Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. október 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén, illat és színezőanyag-mentes. Normál, vegyes bőrtípusra ajánlott, nem mitteszerképző, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros tapintatot maga után.

Kiszerelés: 50 ml

jud678

2014. május 27.

Azért vettem ezt a krémet, mert valami illatanyagmenteset kerestem, ami jó érzékeny bőrre, kellően natúr, de nem vált be. Patikus ajánlotta, hirtelen döntés volt, nagy csalódással. Talán 3-szor használtam. Ahogy látom az összetevői sem túl szépek. Nem hiányzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

Lini

2011. november 20.

Nagyon kedvelem ezt a krémet, könnyed állagú, hamar beszívódik, kellemes érzés a bőrön. Az illata is tetszik. Egy kevés is elég a napi bőrápoláshoz. Smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 20.

solyaorsolya

2011. október 31.

Most próbáltam ki kis minta formájában, nagyon meg vagyok lepve sőt... egyenesen odáig vagyok, a bőröm hidratált, nem feszül, nem fényesedett ki, totál matt hatása van és sehol sincsen ragacsos felszívódás nélküli terület. Normál- vegyes bőrre valót próbáltam ki. A képen világoskék a tégelye, nem fehér. Ezt a fajtát sem gyártják már? Igazán kár lenne érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 31.

komyju

2011. július 22.

teljesen illatszermentes, könnyen beszívódó krém. Szeretem, nem okoz allergiás reakciótkönnyű, vizes állagú, nyáron is ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 22.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharide Isomerate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.