Best of Beauty 2019

Eucerin

Ár:   5429 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

ger.ne

2016. január 4.

Meglepően nehéz krém, ennek ellenére könnyen és gyorsan beszívódik. Én külön örülök a fényvédő hatásnak.
Kicsit látványosabb hatást vártam, de összességében jó krémnek tartom. ...Kicsit olcsóbb azért lehetne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

Póni

2015. február 15.

Hamarosan kifogy a tubusom, így véleményt tudok alkotni a krém hatékonyságáról. Először is a pozitívum benne, hogy nagyon kiadós. Én már tuti egy éve használom ugyanazt az egyet. Csak a szem alá kenek belőle reggelente napi rendszerességgel és még így sem fogyott el. Mostanában kezdtem el a száj körüli barázdák ellen használni. A tapasztalatom az, hogy a ráncfeltöltő hatását én nem tapasztalom. Azt várnám el, hogy kevesebb, vagy halványabb legyen a szem alatti részen a ránc. Ez a krém ezt nem oldja meg. Talán nem romlott az állapot, de javulni biztos nem javult. Nekem némelyik arcmaszkom látványosabban kisimítja a ráncaimat mint ez a krém. Elég drága is, így ha elfogy inkább másikat keresek. Nem érte el az ígért hatást nálam. ( "láthatóan kisimítja a ráncokat"..."belűről tölti fel még a mély ráncokat is, láthatóan csökkentve mélységüket") 3 pontot azért adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

claudia.nyilas

2014. július 12.

Őt régebben használtam, több tubussal is, de akkor még fölöslegesen használtam szerintem ilyen erős krémet. Szerettem, lehet, hogy lassan visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

La-Fee

2014. május 23.

Jöttem megvédeni! Anyukámnak ajándékoztam és azt mondta hihetetlen, de igaz, eltüntette a szeme alatt lévö ráncokat! A gondolkodó (orrnyereg feletti) redöre is kente, az is világosodott, finomodott. Neki ez nagyon bevállt, áradozik, dícsérik és nagyon örülünk neki és mert megérdemli, ùjra meglepem vele, most már lemosóval és krémmel együtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

Barack

2013. augusztus 25.

Néhány hónapja használom ezt a krémet. Nekem is jól hidratál, estére sem lesz száraz a szemkörnyéken a bőr, és ezt eddig egyetlen általam használt szemkrém sem tudta produkálni. A finom, kis ráncaim a szemem körül is mintha halványodtak volna. Még nagyon sok van benne, gazdaságos. Reggel és este is használom, nem okoz gondot a sminkelésnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

ancsi79

2013. május 23.

Jól hidratál, de a finom vonalak és mimikai ráncok változatlanul megvannak:( Az összetevőlista sem igazán vonzó, így biztos nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

haminda

2013. február 2.

Szeretem ezt a krémet. Igaz, sűrű állaga van, lassabban szívódik fel, de jól hidratál és határozottan kipihentebbé tette a tekintetemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Hertha

2013. január 20.

Jó krém, de semmivel nem tud többet, mint a Q10-es, de jóval drágább nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Jó krém, de semmivel nem tud többet, mint a Q10-es, de jóval drágább nála.

vador

2012. augusztus 30.

Én csak mintát használtam belőle egész sokat. Szerettem, bár még nincsenek ráncaim, de megelőzni szeretnék és ő egészen kellemes volt estére. De nézegetve az árát és az összetételét azt hiszem maradok is ennyinél, van jobb jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

muzli

2012. június 7.

Csak este használom, nem veszek többet. Különös eredményről nem tudok beszámolni, inkább sima hidratáló, mintsem hyaluron tartalmú csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.