rutin váltás előtt kerültek hozzám, így elhasználgatom őket ha már így alakult, de már alig várom, hogy elfogyjanak, ennyi pénzt nem lenne szívem kidobni a kukába 🤦🏽‍♀️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

szeliger

2020. március 30.

2017.03.17.
Már egy ideje ki akartam próbálni, ezért most kapóra jött,hogy a Marionnaudban a krémcsalád cc krém változatával összecsomagolva árulják 2890 Ft-ért próbaméretben 7 ml kiszerelésben. Egyik szemem sír, másik pedig nevet, mert azt már teljesen elfelejtettem, hogy a cc krémet már használtam nem túl nagy lelkesedéssel, úgyhogy ez a része mondhatni felesleges kör volt. A krémről is kiderült, hogy nem illünk össze, ezért öröm az ürömben, hogy csak ilyen kis kevéskét vettem belőle.
Az illata nagyon tetszik, finom bódulat. A krém maga könnyen kenhető, de az én száraz bőröm valamiért nem szívja magába, sokáig zsíros érzetű. Éjszakára vigyázzállásban alvást kíván, ami ugyebár nem megy, másnap reggel az arcomon már nem, de a homlokomon még érzem a kissé ragacsos krémnyomokat. Nappalra rettenetes, az itthon fellelhető legszárítóbb hatású sminkkellékeket igyekeztem utána használni. A Clinique cc krémje rajtam normal körülmények között szárít és matt, na ezen a krémen fénylett és csak fénylett. Egy csomó ilyen-olyan port tettem rá, hogy mattítsam, bár az én háztartásom nemigen van mattító termékekkel felszerelve.
Nem tudom, hogy hosszútávon mit csinál a bőrrel, de felőlem ki is vasalhatja, pár használattal sikerült magát diszkvalifikálni. Számomra ez egy használhatatlan termék, soha többet nem kell belőle egy ml sem.

2020.03.30.
Rehabilitálnom kell ezt a krémet, ugyanis ez volt a téli nappali krémem, két 50 ml tégely is elfogyott belőle, meg még mellé ajándékba kapott kisebb minták. Beismerem, hogy tévedtem és még az is lehet, hogy a bőröm állapota változott időközben és még szárazabb lett. Mindenesetre reggel alkalmazva ez a krém jól bevált, egész napra megfelelően hidratált, az illatát pedig továbbra is szeretem. A fényességgel sem volt semmi bajom, sőt az utóbbi időben még egy kifejezetten fényességet adó primert (Physicians Formula Spotlight) is használtam felette és a végeredménnyel elégedett voltam. Elfogyott és ezzel együtt eljött az idő is, hogy könnyedebb formulára váltsak. Kap még pár csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 30.

2017.03.17.

2020.03.30.

Zsan21

2020. február 2.

Karácsonyi szett része volt egy teljes kiszerelés ebből a krémből. Több mint 3 hónapja szinte minden este használom (illetve az utóbbi időben reggel is a szemkörnyékemre kenve) és még mindig megvan kb a negyede. ANR szérummal együtt szinte kivasalták az arcomat, hihetetlen a változás. Nagyon testes-sűrű krém, talán az én kombinált bőrömre sok is, viszont nem jöttek elő tőle patik, nem tömítette el a pórusaimat. Hallottam, hogy van belőle olajmentes verzió, legközelebb azt próbálom ki, de ezzel is tökéletesen meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

andy79

2020. január 16.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem megy. Az állaga nekem jó, szép lesz tőle a bőröm, az illata luxus, 3-4 napig csodaszer... megörülök, hogy "juhhé, végre működik rajtam is!" ... aztán 5. napra gyulladt pattanás képződmények jönnek elő :( Akkor csalódottan félreteszem hetekre, 1-2 hónapra. Aztán nem nyugszom, lelkesen újra próbálkozom, a forgatókönyv viszont ugyanaz....
És így kínlódom egy apró, 15 ml-s tégellyel már lassan 1 éve :D
Nagyon szerettem volna szeretni, de hatalmas csalódás.
Az illata miatt adok neki 2 csillagot, de mivel azért ilyen luxus érzetű illat, mert tele van parfümmel (sicc!) így mínusz 5 pont :)
[ Így végül már nem is tudom a vége hány pont :D ]

