Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra könnyű, szempilla-dúsító szálakkal rendelkezik, mely megemeli, begöndöríti és meghosszabbítja a szempillákat. Egyedülállóan dús hatású formulája feltűnő smink hatást eredményez. Egy egyedülálló fésűvel rendelkezik.

Ár: 1500 Ft (+posta) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

Bettina0225

2021. január 13.

Nagyon szerettem ezt a szempillaspirált és többször is visszatértem hozzá. Bár úgy gondolom, hogy nem ez a tökéletes szempillaspirál. A keféje nagyon jó, viszont óvatosan kell bánni vele. A festék szépen befedi a szempillákat, dúsít is, bár ha több rétegben visszük fel összecsomósodnak a pillák. A nagy kiszerelés kicsit túlárazott és emiatt érdemes a kisebb utazó kiszerelést megvenni, főleg aki még nem használta. Müllerben a kis kiszerelést, még régebben olyan 7 euróért vettem kint Németországban. Magyarországon is lehet kapni bár még eddig csak 1x találkoztam vele. Összegzésül jó, 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Én szerettem, elhasználgattam, de nem volt az a hűha hatás, amit ennyi pénzért vártam. Szépen dúsít és hosszít. Vigyázni kell vele, mert több rétegben összetapasztja a pillákat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

gyurmagolyo

2020. május 26.

Számomra teljes pénz kidobás volt, semmi extrát nem tud, sőt a drogériás társai is számomra messze meghaladták a tudását. Hosszítani épphogy hosszított, vékony kis semmi pillák voltak eredményként.. és mellette drága is, ami nem lenne akkor probléma, ha lett volna bármi wow hatás..de semmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

hajnalkaeva

2020. március 7.

Ajándékba kapok minden karácsonyra egy blockbustert , és ezáltal ezt a szempillaspirált. Igazából kb 5 éve használom ezen okból, mert ha már van nem veszek másikat. A színe miatt szerettem, szép mély fekete. Nem egy jolly joker , felvitt festéktől picit ragad a pillám, szépen szétválasztja a pillákat, de semmi különös, kicsit hosszít, kicsit dúsít,a színe viszont szép. Ha nem lenne a csomagban nem venném meg, szerintem nem éri meg az árát. Lemosni könnyű :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Anna4836

2019. október 15.

Valóban nagyon könnyű, de dúsító hatású szempillaspirál. Nem nagyon kenődik el, gyorsan szárad, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

Keesia

2019. július 28.

Szeretem nagyon, de nem tud többet egy jó drogériás spirálnál, pl. Max Factor 2000 Calories.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Kajla

2019. június 21.

Szerintem egyértelműen pénzkidobás, nem nagyszám, amit csinál, nekem nagyon könnyen kenődött, egy egyszerű drogériás spirállal, ami negyed ennyibe kerül, simán el lehet érni ugyanezt, ha nem jobb eredményt.
Nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Nagyon csalódott vagyok.

szekia

2019. június 3.

Karácsonyi szettben volt benne, teljesen felejthető! Ezt egy drogériás társa is tudja negyedannyiért! Az árát semmiképp nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

szamii7

2019. május 23.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Szép mélyfekete, sűrűsége tökéletes, építhető de nem ragad és tartós is.

Bár még nagyon jobbat nem találtam (talán Lancome dolls eye, de még nem döntöttem 😃), azért mínusz egy csillag a bumszli fejért. Bár viszonylag nagy szemeim vannak, a legkisebb belső pillákat nehéz vele úgy elérni hogy ne maszáljam össze az orrom... 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

GoldaN

2019. április 14.

Eleg olcson jutottam hozza egy kisebb kiszerelesnek es ajandekba is erkezett egy.orultem, mert gondoltam ilyen draga spiralom sem volt.( alap aron) Nagyon kivancsi voltam az eredmenyre.. ugye egy ekkora nevtol es ilyen arak mellett azt varja az ember, hogy huha. Ez nem jott el sajna. Igaz, hogy nem ragadt ossze a pillam es konnyu erzest nyujt, de hosszabb es dusabb na az tuti, hogy nem lett. Volt ennel rosszabb, de jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.