Best of Beauty 2019

Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2012. március 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

A száraz, nagyon száraz, feszülő arcbőr mindennapos ránctalanító ápolására. Az arckrém segít csökkenteni a bőrszárazság okozta ráncok mélységét. A termék speciális hatóanyag kombinációja  magas koncentrációjú hialuronsavat és ureát tartalmaz.. Könnyen, gyorsan beszívódik. Használatával az arcbőr puha, telt és üde tapintásúvá válik. UVA-fényszűrőt tartalmaz. Illatanyagmentes. Színezőanyag-mentes. Nem mitesszerképző.

Lolita

2016. június 18.

Kaptam ezt a krémet, magamtól nem vettem volna meg, mert ránctalanító, erre pedig még nincs szükségem. És ha nem lenne ránctalanítós, akkor sem venném meg. Olyan semmilyen krém. Szinte semmi nem történik, miután bekenem vele az arcom, kenhetem napjában kétszer, vékonyan, vastagon, eltelik negyed óra és semmi változás nincs, mintha nem is használtam volna.
A két csillagot is nagyon jószívűen adom, mert a márkát alapvetően szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

A két csillagot is nagyon jószívűen adom, mert a márkát alapvetően szeretem.

szeliger

2015. április 28.

Arckrémként nem tudom értékelni, mert úgy egyáltalán nem használtuk, pedig tényleg ki akartam próbálni:) Addig-addig halogattam, míg végül elfogyott, ezért ez most kimaradt. Nagyszerűen bevált viszont a lányom combján lévő atópiás bőrfelületre. Nagyon irritált állapotban természetesen nem ezt használtuk, de ha sikerült a bőrpírt visszaszorítani, akkor ez a krém jól hidratált és gyulladásmentes állapotban tartotta a bőrt. Sajnos ilyenkor jött a lazulás, már nem is kentük annyit, aztán ismét kezdődhetett a küzdelem. Annak ellenére, hogy jó tartalmas krém, könnyen beszívódik, nem keni össze a fél világot. Nagyon szerettem a pumpás adagolóját is, igazi táskába dobálós fajta, utazásoknál nagyon jól teljesített. Még azt is lehetett tudni, hogy meddig van, lámpa elé tartva jól látszódik, hogy hol tart az adagolója. Összességében elégedett voltam vele, majd valamilyen kupon-napok alkalmával valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

senskin

2013. szeptember 9.

Smink alá használtam, nagyon jó. Pedig nem mondható száraznak a bőröm. Puha, friss, komfortérzetet biztosít.
Több hónap használat után, már annyira nem tetszik a bőrömnek. Túl vastag krém, elég nagyok a pórusaim tőle.
Szóval, extra hiper száraz bőrre talán jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Szóval, extra hiper száraz bőrre talán jó.

davincsike

2012. február 25.

Termékmintában kaptam és a pár napos használat alatt a könnyű állaga, észrevehető hatása miatt bizalmat szavazok neki. Az illata kicsit gyógyszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.