Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra könnyű, szempilla-dúsító szálakkal rendelkezik, mely megemeli, begöndöríti és meghosszabbítja a szempillákat. Egyedülállóan dús hatású formulája feltűnő smink hatást eredményez. Egy egyedülálló fésűvel rendelkezik.

Ár: 6500 , Eladó: Csemese
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postával küldöm
Ár: 9500 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel,Foxpost
Anna4836

2019. október 15.

Valóban nagyon könnyű, de dúsító hatású szempillaspirál. Nem nagyon kenődik el, gyorsan szárad, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Keesia

2019. július 28.

Szeretem nagyon, de nem tud többet egy jó drogériás spirálnál, pl. Max Factor 2000 Calories.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Kajla

2019. június 21.

Szerintem egyértelműen pénzkidobás, nem nagyszám, amit csinál, nekem nagyon könnyen kenődött, egy egyszerű drogériás spirállal, ami negyed ennyibe kerül, simán el lehet érni ugyanezt, ha nem jobb eredményt.
Nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Nagyon csalódott vagyok.

szekia

2019. június 3.

Karácsonyi szettben volt benne, teljesen felejthető! Ezt egy drogériás társa is tudja negyedannyiért! Az árát semmiképp nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

szamii7

2019. május 23.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Szép mélyfekete, sűrűsége tökéletes, építhető de nem ragad és tartós is.

Bár még nagyon jobbat nem találtam (talán Lancome dolls eye, de még nem döntöttem 😃), azért mínusz egy csillag a bumszli fejért. Bár viszonylag nagy szemeim vannak, a legkisebb belső pillákat nehéz vele úgy elérni hogy ne maszáljam össze az orrom... 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

GoldaN

2019. április 14.

Eleg olcson jutottam hozza egy kisebb kiszerelesnek es ajandekba is erkezett egy.orultem, mert gondoltam ilyen draga spiralom sem volt.( alap aron) Nagyon kivancsi voltam az eredmenyre.. ugye egy ekkora nevtol es ilyen arak mellett azt varja az ember, hogy huha. Ez nem jott el sajna. Igaz, hogy nem ragadt ossze a pillam es konnyu erzest nyujt, de hosszabb es dusabb na az tuti, hogy nem lett. Volt ennel rosszabb, de jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Nora85

2019. március 18.

Vegyes elvárásokkal vettem meg ezt a spirált. Egyrészt a realitás talaján állva csodát nem vártam tőle. Másrészt ezért az árért mégis csak vártam valamit... Ilyen árkategóriájú spirált még nem használtam. Leginkább max factor-t, illetve mostanában maybelline-t Eredetileg Lancome-ot akartam, végül ez győzött.
Hogy a pozitívummal kezdjem, nagyon kellemes viselet, leginkább olyan érzés, mintha nem is lennék kispirálozva. Tapintásra sem olyan kemény, merevek a pilláim. Nos ennyi, nem több. Látványra semmi. Egy hajszálnyival nem lett dúsabb, látványosabb, akármilyenebb szempillám, mint a maybelline colossaltól. És ez óriási csalódás nekem ezért az árért. Ha legalább egy kis különbség lenne, de nem. Rossznak nem rossz, de sajnos ugyanazt tudja, mint a negyedébe kerülő spirálok. Elhasználni persze elhasználom, de biztos nem veszem többet. Igazából el is ment a kedvem a 10 ezres szempillaspiráloktól...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Johanna989

2019. január 10.

Ez az egyik kedvenc szempillaspirálom. Hosszú ideig csak őt használtam, de kaptam egy Giorgio Armanit és az is legalább ilyen jó. Most versenyeznek. Még nem tudom melyiket veszem újra ha elfogy. Talán ez inkább hosszabbit, viszont a vetélytársa sűrűbb pillákat varázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Gabszi

2018. december 28.

Ajándékba kaptam ezt a szempillaspirált. Igazából szerettem. Nem vitt fel sok festéket, szépen szétválasztotta a pillákat, kicsit hosszított, kicsit dúsított. De szerintem nem éri meg az árát. Biztos, hogy magamnak nem venném újra, mert ilyen hatást ennél jóval olcsóbb termékekkel is el lehet érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

eszter90

2018. december 26.

Nem potyog, nem ragasztja össze a pillakat, könnyű érzés mikor fent van. Ha két rétegben viszem fel, úgy teljesen muszempilla hatást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.