Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra könnyű, szempilla-dúsító szálakkal rendelkezik, mely megemeli, begöndöríti és meghosszabbítja a szempillákat. Egyedülállóan dús hatású formulája feltűnő smink hatást eredményez. Egy egyedülálló fésűvel rendelkezik.

Ár: 6500 , Eladó: Csemese
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postával küldöm
Ár: 8000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel,Foxpost
Ildie

2015. január 1.

5 csillag. A lényeget meg már elmondták elöttem. Imádom. Szeretem a fenyőfa keféjű spirálokat. A Cliniqueshez képest ami fenyő (lash doubling mascara) ennek ritkábbak egy nagyon nagyon picit a kefeszőrei, és valamiért a végén nem maradt annyi plusz festék. Itt is az a véleményem, hogy akinek nem volt fenyőfa alakű keféje azért egy olcsóbbal próbálkozzon, ahhoz drága.
(megjegyzem a kisasszony az Arénában velünk is tök flegmán viselkedett, és annyira rühellem, hogy azért mert 26 évesen be merek oda menni azt hiszi, hogy csak nézelődök és ugysem veszek semmit miközben egy rakat cuccom van a márkától)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Flami

2014. november 30.

Nagyon jó spirál. Cicababa szempár garantált. Nem kenődik, nem potyog le, vízzel simán lejön este és még egy darab szempillám sem hullott ki.
Az ára tényleg horror..kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 30.

Az ára tényleg horror..kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig fog tartani.

Klaudia

2014. július 1.

Nagyszerű spirál, mindent kitűnően csinál, dúsít, hosszít, erős fekete színt ad, nem kenődik el a nap folyamán, még sportolás közben sem, lemosni viszont könnyen letudom. Az ára elég horror, de én mindig csak a termék minőségét pontozom, ezért kap ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Josie

2014. május 29.

Nekem ez az első olyan felsőbb kategóriás spirálom amire azt mondom hogy tényleg hűha. Pedig először ebben sem hittem. Az ok egyszerű: volt nekem MAC, Lancome, Chanel de valahogy egyik sem volt az igazi, ugyanis sok esetben a hatalmas pillák mellé csomósodós és maszatolós festék járt és bizony nap végére volt olyan amelyik teljesen elkenődött.
Ezt a szempillaspirált egy repülőtéren vettem 20 euróért, gondoltam ennyit még adok érte alapon. Az aktuális spirálom éppen kifogyott ezért ez pont kapóra jött hogy kipróbálhassam. Szóval a tapasztalatok: első rétegben nagyon természetes, 2-ben és 3-ban pedig látványos és csodaszép. Nem bántja a szemeim, nem hullanak tőle a pilláim és nap végére is ugyanolyan mint a reggeli felkenés után. Valóban nem olcsó eredeti áron, de ez legalább tényleg nem csak reklám, hanem működik is. Pozitív csalódás volt, örülök hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

gretam17

2014. május 26.

azt mondta az eladónő, ezt viszik a legtöbben a best spiráljuk, nemvolt rossz , sőt szépen emel színez , először természetes hatása többször áthúzva babásabb.eleinte oda voltam meg vissza érte,bár a kefével nehéz bánni belülre nyúlni maszatolás nélkül kizárt. stb DE ennyi pénzért nem veszem újra mert árérték arányban egy maybelline spirállal is elérhetem ezt a hatást !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Willow

2014. március 8.

Nekem elég hosszúak a szempilláim, de egy szerencsétlen drogériás spirál választással kihullott a pilláim fele, úgyhogy most inkább dúsításra és ápolásra vágyom. Nem állítom, hogy ettől nőnek vissza a szempilláim, mert azért kenem őket kókuszolajjal, meg mindenfélével, de kétségtelen, hogy láthatóan egyre több van, szóval bántani biztos, hogy nem bántja őket. Szépen megemel, szépen hosszít, de nem dúsít brutálul, ám az összhatása pont megfelel, gyönyörű. Nekem egész nap mozdulatlanul fennmarad, nem kenődik, nem porzik. Lemosni könnyű, lekönnyezni kicsit nehezebb, de nem lehetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Fenolia

2014. február 13.

Én szerettem ezt a spirált, nem olyan nagyon feltűnő, brutál pillákat csinál, de én hétköznapokon nem is vágyom erre. Alapból hosszúak a pilláim, amit nagyon jól kiemel, még hosszabbnak mutat. Amit én szeretnék egy spiráltól, inkább a dúsítás és ezt nagyon-nagyon szépen tudja. Ami még nagy pozitívum, hogy nagyon könnyen felvihető, szinte nem is kell utána igazgatni és nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

poppy

2014. január 19.

Életemben nem voltak még akkora pilláim mint ezzel. Tökéletes kívül-belül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Életemben nem voltak még akkora pilláim mint ezzel. Tökéletes kívül-belül!

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Nekem is az életem legjobb spirálja. Pedig már sokfélét használtam hosszú életem során. Mindent tud, amit elvárok tőle. És nálam az sem utolsó szempont, hogy lemosni is könnyű a szemfesték lemosóval, nem kell agyon nyúzni az érzékeny szemkörnyéki bőrt, hogy megszabaduljak a festéktől. Csillagos 10-es!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

umpalumpa

2013. november 24.

Ha a Magnascopic-nak 5 csillagot adtam, ez a termék csillagos 5 csillag :)
Rendezett, dús, megemelt, hosszú pilláim lesznek vele. Kinyílik a szemem tőle. Szívem szerint még itthon is használnám. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Ha a Magnascopic-nak 5 csillagot adtam, ez a termék csillagos 5 csillag :)

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.