Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra könnyű, szempilla-dúsító szálakkal rendelkezik, mely megemeli, begöndöríti és meghosszabbítja a szempillákat. Egyedülállóan dús hatású formulája feltűnő smink hatást eredményez. Egy egyedülálló fésűvel rendelkezik.

Ár: 6500 , Eladó: Csemese
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postával küldöm
Ár: 8000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel,Foxpost
summerflower

2015. november 1.

Mindig visszatérek hozzá!Nem pereg le,nem kenődik el és eddig szinte az egyetlen spirál,amitől nem könnyezik a szemem nap végén. Szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Tvylvis

2015. október 19.

Az első high end szempillaspirálom. Nagyon szép fekete színe van, jó a keféje, szépen elválasztja a pillákat, könnyen el lehet érni vele minden kis pillát. Remek ívet ad, hosszabbít, megemel. Ezeket tudja már egy-két drogériás szempillaspirál is. Ami viszont egyértelműen meggyőzött, az a festék tartóssága. Tényleg nem pereg le a szemem alá, 7-8 órán keresztül is gyönyörűen fent marad. Utána már kell egy kis igazítás, de az sem vészes. Így már egyáltalán nem sajnálom, hogy kiadtam érte a nagyobb összeget. Számomra a szempillaspirál az a sminkrészlet, ami nem maradhat el, ami nélkül nem szeretek utcára menni. Remélem, sokáig tudom használni (ha a fél év meglesz, jöhet egy új). Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

grund

2015. szeptember 14.

Én ezt a spirált nem értem. Véletlenül ezt adta az eladó a sumptuous infinite helyett, már bánom, hogy nem vittem vissza kicserélni. Hihetetlen mennyiségű anyagot vesz fel, a spirál tokjába visszadugva is csucsog kifelé a festék a kefe mellett. Csak azért nem egyes, mert az infinite keféjével átfésülve vállalható az eredmény, de ezt a macerát nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

dido88

2015. augusztus 24.

Egyik kedvenc szempillaspirálom, szépen hosszabbítja a szempillákat, nem csomosódnak össze utána&nem pereg le a festék, tartós és szép hosszú fekete pillákat eredményez!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

vera.kadas

2015. június 3.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Tényleg hosszítja és dúsítja a pilláimat és körülbelül lerobbanthatatlan, esténként igen csak megszenvedek vele, mire sikerül lemosni, de éppen ezért nem kenődik, nem maszatolódik. Nem is csomósodott be. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Mila85

2015. április 28.

Kedvenc nekem is kari óta:) Annyira érződik a festék állagán hogy ez high end...most is olyan mint amikor felbontottam, nem tapaszt, nem pereg, mindig azt kapom amit várok. Nekem inkább hosszít, de egyébként a technikán meg a rendelkezésemre álló időn múlik, mit tudok kihozni a kis csoffadt pilláimból. Drága, úgyhogy én is évi egyszer engedem meg magamnak, vannak azért fontosabb smink - arc cuccok amikre inkább költök többet, mint egy spirálra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Hajnal_ka

2015. április 28.

Imádom, most egy jó darabig vége az újabb kísérletezéseknek! Ez a spirál csúcs szuper! :)
update: le kell, hogy vegyek egy csillagot, mert az történt, ami nem hittem, hogy megtörténik egy estee spirállal. ha valami miatt bekönnyezik a szemem, és belemossa ezt a festéket, úgy elkezd csípni, hogy azt nem lehet kibírni. jah, és lemosni is nehéz. szóval elhasználom, de csak azért, mert ennyi pénzt kiadtam rá, és ha elfogyott visszatérek a clinique-hez, mert az nem irritált egyáltalán. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

dor1

2015. április 28.

Nekem csalódás volt. Nem minden nap használtam, mégis pár hét alatt becsomósodott. Felkenem, és a pilláimon vastagon van a csomós festék. Lemosni sem egyszerű, többféle márkájú, árkategóriájú lemosóval is teszteltem. Pozitív tulajdonsága, hogy nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Morci

2015. április 1.

Jó kis spirál, egy gondom van vele, hogy maszatolódik kicsit a szemem alatt. Ennyi pénzért pedig ez már nálam nem fér bele. Bobbi szempillaspirálja lenyomja, pedig valamivel olcsóbb. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

Veronikakrisztina

2015. január 1.

Most fog elfogyni 9 hónap, nem minden napos használat után. Annak idején szerettem volna valami magasabb minőségű, drágább spirált vásárolni. Így utólag azt gondolom sikerült. Betartja amit ígér, göndörít és hosszabbít is. Nem pereg le a szemem alá és az esti lemosásnál könnyedén lejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.