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

És így kínlódom egy apró, 15 ml-s tégellyel már lassan 1 éve :D
Nagyon szerettem volna szeretni, de hatalmas csalódás.
[ Így végül már nem is tudom a vége hány pont :D ]

Zsazami

2020. január 14.

Nagyon vártam, de hatalmas csalódás. Csak azért nem adok 1 csillagot, mert hátha csak az én bőröm nem tolerálja.. Azonnal jöttek a pattanások, ráadásul borzasztó kellemetlen már hozzáérni is a krémhez. Írták, hogy disznózsír.. hát ez valóban az. Se az állaga, se az illata nem tetszik. Nagyon sajnálom, főleg a kidobott pénzt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Lyne

2019. június 15.

Rendkívül sűrű, testes krém..olyannyira, hogy a bőröm képtelen volt beszívni..ezért gondoltam éjszakai krémnek elhasználom, de számomra rettenetesen kellemetlen viselet, olyan, mintha disznózsírral kentem volna be az arcom.. a harmadik használat után pedig teljesen feladtam, mert 3 brutálisan nagy pattanás lett az arcomon, ami csak ettől a krémtől lehetett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Alaya

2019. május 27.

Nagyon szeretem használni, bár nem az én korosztályomnak ajánlott. Eléggé stresszes az életem, nyúzott vagyok, és ez teljes mértékben meglátszott az arcomon, például apró ráncok jelentek meg több helyen is, ami nagyon zavart. Mióta használom, üdébb lett az arcom, mintha valaki vasalóval ment volna át rajta: kezdek minimálissá válni az apró kis ráncok, amelyek a szemeim és az ajkam körül jelentek meg. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

PBHenrietta

2019. március 21.

Deluxe mintát kaptam egy nagyobb Estée Lauder rendeléskor. Éjszakai krémnek használom, az Estée Lauder Advanced Repair night szérumjával. A reggeli látvány eddig tetszik, kisimult és fiatalos arcbőrrel ébredem. Ezelőtt sajnos nem fektettem energiát a napi bőrápolási rutin kialakítására, de így 30-hoz közel ez az eredmény meggyőzött. Hosszasabb használat után ha beválik, éjszakai krémnek fogom használni és beszerzem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

CeCeDrake

2019. február 14.

Nagyon szerettem volna szeretni, de hosszútávon a homlok részen mitesszereket okozott.
Viszont kedvelem ezt a krémet, az állagát, az illatát. Kedvelem, hogy a kombinált bőrömön nem zsíros hatású és pihepuha bőrt eredményez.
Így csak az orcáimra használom. Erre a célra óriási luxusnak tartom, ha elfogy, új termék után nézek, mivel nem tudom maximálisan kihasználni.
Sajnálom, mert valóban egy jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Sajnálom, mert valóban egy jó kis krém.

Whosthatfitgirl

2018. december 28.

Karácsonyi csomagban leltem egy 15 ml-s tègelyt belőle. Elhasználtam már az egèszet, de igazából semmi extra, vagy pozitìv tapasztalatom nincs vele kapcsolatban. Az illata kellemes, a krèm állaga elèg sűrű, de gyorsan beszìvódik. Egy átlagos arckrèm, átlag feletti árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Acetyl Hexapeptide-8, Sorbitol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Sucrose, Acetyl Glucosamine, PEG-6, Sodium PCA
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sorbitol h 1 1

Térfogatnövelő segédanyag.

Squalane eo 1 0

Felületi hártya képző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.