Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra könnyű, szempilla-dúsító szálakkal rendelkezik, mely megemeli, begöndöríti és meghosszabbítja a szempillákat. Egyedülállóan dús hatású formulája feltűnő smink hatást eredményez. Egy egyedülálló fésűvel rendelkezik.

Ár: 6500 , Eladó: Csemese
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postával küldöm
Ár: 8000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel,Foxpost
hajasbaba

2016. május 26.

Tapasztalatom szerint egyáltalán nem tapaszt, nagyon szépen szétválasztja,valamennyire megemeli és göndöríti a pillákat. Nem pereg és ami a legfontosabb nem irritálja a szemem, ettől nem könnyezem. Ami miatt viszont csak 4 csillag, hogy nem hosszít. Gyakorlatilag a szempilláim szőke végét festi csak be. Ha hosszításban is jeleskedne, akkor ez lenne az álom spirálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Esztibeszti

2016. április 6.

Igényes szempillaspirál, de viszonylag rövid és egyeneske szempillával senki ne várjon vele csodát. A prímerével együtt használva pedig egyenesen légyláb hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

timilla

2016. március 21.

Kicsit nevettem itt a termékleíráson, tipikus marketinges duma, aminek a fele sem igaz: sajnos ez egy jó átlagos spirál, és nem több. Ahhoz képest, hogy nem vízálló, elég tartós, nem kenődik el a nap végére, de ez az egyetlen igazi pozitívuma. Nem emeli meg és nem göndöríti a teljesen egyenes pilláimat, sőt még a göndörítést sem tartja meg, legfeljebb akkor, ha a már befestett pilláimat göndörítem, de az sajnos jobban rongálja is őket. A festék maga elég sűrű, ennek ellenére nem csinál légylábat a pilláimból, de annyira látványosan be sem vonja őket. Sokáig gondolkodtam, hogy megvegyem-e, végül a józan eszemre hallgatva itt vettem egy mintát belőle, így aztán nem is bosszankodom. 1200 forintot éppen megér a közel fele méretű minta, de hogy a teljes árát nem éri meg, az tuti. Max Factor, l'oreal ezerszer jobb spirálokat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

lux

2016. március 10.

En szeretem, mert nem szoktam magam feltunoen sminkelni, es nagyon szolid vegeredmenyt kapok ezaltal. Lehet, hogy ez valakinek hatrany, mert nem csinal szuperhosszu-szuperivelt pillakat, szamomra tokeletes ezen a teren. A problemam, hogy hosszu viseles utan neheznek erzem a szemhejamon, szarazza valik. Lehet, hogy ujraveszem, bar az ara igen borsos ahhoz kepest, hogy nem vagyok vele maradektalanul megelegedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

emcuscicus666

2016. március 9.

Sajnos nekem nem valt be. Sokan irtak, hogy tartos, pedig nalam eppen ez a problema. 4-5 ora viseles utan pandamacit csinal belolem. Ez az egyetlen problemam, ami vegulis eleg nagy, hiszen kinek van kedve allandoan torolgetni a fekete foltokat, plusz, ennyi penzert elvarnam, hogy ha nem is egesz nap, de a munka vegeig kitartson. A Benefit spiralja nalam sokkal jobb teljesitmenyt nyujtott, ezt pedig elajandekoztam mar egy kolleganonek. Most o jar ebedszunetben torolgetni a fekete foltokat, de attol meg odaig van tole. :) Ami ertheto is, mivel a kefeje fantasztikus, csak egyszeruen maga a festek minosege pocsek. Ket csillag a design-ert, es a kefe kifogastalan mukodeseert, ami a tobbit illeti... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

ngyrbk

2016. február 11.

Amíg mások félévente szempillaspirált vásárolnak,addig én ezzel akár éve(ke)t is kihúzok. Ár érték arányban nálam mindenképp nyert a többihez képest, ás nem mellesleg egy csoda, mert a leghosszabb napokon sem látom nyomát,hogy elkenődne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

sziszus_

2016. január 18.

A legjobb ( és a legdrágább) spirál, amit valaha próbáltam... bár ne lett volna ilyen jó... :)
A reggel 6-kor felkent spirál este 8-kor sem maszatolódott, vagy pergett le és a göndörített pilláimat is szépen a helyén tartotta, amit ezelőtt egy termék sem tudott produkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

sztinke

2016. január 12.

Szempillaspirál-mániásként kénytelen voltam ezt is megvenni! :D Igazából teljesen jó kis cucc. Jó a keféje, szépen szétválaszt, nem póklábaz, hosszabbít is, bár nem dúsít és ível látványosan. A festék is jó, szép fekete, nem kenődik, és a pillák megtörése nélkül eltávolítható.
Az eredmény nem annyira látványos vele, úgyhogy nem lesz a kedvenc spirálom, de ettől még kedvelem és szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

despoina

2015. november 26.

Eddig még nem véleményeztem ezt a szempillaspirált, pedig egy ideje már naponta használom. Nekem 2.8 ml./mini kiszerelésben van meg, szóval nem a teljes méretről írok. Envy Shine-hoz kaptam ajándékban még a nyáron.

Jó szempillaspriál, teszi a dolgát így semmi rosszat nem tudok róla írni. Szép,dús és ívelt szempillasort varázsol egyetlen húzással is. Főleg a vásárlástól számított első időkben amikor még tele van festékkel mert ahogy fogy az "anyag" belőle annyira gyengül az eredmény. A tartósságával sincs probléma mert egész nap fennmarad és nem pereg le, nem maszatolodik és könnyezésnek is ellenáll. Fontos elmondani hogy az érzékeny szemeimnél nem okozott irritációt (ennyiért ez alapkövetelmény szerintem). Hónapok óta használom ezt a pici kis szempillaspirált és már nagyon a vége fele járok. Teljes méretben nem fogom megvásárolni az ára miatt. A Clinique sprilája (esetleg egy natúrkozmetikum) is hozza ezt a színvonalat lényegesen olcsóbban. Én nem várok csodát egy szempillaspiráltól, teljesen logikus hogy az apró és ritka szempillasoromból nem fog egyetlen termék sem műszempillát varázsolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Wey1122

2015. november 7.

Most éppen ezt a spirált használom 2 hónapja
Napi szinten kerékpározom van amikor 20 km-t is. Sajnos itt Németországban gyakran esik az eső. Nemegyszer bőrigáztam,de a spirál nem folyt le rólam.Átlagos szempillákat csinál, nem rossz most egynek megfelelő. Mindennapi használatra jó,nem csíp a nap végén sem pereg le. Nem hiszem, hogy újraveszem, mert még mindig keresem az igazit de mentségére legyen szólva nem rossz csak én vagyok kicsit macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Most éppen ezt a spirált használom 2 hónapja

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.