Eucerin

Ár:   10 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: p.bettina, Módosítva: 2018. december 16.

Ár:   10 200 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kettős hatású éjszakai hámlasztó és szérum, mely eltávolítja az elhalt hámsejteket és finomítja a bőr textúráját. Serkenti a bőr megújulását és belülről tölti fel még a legmélyebb ráncokat is. Használatával a bőr simábbá és sugárzóbbá válik.

• A krémes emulzió hatékony AHA (alfa-hidroxi sav) komplexet és glicin-szaponint tartalmaz. Az AHA savak hámlasztják a bőrt, míg a glicin-szaponin serkenti a hialuronsav termelését a dermális rétegben, ahol a mélyebb ráncok erednek.
  • Az áttetsző gél egyaránt tartalmaz nagy és kis molekulasúlyú hialuronsavat. A nagy molekulasúlyú hialuronsav a bőr külső rétegeit teszi simává, míg a kis molekulasúlyú hialuronsav (mely 40-szer kisebb) mélyen behatol az epidermális rétegekbe, ahol a mélyebb ráncok erednek.

Féláron ❗ PROTOXYL Hyaluron  40 ml
Ár: 2990 , Eladó: Csokri
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 300 , Eladó: Katie
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

VictoryFord

2021. március 15.

Mintát próbáltam belőle de be fogom szerezni normál kiszerelésben is mert imádtam! Már az első használat után látványosan tiszta,sima,kisimult arcbőr fogadott reggel a tükörben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

Angelless

2021. február 28.

Ingridtől vásároltam pár mintát, hogy kipróbáljam (köszönöm!) ezt, és az egyik Eucerin hidratáló krémet.
A hidratáló krémeket anyukámnak adtam, ezt viszont úgy gondoltam, kipróbálom én, ő úgysem híve az ilyesmiknek.
Eddig én sem voltam, ez a leges-legelső kémiai hámlasztó, amit kipróbáltam.
Az illata nagyon tetszik, az állaga is egész jó, jól el lehet dolgozni a bőrön.
A hatását már az első egy-két használatkor észrevettem, sokkal tisztább lett a bőr, valóban simább textúrájú, kicsit bizsergette (?) is. A mindennapi használatot én is soknak éreztem, így minden másnap használtam. A foltokat minimálisan halványította, igazából egységesebbnek tűnt a bőr tőle.
Nem tudom pontosan leírni az érzést, amit adott, de nagyon szeretném majd a későbbiekben újravásárolni, immár teljes kiszerelésben. Majd egyszer rászánom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Eddig én sem voltam, ez a leges-legelső kémiai hámlasztó, amit kipróbáltam.
Az illata nagyon tetszik, az állaga is egész jó, jól el lehet dolgozni a bőrön.

noricza

2021. február 25.

Tesztelésre kaptam. Nagyon szeretem, nagyon jól teszi a dolgát. Az ára elég húzós de szerintem még így is vállalható. A csomagolás jo ötleten alapul de nagyon pontosan kell lenyomni hogy mindkét oldalon kijöjjön a krém megfelelő arányban. Az adag megfelelö, 1-2 nap alatt látványosan javított az arcom állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

fridaylover

2020. november 8.

Nekem ez a csodaszerem! A bőröm alapvetően szép, de a pórusaim nagyon tágak és szinte mást se látok, ha tükörbe nézek. Nekem ezt a problémámat oldja meg ez a krém. Az ára miatt hónapokig húztam az újravásárlását, de tarthatatlanná vált a helyzet. Most pedig 7 nappal azután, hogy újra használom, ismét tiszta a bőröm, és alapozó nélkül sem érzem magam rosszul.
A csomagolását gyűlölöm, mert hol az egyik oldala, hol a másik nem működik, illetve az átlátszó oldalának hatását sem látom (inkább költenék csak a peelingre), de ettől függetlenül használni fogom a jövőben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

zsuz23

2020. szeptember 4.

A pattanásos mellkasom szépen rendbe tette, ezért már megért megvenni. elég havi 1-2x használnom. Arcomon minimális változást érzek csak, bár ott nem voltak pattanásaim. Arcomon 2 havonta 1x használom, mert radírnál azért csak kíméletesebb, de az biztos, hogy újravenni nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Kremcica

2019. szeptember 11.

Update:
Nyáron hogy zsírosabb volt a bőröm és kevesebb-könnyedebb krémet használtam, gondoltam kap még egy esélyt a bizonyításra. Így hogy nem raktam rá csak egy vékonyabb hidratáló réteget a kukacosodással sem volt probléma. De hogy így kelljen trükközni egy arcápolóval mert vacak a formulája az nem járja, pláne nem ennyi pénzért… Eleinte szépen működött, szépen kivasalt és feltöltött. Heti két alkalommal használtam, de második hét végére megint szétszárította az arcomat. Soha többet nem próbálkozom vele, sarokra elhasználom a maradékot de nem tudom ajánlani.

