Eucerin

Ár:   5429 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

HBrigi

2012. március 22.

Lassan elfogy a tubus, de nem fogom újra vásárolni. Nekem a felszívódással nem volt gondom, este és reggel is tudtam használni. Semmi különös hatása nem volt, amit az áráért azért elvártam volna. Itt az összetevőknél nem látom a Hyaluron-t, de az eredeti oldalon is majdnem a legvégén van:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 22.

trix

2012. március 12.

Én este szoktam használni mert nem lehet rá sminkelni a lassú beszívódás miatt,így reggelre szép lesz a szemkörnyékem.Az apró ráncokat feltölti,de a mélyebbeket sajnos nem.Szeretem a sűrű állagát,mert mire óvatosan belemaszírozom a bőrömbe addigra felfrissül.Csodát azért nem tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 12.

moncsi29

2012. február 27.

3 napja használom,és most kezdtem el észrevenni,hogy használ.A fekete karikákat nem tüntette el(szerintem azon csak a korrektor segít),de határozottan szebb tőle a szemem környéke.
Tényleg nehezen szívódik fel,én nem egyből sminkelek rá.Összességében,nekem tetszik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Biocream

2012. február 14.

Sajnos nem vált be, smink alá kifejezetten rossz volt, nem szívódott be, így egy idő után már csak éjszakára használtam...
Igaz elhasználtam az egészet, de nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Igaz elhasználtam az egészet, de nem vásárolnám újra.

momo

2011. november 15.

Meglepődve olvasom az előző véleményeket. Estére használom, reggelre pedig hidratált, "jó bőrben lévő" a szemem környéke. A ráncfeltöltést csak a pici szarkalábakon tapasztaltam, de azt hiszem ennyit egy sima hidratáló is tud. A mimikai ráncokon (természetesen) semmit sem változtatott. Én pl. kifejezetten szeretem az állagát, nem érzem ragacsosnak, de tény, hogy elég sűrű. Mivel csak este használom, nem tudom mennyire lehet rá sminkelni. Az ára sajnos eléggé barátságtalan, de nem bántam meg a vásárlást, mert jól ápol és az én szememet egyáltalán nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 15.

csillabo

2011. október 24.

Nekem nem valt be. Napok ota hasznalom, semmi valtozast nem latok, raadasul ragacsos, nehezen szivodik fel, es meg a szememet is irritalja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 24.

cirmok

2011. július 22.

ha adtak volna mintát belőle, biztosan nem veszem meg az egész tubust. bedőltem a márkanévnek. a ráncfeltöltő hatása kb. fél órán keresztül látszik, utána semmi. sűrű krém, nehezen eldolgozható. szerintem nem éri meg a pénzt, nem veszem újra, hanem visszatérek az olcsóbb, de sokkal látványosabb hatást produkáló Alverde szemvidítófű-krémhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 22.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.