Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra könnyű, szempilla-dúsító szálakkal rendelkezik, mely megemeli, begöndöríti és meghosszabbítja a szempillákat. Egyedülállóan dús hatású formulája feltűnő smink hatást eredményez. Egy egyedülálló fésűvel rendelkezik.

Ár: 6500 , Eladó: Csemese
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postával küldöm
Ár: 8000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel,Foxpost
myvettsoprano

2017. március 13.

Nagyon elégedett vagyok eztel a szempillaspirállal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Nagyon elégedett vagyok eztel a szempillaspirállal.

Rendoca

2017. március 12.

Fantasztikus ez a szempillaspirál. Nem pereg, nem potyog, nem maszatolódik el... és természetesen mesés pillákat varázsol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

dorina29

2017. február 26.

Emberek! Ez a spirál egy CSODA! Nekem szerencsére alapból nagyok a pilláim, de ezt használva rendesen műszempillát csinálok! Bámulatos, tartóssága is abszolút jó, egész nap fent van! Imádom a Maybelline spiráljait is, na de látszik azért, hogy ez egy Estée Lauder.. :) 6 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Enyke4

2017. február 5.

Egy Estée Lauder csomagban volt benne ez a a szempillaspiràl,de elsôre nem fogott meg nem is értem, hogy miért. Szuper tényleg, felkenve tökéletes, nem ragadnak össze a pillàk. Amikor megszàrad se olyan mint az eddigiek amiket hasznàltam, hanem olyan könnyed és nem merevek a pillàk. Szép fekete. Eddigi legjobb amit hasznàltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

stiles

2017. január 23.

Update: egy hónapja ezt használtam csak, aztán az egyik sietős reggelen nem találtam és egy pár hónapja vett MF 2000 Calorie akadt a kezembe... Hát, ég és föld a kettő, főleg ha az árukat is nézzük, hiába sokkal szebb ennek az INCI-je. Azért még nem adom fel a keresgélést parabénmentes spirál után, de ezt nem fogom újravenni. (-1 csillag)

Szép, hosszú, dús, göndör pillákat csinál, három réteg után sem ragasztja össze a pilláimat, és bár látszik, hogy van rajtam spirál, nincs gusztustalan pókláb-hatás. Nem pereg, a nap végéig kitart, de lemosóval és langyos vízzel könnyen lejön. De hiába próbálom imádni, nem ér fel a kedvenc Max Factor 2000 Calorie spirálomhoz, amit a parabéntartalma miatt próbálok éppen lecserélni egy másikra, eddig sikertelenül - bár ez áll eddig a második helyen, és a keféje is jobban tetszik, meg hát a csomagolása is elegánsabb. Emiatt négy és fél csillagot adnék neki, de mivel olyan opció nincs, megy az öt, bár azt még nem tudom, újraveszem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Leander

2016. szeptember 1.

Kedvenc spirálom ha valami visszafogottabb, természetes sminkre vágyom. Szép, feltűnő, de mégsem hivalkodó pillákat eredményez nálam. Nem tűnik az ember tőle túlfestettnek, mégis szépen kiemeli a szemem. Persze az hozzá tartozik, hogy szerencsére nekem dús és hosszú pilláim vannak alapból, rövid pillákkal valószínűleg ez sem művel csodákat. De annak mindenképpen ajánlom, aki szépen kiemelt, de természetesnek ható eredményt szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Fodri

2016. július 14.

Ez a szempillaspirálok non plus ultrája, minden túlzás nélkül. Nem tudom, mit tud a márka, amitől olyan tökéletes spirálokat sikerül alkotniuk, de tényleg a legjobbak, ez pedig véleményem szerint a legjobban sikerült darabjuk. Dúsít, hosszít, nem ragaszt, nem csomósít, nem pereg le, tartós, szép színe van, nem gyengíti a pillákat, nem hullanak ki tőle. Csak pozitívumot tudok róla írni - a borsos árát leszámítva. Viszont annyi megnyugtat, hogy tudom, sokáig elég lesz. Sajnos ha az ember ezt egyszer kipróbálja, akkor a többivel már sosem lesz elégedett. :D 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

dorsia

2016. június 19.