2019. április
Nekem is a trnd projekt hozta a bőrápolási rutinomba. Félretettem mindent a teszteléshez, csak a fényvédő, arctisztító, hidratálókrémet hagytam meg. Sajnos nem néztem meg előzőleg az összetevőit, a parfümre számítottam de ha tudom hogy denat.alkohol tartalmú akkor lehet nem vágok bele mert az arra érzékenyen tud reagálni a bőröm. Tetszett a kombinált készítmény ötlete, de a használatban már közel sem működik. Az illata jó, bár picit alkoholos az állaga is tetszik, könnyen beszívódik. Sajnos sehol nem találtam rá adatot hogy mekkora a benne lévő aha százalékos tartalma pedig fontos lenne. Az biztos hogy napi használattal sok volt, talán a benne lévő alkohol miatt, ami totál kiszárította a bőrömet. Átváltottam kétnapi-heti kettő használatra, de így viszont az aha tartalma bizonyult kevésnek. A hialuronsav szépen feltölt, de egyáltalán nem hidratál és a bőröm szomjazik a hidratálókrém után. És itt jött a következő problémám: háromból két hidratálókrémemmel nem kompatibilis vagyis mikor azok közül valamelyiket felkenem, minden amit előzőleg az arcomra kentem egyből elkezd leválni, kukacosan lemorzsolódni. A pumpája kicsit trükkös, első alkalomnál csak egyikből jött azóta is hajlamos különböző mennyiséget kiadni ha nem pontosan középen nyomom meg a pumpát. Maga az flakon tetszik, de a rajta lévő műanyag kupak szerintem gagyi (az enyém miután visszapattintom forog a tetején). Eredményét látom, a pici vonalak kisimultak, a pórusaim kicsit csökkentek de a ráncok nagyságán nem érzek nagy változást ahhoz valószínűleg több idő kellene. Ha valakinek nem volt eddig ilyen hatóanyag tartalmú kozmetikuma biztosan fog változást látni. Ennél szebb eredményt is el lehet érni két külön, negatívumoktól mentes termékkel (pl kukacosodás, szárítás) és még árban olcsóbban jön ki (pl G&G).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Update:

2019. április

Andy88

2019. július 30.

Minden este használom. Az arcom tényleg feszesebbnek tűnik, és a pattanások is csökkentek. A pigmentfoltjaimmal viszont nem tudott mit kezdeni, pedig nálam ez lett volna a legfontosabb szempont. Igaz, csak hámlasztó hatása van, de titkon reménykedtem, hogy a barna foltokat is halványítani fogja.
Tesztre kaptam. Nem fogom újravenni. Ha olcsóbb lenne, talán elgondolkodnék rajta, de számomra ennyit nem ér.
Ja, és meg valami: gyakran beszárad az adagolója, amiből csak tűvel tudom (jobb esetben) kiszabadítani a cuccot. Szóval ezen is fejleszteni kellene, főleg ha már egy drágább szérumról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

bungics

2019. július 9.

Éjszakára használom + éjszakai hidratáló, nagyon jó, de naponta használva sok. Most átálltam 3 naponkénti használatra és így tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Bonika12

2019. június 6.

Mikor megvettem, sajnos nem néztem meg az összetételét. Ár-értek arányban nagyon nem vagyok megelégedve vele. Túlárazott, de ha már megvettem elhasználom. Ha pattanásos a bőröm csíp. Hidratálónak nekem egyáltalán nem vált be. Csak éjszakára használom, mert nehezen szívódik be, kukacosodik is, és még reggelre is ragacsos tőle az arcom. Minimális pórusösszehúzó és feszesítő hatást véltem felfedezni használata során. Az adagolója tényleg nem a legpraktikusabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

kismazzs

2019. április 13.

Sajnos nem tudok megfelelő véleményt alkotni a termékről, ugyanis egy hét használat után az adagolófej tönkrement, és csak az egyik részét tudom használni a terméknek. Az egy hét alatt tetszett a hatása. Csalódott vagyok, mert elég drága krém (bár én is tesztelésre kaptam) és az Eucerin márkától többet vártam volna. Az illata és az állaga nagyon kellemes egyébként. Ha más kiszerelésben kapható lesz, biztosan beruházok rá, mert az egy hét használat során tényleg elégedett voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Gluconolactone, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak