Eucerin

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: p.bettina, Módosítva: 2018. december 16.

Ár:   10 200 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kettős hatású éjszakai hámlasztó és szérum, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket és finomítja a bőr textúráját. Serkenti a bőr megújulását és belülről tölti fel még a legmélyebb ráncokat is. Használatával a bőr simábbá és sugárzóbbá válik.

• A krémes emulzió hatékony AHA (alfa-hidroxi sav) komplexet és glicin-szaponint tartalmaz. Az AHA savak hámlasztják a bőrt, míg a glicin-szaponin serkenti a hialuronsav termelését a dermális rétegben, ahol a mélyebb ráncok erednek.
  • Az áttetsző gél egyaránt tartalmaz nagy és kis molekulasúlyú hialuronsavat. A nagy molekulasúlyú hialuronsav a bőr külső rétegeit teszi simává, míg a kis molekulasúlyú hialuronsav (mely 40-szer kisebb) mélyen behatol az epidermális rétegekbe, ahol a mélyebb ráncok erednek.

Ár: 4000 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Vác és Budapest Nyugati, fizetés: személyes átvétel vagy posta (postaköltség a vevőt terheli)
Ár: 6000 FT , Eladó: davincsike
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Kecskemét, fizetés: személyesen bárhol
Kremcica

2019. szeptember 11.

Update:
Nyáron hogy zsírosabb volt a bőröm és kevesebb-könnyedebb krémet használtam, gondoltam kap még egy esélyt a bizonyításra. Így hogy nem raktam rá csak egy vékonyabb hidratáló réteget a kukacosodással sem volt probléma. De hogy így kelljen trükközni egy arcápolóval mert vacak a formulája az nem járja, pláne nem ennyi pénzért… Eleinte szépen működött, szépen kivasalt és feltöltött. Heti két alkalommal használtam, de második hét végére megint szétszárította az arcomat. Soha többet nem próbálkozom vele, sarokra elhasználom a maradékot de nem tudom ajánlani.

2019. április
Nekem is a trnd projekt hozta a bőrápolási rutinomba. Félretettem mindent a teszteléshez, csak a fényvédő, arctisztító, hidratálókrémet hagytam meg. Sajnos nem néztem meg előzőleg az összetevőit, a parfümre számítottam de ha tudom hogy denat.alkohol tartalmú akkor lehet nem vágok bele mert az arra érzékenyen tud reagálni a bőröm. Tetszett a kombinált készítmény ötlete, de a használatban már közel sem működik. Az illata jó, bár picit alkoholos az állaga is tetszik, könnyen beszívódik. Sajnos sehol nem találtam rá adatot hogy mekkora a benne lévő aha százalékos tartalma pedig fontos lenne. Az biztos hogy napi használattal sok volt, talán a benne lévő alkohol miatt, ami totál kiszárította a bőrömet. Átváltottam kétnapi-heti kettő használatra, de így viszont az aha tartalma bizonyult kevésnek. A hialuronsav szépen feltölt, de egyáltalán nem hidratál és a bőröm szomjazik a hidratálókrém után. És itt jött a következő problémám: háromból két hidratálókrémemmel nem kompatibilis vagyis mikor azok közül valamelyiket felkenem, minden amit előzőleg az arcomra kentem egyből elkezd leválni, kukacosan lemorzsolódni. A pumpája kicsit trükkös, első alkalomnál csak egyikből jött azóta is hajlamos különböző mennyiséget kiadni ha nem pontosan középen nyomom meg a pumpát. Maga az flakon tetszik, de a rajta lévő műanyag kupak szerintem gagyi (az enyém miután visszapattintom forog a tetején). Eredményét látom, a pici vonalak kisimultak, a pórusaim kicsit csökkentek de a ráncok nagyságán nem érzek nagy változást ahhoz valószínűleg több idő kellene. Ha valakinek nem volt eddig ilyen hatóanyag tartalmú kozmetikuma biztosan fog változást látni. Ennél szebb eredményt is el lehet érni két külön, negatívumoktól mentes termékkel (pl kukacosodás, szárítás) és még árban olcsóbban jön ki (pl G&G).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Update:

2019. április

Andy88

2019. július 30.

Minden este használom. Az arcom tényleg feszesebbnek tűnik, és a pattanások is csökkentek. A pigmentfoltjaimmal viszont nem tudott mit kezdeni, pedig nálam ez lett volna a legfontosabb szempont. Igaz, csak hámlasztó hatása van, de titkon reménykedtem, hogy a barna foltokat is halványítani fogja.
Tesztre kaptam. Nem fogom újravenni. Ha olcsóbb lenne, talán elgondolkodnék rajta, de számomra ennyit nem ér.
Ja, és meg valami: gyakran beszárad az adagolója, amiből csak tűvel tudom (jobb esetben) kiszabadítani a cuccot. Szóval ezen is fejleszteni kellene, főleg ha már egy drágább szérumról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

bungics

2019. július 9.

Éjszakára használom + éjszakai hidratáló, nagyon jó, de naponta használva sok. Most átálltam 3 naponkénti használatra és így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Bonika12

2019. június 6.

Mikor megvettem, sajnos nem néztem meg az összetételét. Ár-értek arányban nagyon nem vagyok megelégedve vele. Túlárazott, de ha már megvettem elhasználom. Ha pattanásos a bőröm csíp. Hidratálónak nekem egyáltalán nem vált be. Csak éjszakára használom, mert nehezen szívódik be, kukacosodik is, és még reggelre is ragacsos tőle az arcom. Minimális pórusösszehúzó és feszesítő hatást véltem felfedezni használata során. Az adagolója tényleg nem a legpraktikusabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

fridaylover

2019. május 4.

