Eucerin

Ár:   7790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

A CC krémek egyenletessé teszik az arcbőrt. Az Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő nappali színezett CC krém azonban többet nyújt a bőrszín korrekciójánál: hatékony ráncfeltöltést is biztosít. Nem-zsíros textúrája eloszlik a bőrön és a szokásos hidratáló krém helyett, vagy azzal együtt is használható.

• Ráncfeltöltés: A formula egyaránt tartalmaz magas és alacsony molekulasúlyú hialuronsavat, és ezzel a ráncok eredetére hat, a bioaktív glicin szaponin pedig fokozza a bőr saját ráncfeltöltő hialuronsavainak termelődését. A 15-ös faktorú fényvédelem az UVA-védelemmel együtt hatékonyan megelőzi az idő előtti öregedést, valamint azt, hogy a már meglevő ráncok az UV-sugárzás hatására elmélyüljenek.
  • Arcszínkorrekció: A világos színű pigmentek egyenletessé teszik az arcbőr árnyalatát és ezáltal azonnal javíthatnak az arcképen. Az egyenletes és sima fedés kitűnő feltételeket teremt az alapozó használatához (amennyiben szükség van további fedésre), valamint a sminkeléshez.

Klinikai és bőrgyógyászati vizsgálatok igazolják, hogy minden bőrtípuson alkalmazható.

Dazsarasz

2021. november 1.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, nem szívódik fel maradéktalanul, alapozót tenni rá szinte lehetetlen, lepereg a bőrről. Sajnálom mert nagyon bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Milva07

2021. október 5.

Sajnos nekem minden reggelre használt termékemmel összevész, pereg, kukacosodik.
Kidobni sajnálom, ha valaki szeretné, postaköltség ellenében átadó. Mivel pumpás, teljesen higiénikus, kb. 1/4 hiányzik, kipróbálásra tökéletes, közepes szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 5.

kernico

2021. március 9.

Én nagyon szeretem, egyenletes tőle a bőröm, elfedi az apróbb pirosságokat, mégsincs alapozó érzés, pláne nyáron, nagy melegben sokkal jobb ezt érezni. Nem zsíros, nagyon gyorsan felszívódik. És megnyugtat, hogy van benne UV szűrés. Nekem abszolút kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

eszterszekely

2020. február 15.

Világ életemben alapozót használtam, most hogy viszonylag egyenletes a bőrképem elgondolkodtam, hogy BB krémre váltok. Nincs sok összehasonlítási alapom, ezt megelőzően csak a Purito csiganyálas termékét próbáltam, azzal egész pozitív tapasztalataim voltak. Ezt a CC krémet mintában próbáltam az igazit keresve. Hát... Messze sem ő az. Az előzőleg említettel összehasonlítva ez inkább közelít egy könnyű krémhez ami mellesleg színezve van, még a minimálisabbnál is minimálisabb fedést ad. Olyan mintha teljesen beszívódna mindenestül. Mondjuk azt jól csinálja, nem maradt zavaró réteg, egyből tudtam rá sminkelni. A tág pórusaim viszont szinte ugyanúgy látszottak.
A legsötétebb színt használtam az egyébként teljesen átlagos színű bőrömre és meglepő módon passzolt, a tónusa is megfelelő volt se nem szürkés se nem narancssárgás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

bvbv

2019. december 28.

Nekem a legsötétebb szín van meg, de így is azt érzem, hogy sápaszt picit, pedig világos a bőröm.Nem rossz, de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Timi27

2019. szeptember 1.

BB krémet kerestem vegyes , T vonalban zsíros, de az arcomon pirosodásra hajlamos érzékenyebb bőrömre , de az a márka amit szeretek nem volt, így ajánlották hogy nézzek szét az Eucerin termékei között is. Ott találtam ezt a cc krémet, és gondoltam teszek vele egy próbát. Első használatkor nem tetszett, de rájöttem, hogy az volt a gond, hogy túl sokat akartam eloszlatni a bőrömön. Ekkor nagyon nehezen lehetett eloszlatni, nem volt szép. Másodjára is adtam neki egy esélyt, akkor már kevesebbet vittem fel belőle, és sokkal jobb lett az eredmény. Egységesítette az arcszínemet, nem lett nagyon világos, pedig a világos árnyalattól kicsit tartottam, de a sötét nagyon sötét szokott lenni. Az egyeletesség mellett, simább és feszesebb is lett a bőröm, jó fedést ad, abszolút nem maszk szerű. Ráadásként pedig nagyon kellemes az illata. Nekem szerencsére nagyon jó lett. 5 csillag ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

jbarbi91

2019. május 24.

Nekem az állaga nem jött be, kombinált a bőrtipusom, ez a tipik T vonalban zsíros máshol meg száraz. Nagyon ragacsos felkenés után, nehezen szívódik be, nehéznek érzem a bőrömet. Nem használtam sokat, okosan kenem. Nem adtam neki sok esélyt emiatt, elajándékoztam kb a 3/4 flakont, akinek bejött. Árnyalatban nagy a differencia, én a mediumot kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

CintreLow

2019. április 8.

Nagyon világos bőröm van, sajnos a legvilágosabb kiszerelés is furcsa, narancssárgás árnyalatot adott az arcomnak. Pozitívum viszont, hogy nagyon tartós, valóban egyenletes bőrképet csinál. A ráncokat nem piszkálja, ugyan úgy látszódnak, nem halványodtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Anheszenamon

2019. április 7.

Azt már az elején el kell mondanom, hogy csak mintát próbáltam ebből a termékből, így hosszú távú tapasztalatokról nem tudok beszámolni. A mennyiség bőven elég volt az egész arcomra, és a nyakamra is vittem fel belőle. A világos árnyalatút próbáltam, sajnos nekem ez is elég sötétnek bizonyult, púderrel próbáltam kicsit világosítani rajta. Viszonylag szépen egységesítette az arcom színét, bár a szemeim alatti karikákat és a szemhéjam barnaságát nem tudta semennyire csökkenteni. Felvitelkor eléggé éreztem, hogy illatanyagot tartalmaz, aki erre érzékeny annak nem biztos, hogy be fog válni. Úgy vettem észre, hogy az arcomon még oxidálódott is, több árnyalattal sötétebb volt rajtam, mint a bőröm. Elképzelhetetlennek tartom, hogy megvásároljam, főleg nem ennyi pénzért. Nem vagyok extrán fehér bőrű, teljesen átlagosnak mondanám a világos bőrszínemet. De ha a világos árnyalat is ennyire sötét, akkor szerintem rengeteg nőnek használhatatlan ez a termék. Az viszont pozitívum, hogy nem tűnt el rólam a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Anne74

2019. március 14.

Nagyon kedvelem. Látványosan szebb az arc tónus. Alapozót eddig is csak mértékkel használtam de így teljesen korrigálja és egyenletesíti az arcot, semmi mű hatás, nincs maszk érzet, biztosan újra veszem... 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.