Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra könnyű, szempilla-dúsító szálakkal rendelkezik, mely megemeli, begöndöríti és meghosszabbítja a szempillákat. Egyedülállóan dús hatású formulája feltűnő smink hatást eredményez. Egy egyedülálló fésűvel rendelkezik.

Ár: 6500 , Eladó: Csemese
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postával küldöm
Ár: 8000 , Eladó: Alexa9082
Állapot: Teljesen új , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel,Foxpost
Pille

2013. november 3.

Az eddigi egyik legjobb spirálom. Óriási pillákat csinál, de néha kicsit csomós-póklábas az eredmény. Egy ideje már nézegettem (meg a BB krémet is), de az Arénában annyira leszarom stílusú volt az eladó, h elment tőle a kedvem. Aztán a Westendben a nyitónap miatt rászántam magam és újra próbálkoztam. Nem bántam meg, mert egy borzasztóan kedves és türelmes eladót találtam (ha jól emlékszem Hajninak hívják), aki segített válogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

_ca_

2013. szeptember 16.

Nagyon szépen hosszabbít, pont olyan lenne tőle a szempillám, amilyennek hétköznapra elképzelem: épp csak kiemeli, de nem ragasztja össze őket a festék... De: ezért az árért és ebben a kategóriában már elvárnám, hogy ne maszatolódjon a szemem alatt 4-5 óra után a frissen felnyitott minta. A Catrice fedőspiráljával helyre lehet ugyan hozni, de akkor is csalódást okozott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

edeseper

2013. augusztus 7.

Nagyon nagyon nagyon nagyon megszerettem ezt a szempillaspirált!! A keféje igazi áldás a Lancome Hypnose Drama után, amivel baromi nehéz szépen dolgozni.
Gyönyörű egyenletesen viszi fel a festéket, építhető, az egészen finom kiemeléstől az extrém pillákig bármit ki lehet hozni vele. Tartós, nincs délutánra pandamaci effekt :)
JA, és nem mellesleg ez az egyetlen spirál, aminek a használata után nem egyenesedik ki újra a begöndörített pillám. Ötös, ötös, ötös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

k.natalia

2013. június 27.

A kedvenc szempillaspirálom! Gyönyörű pillákat csinál, nem kenődik és könnyen lemosható. Mindenképpen újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

jibjab

2013. március 20.

Jó összetevők és szép pillákat csinál. Nem hullik és nem törik tőle a szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

erika81

2013. március 15.

Nagyon szép szempillákat csinál. Hosszabbít, dúsít. Megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Nagyon szép szempillákat csinál. Hosszabbít, dúsít. Megéri az árát!

pannamanna

2013. január 21.

dús, ívelt, szétálló, még is puha pillák. csillagos ötös!!!! nem "poroz", sokáig tart. Abszolút kedvenc!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

fringilla

2013. január 1.

Karácsonyra kaptam én is, szilveszterkor kipróbáltam, szépen hosszabbít, dúsít is, egyelőre elégedett vagyok vele, a csomagolása is nagyon elegáns, ha ez valakinek számít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Lolita

2013. január 1.

Karácsonyra leptek meg vele.
Olvasgattam a véleményeket, érdekesnek találom, hogy sokan említik a dúsítást. Nekem sokkal inkább hosszít, és csak egy nagyon kicsit dúsít. Általában az ilyen spirálokat nem szeretem, de ez most valamiért elnyerte a tetszésem. Egyrészt a hosszítás, másrészt több rétegben sem lehet csomós pillákat csinálni.
Magamtól nem vettem volna meg, de örülök, hogy megkaptam. Még nem tudom, újra fogom-e venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 1.

Karácsonyra leptek meg vele.

lefteye

2012. december 26.

Szepen dusit, nem ragadnak ossze a pillaim, bar nem hosszabbit sokat. Meg nincs meg annyi ideje, hogy beszaradt volna, de ha enis igy jarnek, megirom :D azert vontam le, mert picit kenodik sajnos, picit dorzsoltem csak meg a szemem es maris elmaszott alul :// valszeg nem veszem ujra, de azert elhasznalom, egynek nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.