Estée Lauder

Ár:   31 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   31 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Revitalizing Supreme+ képes arra, hogy aktiválja a bőr megfiatalodó képességét. Az exkluzív Moringa kivonatot tartalmazó, összetett hatású, rendkívüli formulajelentősen enyhíti az öregedés összetett jeleit - a fakóságot, a dehidratáltságot, a ráncokat, vonalakat, és a bőr megereszkedését. Az új tesztek igazolták, hogy gyors — feszesítő hatása már két hét után észrevehető.

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme 15ml
Ár: 5000 Ft , Eladó: nine
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten, de igény esetén postázom is, de ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli, és az összeg átutalása után adom fel a terméket.
7 ml-es Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme
Ár: 2500 Ft + posta , Eladó: gangix
Állapot: Új, bontatlan 7 ml-es kiszerelés, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után ajánlott posta (470 Ft)
Lyne

2019. június 15.

Rendkívül sűrű, testes krém..olyannyira, hogy a bőröm képtelen volt beszívni..ezért gondoltam éjszakai krémnek elhasználom, de számomra rettenetesen kellemetlen viselet, olyan, mintha disznózsírral kentem volna be az arcom.. a harmadik használat után pedig teljesen feladtam, mert 3 brutálisan nagy pattanás lett az arcomon, ami csak ettől a krémtől lehetett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Alaya

2019. május 27.

Nagyon szeretem használni, bár nem az én korosztályomnak ajánlott. Eléggé stresszes az életem, nyúzott vagyok, és ez teljes mértékben meglátszott az arcomon, például apró ráncok jelentek meg több helyen is, ami nagyon zavart. Mióta használom, üdébb lett az arcom, mintha valaki vasalóval ment volna át rajta: kezdek minimálissá válni az apró kis ráncok, amelyek a szemeim és az ajkam körül jelentek meg. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

PBHenrietta

2019. március 21.

Deluxe mintát kaptam egy nagyobb Estée Lauder rendeléskor. Éjszakai krémnek használom, az Estée Lauder Advanced Repair night szérumjával. A reggeli látvány eddig tetszik, kisimult és fiatalos arcbőrrel ébredem. Ezelőtt sajnos nem fektettem energiát a napi bőrápolási rutin kialakítására, de így 30-hoz közel ez az eredmény meggyőzött. Hosszasabb használat után ha beválik, éjszakai krémnek fogom használni és beszerzem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

CeCeDrake

2019. február 14.

Nagyon szerettem volna szeretni, de hosszútávon a homlok részen mitesszereket okozott.
Viszont kedvelem ezt a krémet, az állagát, az illatát. Kedvelem, hogy a kombinált bőrömön nem zsíros hatású és pihepuha bőrt eredményez.
Így csak az orcáimra használom. Erre a célra óriási luxusnak tartom, ha elfogy, új termék után nézek, mivel nem tudom maximálisan kihasználni.
Sajnálom, mert valóban egy jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Sajnálom, mert valóban egy jó kis krém.

Whosthatfitgirl

2018. december 28.

Karácsonyi csomagban leltem egy 15 ml-s tègelyt belőle. Elhasználtam már az egèszet, de igazából semmi extra, vagy pozitìv tapasztalatom nincs vele kapcsolatban. Az illata kellemes, a krèm állaga elèg sűrű, de gyorsan beszìvódik. Egy átlagos arckrèm, átlag feletti árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

bellah

2018. november 27.

Mintát kaptam belőle, úgyhogy a hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de atya úr isten, ez az illat! Szerelem első szaglásra. :D Igaz, nekem még nincs szükségem erős ránctalanításra, így azért 30+ ezer Ft-ot nem adnék csak azért, mert jó az illata, de hát ez álomjó! Egyébként első felkenésre nagyon kellemes, selymes érzetet adott a bőrömnek. Na, majd egyszer, ha már kezdeni kell valamit a ráncokkal... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Maeve

Korcsoport: >54
2018. október 7.

Látványos a javulás, ami a ráncaimat illeti :). Ismerősök jelzik, hogy milyen jó formában vagyok manapság :). Minimális mennyiség elég a krémből, így azt mondhatom, hogy összességében nem drágább, mintha egy drogériás krémet használnék, csak nyilván egyszerre nagyobb a kiadás. Keresem a szót, hogy mekkora mennyiség elég az arcom bekrémezéséhez, de nem nagyon jut eszembe semmi megfelelő. Talán annak a felét használom el most az arcomra, amennyit az előző krém szemránckrémjéből kentem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 7.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

Ebből a krémből egy 15 ml-es utazó méret volt a karácsonyi ajándékos kiadásban így eljutott hozzám is, és megleltem a fa alatt.
Már az illatából lehetett érezni,hogy ez maga az instant boldogság, fiatalság elixír.
Sokszor nézegettem de borsosnak gondoltam az árát.
Én azóta éjszakára használom, napi arcápolási rutinom részre. Igazán kis mennyiség elég belőle, ezt mi sem jelzi jobban minthogy a 15 ml tégely negyede még megvan , és augusztust írunk.
A krém állaga nagyon sűrű már-már tömör, elképesztően gazdag.
Egyenlőre 29 éves vagyok, a ránctalanító hatásáról nagyon ódákat nem tudok zengeni ,mert nem sok van nekem (szerencsére) ,inkább prevenciós jelleggel használom. Ha elfogy gondolkodás nélkül újra vásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Sokszor nézegettem de borsosnak gondoltam az árát.
A krém állaga nagyon sűrű már-már tömör, elképesztően gazdag.

Hencida

2018. április 27.

Nagyon jól hidratál, pihe-puha az arcbőröm tőle, feszesít, igaz én ANRII-t használok alatta. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert állatokon kísérleteznek vele... ez levon az értékéből, amúgy jó kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

claudia.nyilas

2018. április 23.

Finom illat és finom textúra. Nagyon tápláló, de talán nekem túl sok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Finom illat és finom textúra. Nagyon tápláló, de talán nekem túl sok is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Acetyl Hexapeptide-8, Sorbitol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Sucrose, Acetyl Glucosamine, PEG-6, Sodium PCA
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sorbitol h 1 1

Térfogatnövelő segédanyag.

Squalane eo 1 0

Felületi hártya képző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.