Eucerin

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsy, Módosítva: 2011. április 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kímélő hidratáló a száraz, feszülő, érdes és pikkelyes arcbőr napi ápolására. Kiegészítő bőrápolásként pl. atópiás ekcémánál és xerosisnál is javasolt.

Ár: 2000ft+posta , Eladó: monika1966
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Foxpost, posta

Hotflashy

2020. május 31.

Én többet vártam tőle, a száraz bőrömnek nem elég önmagában. Pár óra után már feszül, húzódik a bőröm megint. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

loniekaet

2020. február 19.

A borzasztóan kiszáradt, nagy darabokban hámló arcbőrt négy nap alatt úgy helyre tette, mintha soha nem lett volna semmilyen problémája. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

bzsofi22

2019. december 14.

Nagyon szuper krém! :) Az én arcbőröm kombinált, de télen oldalt az orrom és az állam mindig hámlik egy kicsit, épp csak észrevehetően. Ez a krém nagyon jól hidratál, este és reggel is fel szoktam kenni arctisztítás + esti radírozás után és már egyàltalán nem szárad ki a bőröm. Nagyon szépen egységesíti is a képet én azt vettem észre 4 hét használat után, olyan mintha kipolírozna :D pár pillanat alatt teljesen beszívódik és az eredmény babapopsi arc. Érdemes a gyakori 20%-os kedvezmények során lecsapni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Betti21

2019. április 2.

Kb. 3 hete használom a krémet, mivel nagyon kiszáradt az arcomon, szinte pergett a száraz bőr. Az itteni pozítiv vélemények miatt vettem meg és nem kellett csalódnom benne, nagyon finom puha lett a bőröm és kellően hidratált, ezért a szárazság okozta ráncok is megszűnni látszanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

azvagyok

2019. március 5.

Klassz kis krém a mindennapokra. Könnyed állag, száraz bőrt szépen helyrerakja. Talán nagyon kicsit ragad utána, de én fényvédőzök fölé és mivel az is picit ragad általában nem zavaró. Nem irritálja a nagyon érzékeny bőröm, kellemes viselni. Sminkelni is lehet rá de picit várni kell míg a ragacsos érzet elmúlik. Egy aduász ha éppen nem tudod milyen krémjez nyúlj. A nagyon száraz bőrömre télen elég volt nappalra. Csomagolása praktikus, mindig a táskámba van, külön tetszik hogy nem ilyen tégelyes belenyúlós. Talán ha akciós lesz még újra is veszem, de szeretek kísérletezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

klaura97

2018. március 14.

Sok arckrémet kipróbáltam már, de azt hiszem ez a legjobb. Nagyon könnyű kis krém, pillanaton alatt beszívódik a bőrbe, nagyon jól hidratálja a szárat területeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

etoc

2018. március 3.

Update: A márciusi tél fájó, viszkető és vérző krokodilbőrré tette a kezem. Megtaláltam az üres tubust, de felvágva még találtam benne egy keveset, a bőröm viszont annyira száraz, hogy nem szívódott be, és órákig rajta hagyott egy zsíros filmréteget, amitől pedig viszketett a kezem. Mikor végre beszívta, újra kellett kennem, mintha semmi nem lett volna rajta. Azért vonok le még egy csillagot, mert ha a kezemmel nem tesz semmit, akkor vajon mit tesz a vékonyabb, érzékeny és száraz arcbőrrel? A vicc az egészben, hogy a 300 forintos Soliteint azonnal tette a dolgát, és rendberakta a sivatagszáraz kezem. 3 csillag. Mostmár azt sem bocsátom meg neki, hogy szaga van.

A hideg idő nagyon megviseli a bőrömet, a kombinált arcomra való készítmények nem segítenek, de őszintén szólva ez a krém nem vált be, de már nem tudom megmondani, mi miatt. Viszont ami a lényeg, hogy elkezdtem a kezemre használni, mert az könnyen kipirosodik, fáj és viszket, még szép időben is, és ezt a problémát a krém csodálatosan rendbe tette. Egy hete fogyott ki, és eddig tartott az "utóhatás", ha szabad így mondanom. Most kezd újra kisebesedni és fájni a normál kézkrémek után. Sajnos mivel piszok drága, nem veszem meg (ezt is kaptam), de jó szolgálatot tett, bár nem az eredeti funkciója szerint használtam, és van kézre fejlesztett verziója is. Ha valaki Eucerin párti, az ne habozzon, nem fog csalódni az ureás családban. 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

fantasticmrsfox

2018. január 29.

Az eddigi legjobb arckrém. Extra száraz, atópiás, ekcémás bőröm van, nagyon nem mindegy, mivel kenem.
Bioderma, LRP, nem tudta rendbe hozni a bőröm, de ez a krém igen. 2 hét alatt simább, hidratáltabb lett az arcom, az érdessége is jelentősen csökkent. Sőt, az orrom környékén lévő nyavalyás ekcéma is szinte eltűnt.
Igazából mérges vagyok, mert amikor ősszel új hidratálót kerestem, ezt akartam venni, de előtte kipróbáltam a biodermát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Sueann

2016. szeptember 25.

Én a természetes kozmetikumok oldalán tettem le a voksot. És ez nem azok közé tartozik, tudjuk. De ez volt az egyetlen ami használt a komoly dermatitiszemnél. Már mindent próbáltam. Az orvos által ajánlott szteroid krémet nem kértem. Az enyhébbeknél a kókusz olaj is szokott segíteni, esetleg a shea. De van az a helyzet, amikor semmi nem segít és ez segített. Már két flakonnal elhasználtam és meg is szerettem nagyon. Könnyen felkenhető, nem zsírosít, nem jön elő a dermatitisz. Én a többi szérumom és arcápolóm mellett használom, alapként. Jobb mint a Dado sens(természetes termék) ureás arckrémje...és olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Maja92

2016. január 13.

Könnyen beszívódik, jól hidratál és nem okoz pattanásokat nem irritál. Pár hete használom és sokkal szebb a bőröm tőle, smink alapnak is tökéletes. Kár, hogy nincs benne fényvédő mert akkor nyáron is tökéletes lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Cyclomethicone, Sodium Lactate, Biosaccharide Gum-1, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2