Rejtett szemhéjam van, ezért fontos, hogy hosszú szempillákkal 'nyissam meg' a tekintetem, ez a szempillaspirál tökéletes rá. Nincs póklábhatása, nem maszatolódik és könnyű lemosni is. A fésűje is bevált, jobban szeretem ezt a vége felé elvékonyodó kefét mint a nagy bumszlikat amikkel nem férek hozzá rendesen a belső pillákhoz anélkül, hogy összemaszatolnék mindent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

SzellGreta

2016. június 15.

Update2: A másodikat használtam el mostanra. A véleményem viszont sajnos megváltozott, bármennyire sajnálom nem ez a tökéletes spirál és ezért nem kapja meg a tökéletesnek járó öt csillagot sem. Az utóbbi időben ugyanis azt vettem észre, hogy elkezdte irritálni a szemem ha egy minimálisat is bekönnyezik. Nem tudom eddig ezt miért nem tapasztaltam :S Ha lehetne 4.5 pontot adnék, mert még mindig szép és elég durva pillákat tudok vele csinálni. Mivel olyat nem lehet ezért inkább a 4 felé húz most ez nekem.

Update: sokan írták, hogy tartós stbstb, tartósnak tartós, de hogy nekem egy kis szemkönnyezéstől rögtön van a szemem alján belőle az is biztos. Ez nem baj, mert szerintem pont ezmiatt könnyű lemosni. Nekem pedig ez nagyon fontos, utálom félóráig dörzsölni a szemem. Kevés idő jót tesz neki, több már kevésbé. Egyébként épp most fogyott ki (kb 2 hónapig bírta), ha lesz glamour napokon EL kupon vagy müller stb akkor tuti újra veszem még egyszer. Az, hogy ível, göndörít dolgokba én nem hiszek, úgyhogy nem is várom el tőle :) Még mindig azt gondolom, hogy dús és hosszú pillákat tudok vele elérni, nekem nagyon látványos lesz, ezt azért csak most látom jobban, mert kb mostanra nőtt vissza és állt rendbe a szempillám.

Imááádom. Eddigi legjobb szempillaspirálom. Nagyon szép, látványos lesz a végeredmény, pont olyan, mint amilyet elvárok tőle :) Látszik a minőség, hogy nem egy 2-3 ezer Ft-os szempillaspirál (persze a luxus márkák között is sok a kivétel). Most a szempilláim nagyon kicsik és kuszák, mert megviselte szegényeket a műszempilla, de így is szebb, csomó mentes és sokkal hosszabb pillákat csinált, abból amiből tudott. Egyelőre pihentetem őket és nem fogom festegetni, de ha rendbe jönnek és visszanőnek jövök updatelni, hogy a rendes pilláimon, hogy működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Funnyface

2016. június 8.

Csomagban kaptam egy delux mintát belőle. Egy hónapja már biztosan használom. Először nem voltam elájulva tőle. Hah, a drogériás is van ilyen jó...gondoltam. Azonban azon kaptam magam, hogy inkább ehhez a spirálhoz nyúlok. Tetszik, hogy mennyire természetes a végeredmény vele. A pilláimat vékonyan vonja be, nem üvölt, hogy spirált hordok, mégis dúsít. Hosszító hatásával is elégedett vagyok, jól pigmentált termék, szépen befogja a pillákat. Pókláb hatást nem tapasztaltam, azonban néha egy kicsit darabos. Sajnos, nyáron elkenődik a nap végére, viszont nagyon könnyű lemosni ezt a terméket. A keféje számomra furán nagy, nehezen érem el vele, az alsó, külső szálakat, az alsó pillákon nehezebb használni, anélkül, hogy összekenném magam. Szerintem a rimmel wonder'full spriáljához hasonló, amit szintén nagyon szeretek használni, de az is ugyan így elkenődik. Kíváncsiságból összehasonlítom a kettőt, és egy updattel visszatérek még. Az ára miatt valószínűleg nem vásárolom meg teljes kiszerelésben. Egy alapozóért még kiadok ennyit, ha valóban jó, de a spirál gyorsan fogy...sok jó tulajdonsága van, de maradéktalanul nem győzött meg magáról.

Update: hát..tévedtem. Összehasonlítottam a Rimmel Wonderfull spirállal, és kiütéssel győzött ez a termék. Eddig nem hittem, hogy a high end spirálok annyival jobbak lennének, mint amennyivel többe kerülnek. Nem rohanok megvenni, de kupon-napon... még meggondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.