Estrea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsekable, Módosítva: 2016. június 23.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tisztító bőrradír minden bőrtípusra. A bőrradír eltávolítja a megkeményedett, elhalt hámsejteket, ezáltal jobb vérellátást, világosabb színárnyalatot biztosít a bőrnek. Elősegíti a krémes hatóanyagok felszívódását.

Használata: kézre vagy érdesebb szivacsra bőségesen felvitt krémmel körkörös mozdulatokkal masszírozza át testát, majd meleg vízzel öblítse le

timi25

2019. május 31.

Nem ajánlom. Az állaga pocsék. Sztem nem valami hatásos. Kipirosodtam tőle. Nem veszem újra. Legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

ponczedina

2019. február 3.

Újra vevős nem lesz, mert elég furcsa ha bőrre kenem, nem igazán lehet bedolgozni, mert kb mintha mézet kentem volna fel. De alapvetően rosszat nem tett, de a jo sem ilyen. Legyen most 3as,ha változás van, írok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

lilibeck

2016. szeptember 5.

Szerintem sem csinált semmit és nekem az illata sem tetszett

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Szerintem sem csinált semmit és nekem az illata sem tetszett

csibike100

2016. június 22.

Ez volt az első bőrradírom, hát nem ezután a termék után szerettem meg a bőrradírokat. Igazából ahogy előttem is írták nemigazán érezhető a hatása és az én bőrömet még irritálta is. Az ára és az illata az amit ki tudnék emelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Ms.Cat

2014. augusztus 15.

Barátnőmnek volt ilyene, kipróbáltam és puhának valamint tisztának éreztem tőle az arcom. Utána vettem én is egyet. Elhasználtam, de a végére már semmi változást nem vettem észre a bőrömön. Tisztít, használat után kellemes érzetet hagyott maga után, de kb ennyi. Biztosan nem veszem újra, nem rossz termék, de volt már jobb is ennél. Összességében 2.5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

0kosan

2014. március 6.

Elhasználtam két dobozzal, de semmi hatását nem láttam. A második doboz a vége felé tönkre is ment kb, mert megváltozott a szaga, úgyhogy áttértem másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

ercsibaby36

2014. február 5.

Ez az egyetlen bőrradír, amitől nem lesznek kiütéseim használat után. Teljesen megvagyok elégedve vele. Teszi a dolgát, a többi bőrradírral ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

doramora

2013. január 14.

Pár száz forintért vettem egy százforintosban a körúton... Szerintem a hatása nem rossz, teszi a dolgát, de mégse nagy szám. És ezek az összetevők :O. Megy majd a kukába, amúgy is gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Linda0222

2012. november 18.

Régebben használtam, bár nekem nem használt a pattanásokra, bár a illatát szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

cunuuu

2012. október 25.

Nekem nem jött be, nem csinált tulajdonképpen semmit. Nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 25.

Nekem nem jött be, nem csinált tulajdonképpen semmit. Nem veszem újra!

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.