Etude House

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: CintiaKalman, az összetevőket feltöltötte: honeymii, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, vizes állagú formulának köszönhetően gyorsan beszívódik, és pillanatok alatt puhává, hidratálttá és energiával telivé varázsolja az arcbőrt.

Koreai Etude House arcápolási mini csomag - új
Ár: 890Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Heine

2019. április 19.

Kedvező ára miatt vettem meg ( a többi szérumhoz képest kedvező...), viszont szerintem megéri többet költeni, vagy itthon is megkapható szérumot venni, mert ennek nem sok hatása van. Az illata kellemes, szerintem felesleges, az állaga tejszerű, vizes. Nagyon hamar beszívódik, enyhén hidratál, de semmi különösebb haszna nincs. Az én bőröm mostanság rendkívül száraz, hámlik, húzódik, kellemetlen érzés, és hiába használok a hidratálóm alá hidratáló szérumot is, sajnos nem múlik el. Elhasználgatom, de jobban örülnék, ha a húzódást segítene megszüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

chi0731

2019. január 28.

Kipróbálás céljából szereztem be egy kis kiszerelésű, négy lépcsős arcápoló szettet ebből a termékcsaládból.
Első használatra, csak azt éreztem, hogy a bőröm ezt nem is tudja beszívni, de második-harmadik napra eljutottam odáig, hogy bár este soknak éreztem, mind a négy termék használatát, de reggelre pihe-puha és pirospozsgás lett a bőröm, akkor is, ha alig aludtam az éjjel.
Nálam így az egész termékcsalád kedvenc lett, és reménykedem, hogy sikerül normál kiszerelést is beszereznem hamarosan belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

seppunkata

2017. október 10.

Kaptam belőle pár mintát, amiket utazások alkalmával használtam el. Ilyen fehéres, vizes szmötyi, ami pihe-puhává tette a bőröm. Ennél többet nem tudok mondani róla :)
Van helyette c-vitaminos szérumom, és kicsit drágállom is, szóval most biztos nem venném meg nagy kiszerelésben, azért annyira nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: Squalene, Ascorbic Acid, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Vaccinium Myrtillus Bud Extract, Ubiquinone, Caffeic Acid
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Kávésav. Kivételesen erős hatású antioxidáns (a Futurederm informácói szerint erősebb, mint a ferulic acid), melynek bizonyitottan van rákellenes hatása. Számos gyümölcsben, zöldségben, növényben megtalálható, többek közt a kávéban is. A kávésavra irányuló tanulmányok túlnyomó többsége szerint, hogy a kávésav egy kifejezetten biztonságos összetevő.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.