Estée Lauder

Ár:   18 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. február 2.

Ár:   18 490 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első  Anti-Aging termék kifejezetten az európai nők számára kifejlesztve. Intenzív kutatások bizonyították, hogy míg az ázsiai nők 52%-a, addig az európai nőknek csak 21%-a alkalmaz rendszeresen bőrápoló szérumot.

Ez a krém mikoro-vízcseppeket tartalmaz a mélyhidratálást elősegítve és fenntartva, napraforgó és árpa kivonattal. Továbbá tápláló E-vitamin és koffeinnel nyugatja a bőrt.

Az ízletes keleti citrus-virágos illat speciálisan kialakított az európai nők ízlése szerint.

Ár: 6000 , Eladó: szanaci
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 10000 , Eladó: nagygabi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta
Morci

2018. december 13.

Nem sikerült megszeretnem. Egy 15 ml-es mintát kaptam belőle, de még azt sem tudtam elhasználni. Az illata jó, de nagyon tömény és baromira szilikonos érzetű. Eltömítette a pórusaimat, és csak megült a bőröm tetején, nem szívódott be rendesen. Szerintem a hidratáláson kívül semmit nem csinál, ahhoz képest pedig az ára igencsak elszállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

sheol

2018. május 29.

Anyukámnak vettem ajándékba, nagyon szerette. Abszolút luxus érzetű krém, nem okozott nála problémát. Ha nem lenne aranyárban, akkor biztos 5 csillagot kapna. Nem vásároltuk újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

bugeyes

2018. április 18.

A legutóbbi vásárlásomnál kaptam ajándékba mintát, ami kb. 1 hétig tartott, mert csak éjszakára használtam. Nappalra nekem túl tömény a bőrtípusomhoz, de éjszakára jó volt, mert sokkal kipihentebb, "tömöttebb" bőrrel ébredtem. Nem okozott pattanásokat sem, úgyhogy elhasználtam. Szerintem az én bőrtípusomhoz nem ez a legmegfelelőbb készítmény, úgyhogy nem akarom nagyon lepontozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

MariannKonkoly

2018. március 19.

Update: adtam neki meg egy esélyt, és nagyon megérte!!! A tulerzekenyseg elmúlt, használat után mar nem lángol az arcom. A homlokomon az apró ráncok a krem felvitele után eltűnnek!
A hidratalasa meg mindig tökéletes, száraz, vizhianyos bőrűeknek tökéletes. Viszont a normál és zsíros bőrűeknek nem lehet jo, mert eleg tömény állagú.

Pár napja használom, de sajnos ezidáig nem vált be. Rosaceas vizhianyos borom van, ettől a kremtol pedig langolni kezdett az egesz fejem. Hidratalni jol hidratal, csak teljesen bedurrant tole a rosaceam, amit a használata után alig tudtam lenyugtatni. Sajnálom. A szemranckremje viszont tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

gpok

2017. október 31.

Ajándékba kaptam. Nagyon szeretem. Az illata igazi "hűha"-életérzést vált ki nálam. Nem olcsó kategóriás termék, de ha elfogy beruházok egy újabb tégelyre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 21.

Jó kis krém, de hűha hatás nélkül, illetve azt csak az ára váltotta ki.
Jól beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, de azt gondolom, hogy olcsóbb kategóriás krém is létezik, aminél hasonlót érzünk. Nem direktben vásároltam, ajándékcsomag része volt, úgyhogy ha kapok, szívesen elhasználom, de nem venném meg, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jó kis krém, de hűha hatás nélkül, illetve azt csak az ára váltotta ki.

Regi84

2016. november 16.

Tudom, hogy még nagyon nincs rá szükségem, de neszeszerben én is kaptam, úgyhogy kipróbáltam. Feszesíteni nincs nagyon mit, de ha nagyon rossz állapotban volt a bőröm ezt használtam és másnapra nagyon szép, hidratált, feszes lett. Ha idősebb leszek visszatérek hozzá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Cathy8

2016. szeptember 28.

Ajándék neszeszerben kaptam kis kiszerelést, kicsit szkeptikus voltam, mert túl soknak éreztem. A hatása viszont szuper volt. A szaküzletben felhívták figyelmemt a "light" verzióra, melyet megvásároltam 30 ml-es kiszerelésben. Nagy "szerelem" lett, már a 3 tégelyt használom belőle. A hűvös időben azonban visszatérek ehhez a formulához. Nagyon érzékeny az arcbőröm, de egyáltalán nem irritálja ez a krém és szép bőrképet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Lylien

2016. szeptember 24.

Termékmintát használtam belőle. Nem is pontosan a fenti megnevezéssel, hanem a "Revitalizing Supreme+ Global Anti-Aging Cell Power Creme"-et.
Elég zsíros, ezért óvatosan kell adagolni, mert kicsit több ebből már túl sok. A zsíros érzés megmarad a bőrön, de nem kellemetlen, viszont beszívódni teljesen nem fog, kicsit ragacsos marad. Kipróbáltam éjszakára és napközben is (de nem alapoztam vagy sminkeltem rá). Nem irritált, nem csípett. Hidratál és szem alá is megfelel.
Amit eddig kihagytam: az illata! Nagyon-nagyon jó illata van! Hivatalosan is a legjobb illatú krémek sorába került nálam. :)

Azt hiszem, még nem tartozom abba a korosztályba, amelyiknek ezt a krémet szánták, ezért talán nálam nem is azt a hatást váltotta ki, mint amire tervezték, mindenesetre nem rossz krém. Ugyanakkor az árát szerintem nem éri meg, mert nem adott olyan pluszt (az illatán kívül), amiért ennyivel többet fizetnék egy arckrémért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Lorna

2016. augusztus 28.

Kellemes volt hidratált, kicsi mintát használtam el. Szórakoztató volt olvasni Natalie kalandját, ahogy hozzájutott a krémhez. Főleg mert én is egy az egyben ugyanazt éltem át.:) Szintén a híres Estée Lauder Advanced Night Repairre pályázva vettem a szérum, hidratálókrém, szemkrém, maszk ajándék csomagot, (mert ugye egyszer a világ egyik leghíresebb szérumát a Cosmo nyertes legendát hát muszáj kipróbálni, nem? mert ugye a szérum meredek árát jó volna kihagyni, és mert ugye ez pici mintacsomag tele olyan hidratálókrémekkel. amik annyira nem érdekelnek logikusabbb/olcsóbb vásárlás? :D Ugye?Az illatát észre se vettem, csak így visszagondolva próbálom meg felidézni, hogy látom, hogy sokaknak nem tetszett. A csomagolása gyönyörű, drága (mint a krém!). Sokszor csak úgy bámulom, hogy Wow, a pipereszekrényizémon, hogy de menő ez a cucc kívülről. Őszintén szólva, amikor használtam viszont ez a mondat forgott a fejemben: "Látod, ez a bizonyíték, hogy nem kell drága hidratálókrémet használni, mert az olcsóbb is ugyanazt teszi." Viszont nem szeretném nagyon se lehúzni, mert nem bántotta a bőröm, az illata se zavart, hidratált mindent megtett amit egy hidratálókrémnek a dolga, csak sajnos csóró bölcsész vagyok hozzá. Azt hiszem nem veszem újra, de attól függetlenül jó érzés kipróbálni ilyen menő kenceficéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Sucrose, Acetyl Hexapeptide-8, Sorbitol, Acetyl Glucosamine, Sodium Hyaluronate, PEG-6
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sorbitol h 1 1

Felületi hártya képző anyag.

Térfogatnövelő segédanyag.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.