Eucerin

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsy, Módosítva: 2011. április 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kímélő hidratáló a száraz, feszülő, érdes és pikkelyes arcbőr napi ápolására. Kiegészítő bőrápolásként pl. atópiás ekcémánál és xerosisnál is javasolt.

Ár: 2000ft+posta , Eladó: monika1966
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, posta

Lorna

2015. augusztus 9.

A gyógyszertári francia krémekhez hasonlítanám, csak pénztárcabarátibb megoldás. Nem túl híg, de nem is túl sűrű krém. Télen, amikor szörnyen száraz volt a bőröm egy darabig segített, de inkább nyár, őszre ajánlanám, kombinált, nem retteneten száraz bőrre. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

kdorc

2014. január 4.

Nagyon könnyed krém, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni, viszont nem tudom elképzelni, hogy igazán száraz bőrre elég lenne. Az én bőröm nem az, és így kellően hidratál télen is, de alapból ugye kifejezetten száraz bőrűeknek tervezték..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 4.

csillacska

2013. október 24.

Nagyon érzékeny a böröm, de ettöl a kremtöl nem vörösödik ki az arcom. Nem zsiros a böröm töle, könnyü nappali krem,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 24.

Wr.

2012. szeptember 8.

Elég száraz a bőröm, nekem a Sensibio Rich sem volt elég az arcomra, akkor is éreztem, hogy húzódik a bőröm, bár igaz, hogy tél volt, de akkor is. Így kicsit viccesnek találtam, hogy mikor először nyomtam a kezembe belőle ez egy sokkal vizesebb, könnyebb állagú krém, és ezt javasolják ekcémánál... Végül is nem lett olyan keserű a szám íze mint vártam, de nem estem hasra tőle, szerintem semmivel sem tud többet egy átlag hidratálónál, maximum abban más, hogy mivel nincsenek benne illatanyagok valószínű kevesebb ember bőrét irritálhatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Viki000

2012. március 31.

Kb. egy hete használom csak, így a hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Annak ellenére, hogy száraz bőrre ajánlják, egyáltalán nem nehéz, zsíros krém. Az én kombinált bőröm egyből beszívja, nem fénylik. A Sensibio Rich-hez képest ez sokkal könnyebb.
Ugyanakkor azt vettem észre, hogy kicsit mintha eltömítené a pórusaimat, de ez gyanítom a benne lévő cyclomethicone miatt van, amit nagy valószínűséggel rosszul tolerál a bőröm. (Nemrég elkezdtem használni az Eucerin hámlasztóját, amiben szintén az első helyek között szerepel ez az összetevő és ugyanez volt a hatás).
Összességében nem rossz termék, de egyelőre úgy tűnik az én bőrömre nem az igazi...Később meglátjuk mi lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

diana

2011. május 24.

Nekem nagyon bevált és az érzékeny bőröm is jól tolerálta. Illata semmi, a tubusos csomagolás is nagyon tetszik, mert így higiénikusabb. Kár, hogy nincsen benne fényvédő, ha lenne, nyáron csak ezt használnám. Az ára sem vészes a többi Eucerinhez képest. Csak gyógyszertárban kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 24.

Orsy

2011. április 11.

Hatását a Sensibio Rich krémhez hasonlítanám,egy picit "könnyebb" annál, tehát smink alá is tökéletes. Ekcémára hajlamos bőrömre kiváló. Én nyáron szoktam használni, télen az én bőrömnek még ez sem elég .
Nálam 5 csillag, de azért a Sensibio Rich krém a favorit:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 11.

Nálam 5 csillag, de azért a Sensibio Rich krém a favorit:)

Hidratálók: Urea, Glycerin, Cyclomethicone, Sodium Lactate, Biosaccharide Gum-1, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2