Eucerin

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lydykee, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőrnek speciális ápolásra van szüksége. Az Eucerin pH 5 intenzív krémet kifejezetten az érzékeny bőr igényeinek megfelelően fejlesztették ki. Elsősorban az arcon, de a test bármely területén alkalmazható. Mindennapos használatra javasolt az allergiára hajlamosak (pl. szénanáthások) számára.

• Aktiválja a bőr saját védekezőképességét
  • Hosszan tartóan feltölti a bőr nedvességraktárait

Innováció: Szabadalmaztatott pH5 Enzim-Védelmi rendszerrel bizonyítottan aktiválja a bőr természetes védekezőképességét. A pH5 citrát-puffer, dexpanthenol és glicerin hatóanyagok kombinációjával aktiválja a bőr saját enzimjeit, így erősítve a bőrvédő savköpenyt és szabályozza a bőr természetes nedvességtartalmának egyensúlyát.

Eredmény: A természetes bőrvédő savköpenyt belülről erősíti. A bőr selymesen puha tapintásúvá válik.

Ár: 1500 Ft , Eladó: FJV
Állapot: 2 alkalommal használt, minimális hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel Pécsett és Budapesten, foxpost (előreutalás esetén + 999 Ft csomagküldési díj vagy utánvét foxpost automatából + 1299 Ft)

FJV

2020. május 10.

Kézfejen, könyökön jobban működött, mint az arcomon. Kiütésekkel, viszketéssel, fájdalmasan feszülő arcbőrrel küzdök és semmilyen krém nem segít, inkább tovább árt. Ez nem rontott, valamennyit enyhített, de a tüneteket teljesen nem tudta megszüntetni. Viszont más allergiás/érzékeny bőrre ajánlott krémeknél sokkal kedvezőbb az ára és többet is használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

esteianim

2020. április 27.

A bőröm egyszer csak úgy döntött, hogy a maga módján eszeveszett sikoltozásba kezd: iszonyú száraz volt, húzódott, feszült, mint a húr, foltokban lángoló vörös és egyenetlen is volt. A sírás fojtogatott, ha csak tükörbe kellett néznem. Ebben biztosan sok rosszul megválasztott kozmetikum is ludas, meg valami ismeretlen allergén anyag. De én sokáig úgy akartam: úgy szerettem volna hazai, bio meg mindenféle felkapott drogériás-sajátmárkás termékeket használni, hogy ez lett a vége. Aztán pár nap szünet és némi kamillás simogatás után elmentem a patikába, hogy onnan válasszak krémet.
Ezt vettem meg és a csoda megtörtént. A krém nagyjából a gyártó alapkréme, de már ez is óriási minden eddigi próbálkozásomhoz képest. Az első felkenés után szinte könnybe lábadt a szemem, olyan jól esett a bőrnek, aztán jött pár nap, amikor elbizonytalanodtam, de most már úgy látom, hogy ez is a folyamat része volt. A bőröm lassacskán teljesen megnyugodott, eltűnt a pirosság, szinte sima az arcom. Nem tűnik könnyű krémnek, de nagyon könnyen beivódik. Ne egy virágvizes zselére számítsatok, és ne is a hidra-szérumok vizességére, akkor nem fogtok csalódni. Az illata szerintem simogatóan kellemes és ráadásul bárhová kenhető: a kezemen lévő ekcémás foltokat is begyógyította. Na, szóval ezt tényleg megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

PimPo

2020. március 15.

A legjobb krém, amit valaha használtam! Másfél hete van használatban, és a bőrömet tökéletesen hidratálja. Nincs kiütés, se pattanás. Felkenés után nagyon gyorsan beszívódik, arcmosás után sem száraz a bőröm, mert ez a krém valóban hidratál. Nekem tényleg rendbe hozta a bőrömet. Más krémektől hol pattanás, hol kiütés jött elő, plusz nem is szívódott fel rendesen. Ellentétben ezzel a krémmel, amit csak ajánlani tudok! Csodás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

banyus

2019. november 8.

Ez tényleg csodaszer, nem hiszem el... Most vettem kb 2 napja 3400 ft ért de ez a krém minden pénzt megérne. Nagyon száraz, érzékeny bőröm van és nagy viszketet, nagyon sokféle krémet próbáltam a Niveától nagyon fényes volt nem szívódott be rendesen, és ugyan csak viszketet tőle ettől szép nem viszket tőle, szép bőrt képez nagyon jól hidratál nem fényesedik csak természetesen. Nagyon frissíti az arcomat hihetetlen mennyire jól viseli a bőröm. Csak esténként használom. Egy két pattanásal szenvedek, de azokkal is jól bánik kezdenek múlni de többse jön ki. A többi krémtől kiütéseim is lettek. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

Kissyfurrr84

2019. március 18.

Bizonyára valamit variálhattak az összetételén, mert már nem olyan kellemes érzetet hagy maga után, mint ezelőtt egy hónappal kb. Ragacsos érzésem van, amikor felkenem. Persze jól hidratál és ekcéma sincs sehol, de mégis fura lett az állaga. Nem lehetne visszakérni a gyártótól a régit? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

garden32

2019. március 5.

Nekem a teljes arcomra kicsit sok ez a krém, viszont kiváló szemkörnyékre! Nagyon érzékeny a szemem( kontaktlencsét is viselek) de egyáltalán nem irritálta a szemem- pedig néhány speckós szemkrémtől patakokban folyt a könnyem, és viszketett a szemem. Mivel 75ml, ezért egy jó darabig nem is lesz ezzel gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

bebuska94

2019. február 22.

Egyszerűen nagyszerű! Minden este ezt használom a száraz bőrömre. Ráadásul mielőtt elkezdtem használni egy hatalmas pattanással küzdöttem, amiből seb lett és napokig nem javult. Első használat után rögtön szebben festett a seb, majd pár nap után lehámlott és már alig látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

fantasticmrsfox

2018. november 14.

A csodakrém! Nagyon száraz, atópiás bőröm van, rengeteg krémet próbáltam már rá (shea vaj, bioderma, lrp, uriage, stb), egyik sem tette igazán hidratálttá, puhává az arcom
De ez a krém mindent rendbe tett. Már nem száraz a szemkörnyékem, nem reped ki a szám sarka és nem is hámlik és pihe-puha az arcom is.
Sztem egyáltalán nem zsíros krém, mégis sűrű, a száraz bőr csak úgy issza!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Sztem egyáltalán nem zsíros krém, mégis sűrű, a száraz bőr csak úgy issza!

benedeklany

2018. április 18.

Nagyon jó az illata, és nekem a száraz bőrömre bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Nagyon jó az illata, és nekem a száraz bőrömre bevált!

kitti9282

2018. március 21.

Nagyon puhává teszi a borom, hidratalas elott a la roche posay effaclar habzo gellel atmosom az arcom, majd ezzel hidratalom. Pár honapja hasznalom nekem bevallt, viszont 1 csillagot levonok mert neha ki kell hagynom 1-1 nap hidratalast, mert eléggé eltömíti a bőröm. Szarazabb borre viszont szerintem tokeletes lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3