Eucerin

Ár:   5429 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Milva07

2019. április 1.

Update: Sajnos le kell pontoznom: irritálja a szememet, pár óra alatt olyan piros lett, mint aki órákig sírt...:( El fogom kenegetni a dekoltázsomra,mert az állaga továbbra is tetszik és sajnálom kidobni. De nem erre vettem....

Kellemes állagú, diszkrét illatú szemkrém. Pozitívum,hogy fényvédős, állaga nagyon kellemes. Nekem sajnos kevés a hidratáló hatása, így melegebb időben sem lesz alternatíva. Csomagban az éjszakai krémmel potom 18 euró volt, így nem bánom, de nem veszem újra. Nem pontozom le, mert nekem kevés, mert károkat nem okozott, és fiatalabb/zsírosabb bőrű használónak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 1.

DNM

2019. február 2.

Csomagban volt, egy cc krémmel amit nem bír a bőröm (azonnal pattanásaim jöttek holott ez évek óta ritka). A szemkörnyékápoló is nagy csalódás, nem érzem semmilyen hatását. Az állaga jó de mire megyek vele..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 11.

Közepesen hidratál, én nem érzek nedvességfeltöltő hatást. Pozitívum, hogy van benne fényvédő, viszont az nem, hogy bizony nem minden termékkel – akár más bőrápoló, akár smink – kompatibilis, ugyanis kukacosodik. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Sofisofija

2018. február 26.

Karácsonyra kaptam ajándékba , nekem 3 csillagot ér .. nem hozta a várt eredményt sajnos .
Az állagával és a kenhetőséggel nincs problémám de a ráncokon nem láttam változást , nem tudtam , hogy enyibe kerül, azért magamnak nem venném meg, csak akkor ha a hatás látványosabb lett volna..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Anne74

2018. február 17.

Az egyik legjobb szemránckrém... (Pedig próbáltam párat )
Kellemesen és könnyen lehet felvinni, hamar beszívódik.
S a hatása ép az amit az ember lánya vár egy szemránckrémtől... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 17.

Az egyik legjobb szemránckrém... (Pedig próbáltam párat )
Kellemesen és könnyen lehet felvinni, hamar beszívódik.
S a hatása ép az amit az ember lánya vár egy szemránckrémtől... :)

anidek

2017. november 13.

Jól hidratál, az apró ráncaim szépen feltöltődtek, és a sötét karikákat is halványította, úgyhogy amit vártam tőle, azt megkaptam. Nehéz krémnek tűnik, de hamar és könnyen beszívódik. Pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

KezdoManias

2017. augusztus 4.

Az én tapasztalataim pozitívak, a szemem körüli kisebb ráncocskákat szépen feltöltötte néhány hét alatt - elképzelhető, hogy vízhiányos volt a bőröm, ezért lett egész látványos a változás. Persze az alvás is segít:-) A ránctalanító csodahatásban egyébként nem hiszek, legfeljebb a folyamatok lassítása, hidratálás vagy optikai tuning történik - én ezekkel is elégedett tudok lenni:-)
Összességében ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Összességében ajánlom.

Maja92

2017. március 2.

Mintát kaptam belőle, reggel használtam pár napig és szépen hidratálta a szemkörnyéket. Lehet, hogy beruházok a teljes kiszerelésre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Farfalina

2017. január 24.

Hidratálni hidratál de én sem vettem észre változást!
Jo rá sminkelni mert nem hagy zsiros réteget beszívja a bőröm!
Nem ránctalanit szerintem 30 alattiaknak valo vagy annak akinek a szeme nem ráncosodik!
Nem veszem ujra mert nekem sajnos elég sok a szarkaláb a szememnél 30 évesen és ide valami erősebb kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Hidratálni hidratál de én sem vettem észre változást!
Jo rá sminkelni mert nem hagy zsiros réteget beszívja a bőröm!

FantasyLandia

2016. március 1.

Ez a szemránckrém semmit nem ér! Most fogy el az első tubusom, és ez lesz az utolsó is ebből a márkából. Semmit pozitív változást nem vettem észre, ellentétben az eddig használt szemránckrémekkel (Estée Lauder, Lancome, Clarins) . Inkább ajakhidratálónak való, mintsem ráncok ellen! Soha nem veszek többet ilyen "kamu" Eucerin szemránckrémet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 1.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.