Update: sikerült elővarázsolnom a krémet a tubusból és muszáj felülbírálnom magam. Ez a krém jó! Sokkal tisztább a bőröm, kisebbek a pórusok, szebb az összkép és nekem pont ez a lényeges (alig vannak ráncaim). Újra fogom venni, mert működik

2 teljes hete nem tudom kiimádkozni az átlátszós krémet...próbáltam már tűvel is szurkálni, de semmi. Borzasztó ez a csomagolás. Így nehéz véleményt mondani róla. Alapvetően nem lenne rossz, javított a bőrképemen, a pórusaim kevésbé látszódnak, de most több a bosszúság vele, mint az élmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

kismazzs

2019. április 13.

Sajnos nem tudok megfelelő véleményt alkotni a termékről, ugyanis egy hét használat után az adagolófej tönkrement, és csak az egyik részét tudom használni a terméknek. Az egy hét alatt tetszett a hatása. Csalódott vagyok, mert elég drága krém (bár én is tesztelésre kaptam) és az Eucerin márkától többet vártam volna. Az illata és az állaga nagyon kellemes egyébként. Ha más kiszerelésben kapható lesz, biztosan beruházok rá, mert az egy hét használat során tényleg elégedett voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

nicolettsmith

2019. április 12.

Szinten tesztelesre kaptam. Az elso egy hetben tonkretette a boromet. Olyan pattanasok jottek ki rajtam amik utoljara tinikoromban jelentkeztek. Lealltam vele szepen rendbehoztam a boromoet es gondoltam adok neki egy utolso eselyt, hogy ne a kukaban kosson ki. Most megint egy hete hasznalom van egy ket pattanas de most nem olyan szornyu viszont a rancokon, porusokon semmi valtozast nem latok. Szerintem nem szabadna, hogy egy ilyen kremben alkohol es parfum legyen. Biztos nem veszem meg. Orulok, hogy ha valakinek hasznalt!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

dandy

2019. április 12.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon kíváncsi voltam a hatására, a bőröm elég zsíros, tág pórusú, itt-ott már megereszkedett, nem túl feszes, apróbb ráncaim nincsenek, inkább ilyen mélyebb mimikai ráncok a homlokomon és a szám mellett.
A terméket jó kézbe venni, egyszerű, letisztult, elegáns, jól mutat a polcomon. :) Nekem jól működött az adagoló már az első használatkor is. A szérum gyorsan felszívódik, nincs semmilyen kellemetlen zsíros érzés utána, nem okozott semmilyen irritációt, nekem az illata is finom.
Az első pár nap után a bőröm simább, puhább, élettel telibb lett, az első hét után pórusaim finomodtak,a bőröm egyenletesebb lett. Így 3 hét tesztelés után a bőröm feszesebb, a mélyebb ráncok is kezdenek kisimulni, feltöltődni, mintha a mitesszereim száma is csökkent volna. Nyilván eltűnni nem fognak a ráncok, de olyan jó a tükörbe nézni, hogy nem egy lestrapált fej néz vissza. :D Abszolút elégedett vagyok, ez nekem egy kisebb csoda...el fogom használni és van rá esély, hogy újra megveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

boni04

2019. április 11.

Trnd tesztelésre kaptam egy példányt.
Az első találkozásunkkor felszaladt a bal szemöldököm, hogy hogy néz már ki szegény? Ez személyes értékrend-beli különbözőség, több márkával van ilyen problémám. Amikor a design fontosabb, mint hogy: kis helyen elférjen, könnyen hordozható legyen , könnyen használható legyen. Ja és mindez még az árán is dob.

Egyszóval kétkedve nézegettem, majd este arctisztítás után kipróbáltam. Számítottam rá hogy csípni fog, stb de semmi nem történt, fincsi illata volt és kellemes érzés volt bekenni vele a pofim. Ennyi, másnap semmi extra feeling nem volt, reggel felkentem egy tonna fényvédőt biztos ami tuti.
Másnap a projekt oldalán szembesültem vele, hogy sok más tesztelővel együtt én is olyan terméket kaptam, aminek csak az egyik (nem a hámlasztó of course) komponense nyomódott ki a tubusból. OKÉÉ. -.-
Este "megszereltem" a tubust, és immár készen álltam az igazi tesztelésre. Nagyon enyhén csipkedett, de nem mondanám kellemetlennek. Másnap reggel jobb volt a bőröm állapota.
És innentől kezdve kb két hete minden este használom és egyre jobbnak látom a bőrömet. Persze kenek fölé hidratálót, meg fényvédőzök ezerrel stb, de azt kell mondanom hogy nekem nagyon bevált!
Ajánlom kipróbálásra, mert szerintem ez egy nagyon jó termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Trnd tesztelésre kaptam egy példányt.

Ajánlom kipróbálásra, mert szerintem ez egy nagyon jó termék!

goczolodi

2019. április 11.

A trnd-től kaptam tesztelésre ezt a terméket.
Nagyon tetszik, sokkal simább, puhább az arcom, mióta használom. Még hidratáló krémet sem kenek fölé, és mégis üde arccal ébredek reggel.
Ami a legfontosabb, hogy mióta használom, egyszer sem jött ki pattanás az arcomon, pedig nagyon hajlamos vagyok rá.
Az árát kicsit soknak tartom, de ha elfogy, lehet, hogy beruházok a következő flakonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

A trnd-től kaptam tesztelésre ezt a terméket.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak