Best of Beauty 2019

Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2012. február 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Intenzív hidratáló hatású fluid 15-ös fényvédő faktorral, mely segít megóvni az arcbőrt az UVA/UVB káros hatásaitól. Az UVA/UVB sugarak tovább ronthatják a kipirosodásra hajlamos, érzékeny arcbőr állapotát.

Enne

2016. augusztus 19.

Update: most nézem, hogy nekem nem a fényvédős változata van meg, hanem a sima, de a lényeg gondolom, ugyanaz. Már egy ideje használom és az új tapasztalatokat szeretném megosztani. A pirosságot felkenés után szinte azonnal leviszi, a pattanásokkal és egyebekkel továbbra sem művel semmit. Jól ápol, a száraz foltokat eltünteti, egyenletesebb bőrtónust ad, amire Garnier olajmentes BB-krémmel szoktam sminkelni. Pár percet azért várni kell a kettő között, nem egy könnyű állagú krém. Kap még egy csillagot!

Egy hónapja vásároltam belőle a patikában, mert a bőrgyógyászom ajánlotta rosacea-s tünetek enyhítésére. Azóta minden nap használom. Azt gondolom, hogy ennyi idő alatt egy ilyen árfekvésű krémnek mutatnia kell valamit. Sajnos azonban semmilyen változást nem látok az arcbőrömön, azon kívül, hogy a pirosságot enyhíti (talán). Viszont aki rosaceás, az nagyon jól tudja, hogy a pirosság a legkisebb probléma a soha el nem múló értágulatok és az apró, gennyes pattanások, illetve ragaszkodó hegeik mellett. Ezekkel aztán semmit nem tud kezdeni a krém. Ha valaki tud ajánlani olyat, ami tényleg hatásos, szívesen fogadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Cilike

2016. április 13.

Az én bőröm hiperérzékeny, az orcákon száraz és couperosás. Megvettem hát ezt a krémet. Nagyon szeretem, mert felkenés után pár perccel sokat halványodik a kis tenyérnyi pirosságom, a bőröm egyébként azonnal beszívja vizes textúráját, és sminkalapként egyszerűen tökéletes! Gyönyörűen rá tudom kennni a BB krémemet.
Amúgy aki szintén couperosás, annak tudom ajánlani a következő kombót a vörös foltok eltüntetésére:
- Eucerin Anti-Redness sminkalapként, majd
- Garnier olajmentes BB krém.

Ezek ketten csodákra képesek, nem mellesleg mindkét termék kiváló hiperérzékeny bőrre! Megadom az ötcsillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

- Eucerin Anti-Redness sminkalapként, majd
- Garnier olajmentes BB krém.

petrahoov

2015. október 26.

Milliomodik krémként megvettem szép magas áron, és sajnos ő sem segített a bőrömön. Úgy vettem észre, hogy napi többszöri használattal némileg hatott is, de csak ha vastagon kentem magamra reggel. Ez a módszer nem sokáig tartott, mert az alapozó emiatt fél óra után folyt róla, így inkább kevesebbet tettem fel. Nem teljesített olyan módon, ahogy ígérte. Azóta igyekszem étrend útján kiküszöbölni a problémát, és azt hiszem, ez jobban hat mint egy krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

Nonoo

2015. március 3.

Nekem egyáltalán nem jött be. Amit ígér, azt egyáltalán nem teljesíteni. Felkenés után az én bőröm még pirosabb lett, mint alap állapotában. Télen nem hidratál eléggé, a száraz foltok ugyanúgy megmaradnak, mintha nem is használtam volna krémet. Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. április 18.

Soha életemben nem volt még ilyen szép a bőröm. Az az igazság, hogy évek óta nem tettem ki a lábamat a lakásból alapozó nélkül (szeplők, terhesség utáni májfoltok, kipirosodás...), de most már ez sem kell. Éjszakára a Schüssler 8-as és a 10-es krémjét keverem, nappalra pedig az Eucerin Anti-Rosáját használom. Az arcom teljesen egyenletes színű, a pórusaim mérete látványosan csökkent, és a ráncaim is. Nem túlzok, az eredmény (nálam legalábbis) döbbenetes. Tökéletes ez a krém, kiadós, jól hidratál, de nem fénylik tőle a bőröm. Emellett fényvédőt is tartalmaz, a hatása pedig fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 18.

Janu

2014. március 19.

A zöld szinű változatát vettem meg ... és nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, hogy bevált. Sok kisérletezésen vagyok túl, a nickem lehetne akár "kisérleti nyuszi" is. Valaki azt irta itt előttem, hogy kevés kell belőle, és két pumpányit már alig tud szétkenni az arcán ... nos én 5 pumpányit használok el egy alkalommal /nyaki részre és dekoltra is használom/. Bár nappali krémnek számit, én éjszakára is ezt használom, arra azonban ügyelek, hogy a szemembe ne kerüljön, arra a részre más krémet használok. Szuper jól hidratál. Amióta ezt használom szinte nem is volt kipirosodásom, bizom benne, hogy nem a véletlen műve. Smink alá tökéletes ... az igaz, hogy sminkelés előtt kb. fél órával felkenem, igy van ideje felszivódni. Tudom, hogy mindenkinek más a bőre, de aki nem próbálta, az sohasem tudja meg azt, hogy az ő bőrére ez mennyire hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 19.

zoldi.maria68

2013. október 19.

Bőrpirosodásra vettem a krémet. Első alkalmakkor nem láttam változást, és felkenéskor kicsit gésénak éreztem magam a zöldes állag miatt, viszont kis idő elteltével meglepődtem mennyit símúlt az arcom.Egyenletes alapot ad a smink alá.Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 19.

nesnes

2013. április 2.

Kezdjük a pozitívummal: takarékos, valóban kevés kell belőle, két pumpányit már nem tudok eldolgozni az arcomon. Rontani nem rontott az állapotomon. :) És kb. ennyi....
Nem tudom, mit csinálok rosszul... Az arcpíromon semmit nem enyhít, napközben hamar újra előjön az enyhén égő érzés. Felkenni sem túl jó érzés, olyan mű érzet.. egy pillanatnyi enyhülést sem hoz, amit egy hidratáló krémtől elvárnék. Fogalmam sincs, mit csináljak a flakonnal, nem szívesen kenem magamra. Talán jó ötlet, hogy nyáron a fényvédője miatt újra használatba vennem, bár akkor meg nem szokott problémát okozni az égő kipirosodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 2.

kmaja

2013. január 31.

Már két tégellyel is elhasználtam ebből a krémből. A kipirosodáson igazán nem segített, de nem is rontott rajta, viszont a 15 SPF miatt nyárra mégis jó krémnek tartom, ezért vettem belőle újra. Azért még keresem az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

blueberrry

2012. május 25.

Úgy alakult ,hogy nagyon szerettem volna ezt a krémet, és végül 2 is lett belőle , az egyiken viszont szívesen túladnék nagyon jutányos áron. Akit érdekel írjon bodiskinga@gmail.com-ra, egyébként már több mint egy hónapja megvan és én nagyon meg vagyok elégedve vele, a pirosasságot szinte egész napra eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 25.

Antioxidánsok: BHT

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.