Eucerin

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lydykee, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőrnek speciális ápolásra van szüksége. Az Eucerin pH 5 intenzív krémet kifejezetten az érzékeny bőr igényeinek megfelelően fejlesztették ki. Elsősorban az arcon, de a test bármely területén alkalmazható. Mindennapos használatra javasolt az allergiára hajlamosak (pl. szénanáthások) számára.

• Aktiválja a bőr saját védekezőképességét
  • Hosszan tartóan feltölti a bőr nedvességraktárait

Innováció: Szabadalmaztatott pH5 Enzim-Védelmi rendszerrel bizonyítottan aktiválja a bőr természetes védekezőképességét. A pH5 citrát-puffer, dexpanthenol és glicerin hatóanyagok kombinációjával aktiválja a bőr saját enzimjeit, így erősítve a bőrvédő savköpenyt és szabályozza a bőr természetes nedvességtartalmának egyensúlyát.

Eredmény: A természetes bőrvédő savköpenyt belülről erősíti. A bőr selymesen puha tapintásúvá válik.

banyus

2019. november 8.

Ez tényleg csodaszer, nem hiszem el... Most vettem kb 2 napja 3400 ft ért de ez a krém minden pénzt megérne. Nagyon száraz, érzékeny bőröm van és nagy viszketet, nagyon sokféle krémet próbáltam a Niveától nagyon fényes volt nem szívódott be rendesen, és ugyan csak viszketet tőle ettől szép nem viszket tőle, szép bőrt képez nagyon jól hidratál nem fényesedik csak természetesen. Nagyon frissíti az arcomat hihetetlen mennyire jól viseli a bőröm. Csak esténként használom. Egy két pattanásal szenvedek, de azokkal is jól bánik kezdenek múlni de többse jön ki. A többi krémtől kiütéseim is lettek. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

Kissyfurrr84

2019. március 18.

Bizonyára valamit variálhattak az összetételén, mert már nem olyan kellemes érzetet hagy maga után, mint ezelőtt egy hónappal kb. Ragacsos érzésem van, amikor felkenem. Persze jól hidratál és ekcéma sincs sehol, de mégis fura lett az állaga. Nem lehetne visszakérni a gyártótól a régit? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

garden32

2019. március 5.

Nekem a teljes arcomra kicsit sok ez a krém, viszont kiváló szemkörnyékre! Nagyon érzékeny a szemem( kontaktlencsét is viselek) de egyáltalán nem irritálta a szemem- pedig néhány speckós szemkrémtől patakokban folyt a könnyem, és viszketett a szemem. Mivel 75ml, ezért egy jó darabig nem is lesz ezzel gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

bebuska94

2019. február 22.

Egyszerűen nagyszerű! Minden este ezt használom a száraz bőrömre. Ráadásul mielőtt elkezdtem használni egy hatalmas pattanással küzdöttem, amiből seb lett és napokig nem javult. Első használat után rögtön szebben festett a seb, majd pár nap után lehámlott és már alig látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

fantasticmrsfox

2018. november 14.

A csodakrém! Nagyon száraz, atópiás bőröm van, rengeteg krémet próbáltam már rá (shea vaj, bioderma, lrp, uriage, stb), egyik sem tette igazán hidratálttá, puhává az arcom
De ez a krém mindent rendbe tett. Már nem száraz a szemkörnyékem, nem reped ki a szám sarka és nem is hámlik és pihe-puha az arcom is.
Sztem egyáltalán nem zsíros krém, mégis sűrű, a száraz bőr csak úgy issza!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Sztem egyáltalán nem zsíros krém, mégis sűrű, a száraz bőr csak úgy issza!

benedeklany

2018. április 18.

Nagyon jó az illata, és nekem a száraz bőrömre bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Nagyon jó az illata, és nekem a száraz bőrömre bevált!

kitti9282

2018. március 21.

Nagyon puhává teszi a borom, hidratalas elott a la roche posay effaclar habzo gellel atmosom az arcom, majd ezzel hidratalom. Pár honapja hasznalom nekem bevallt, viszont 1 csillagot levonok mert neha ki kell hagynom 1-1 nap hidratalast, mert eléggé eltömíti a bőröm. Szarazabb borre viszont szerintem tokeletes lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

vikihollo

2018. január 13.

Nem volt az a krém a patikában amit szerettem volna és ahelyett ajánlotta ezt a patikus hölgy. És milyen jól tettem, hogy megvettem!!!! Szépen hidratál nem okoz irritációt. Nagyon sűrű olyan nivea szerű, de könnyen be szívódik. Az illata nem tolakodó, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

szucsivettke

2017. április 11.

Az én túlérzékeny bőrömre őszintén szólva soha nem szerettem hidratáló krémeket használni, ha mégis kipróbáltam valami újdonságot, akkor több károm volt belőle, mint hasznom, szóval inkább csak a napi folyadékbevitelemre figyeltem és ez nagyon jól is működött míg kb 24-25 éves nem lettem, utána éreztem, hogy ennél már több kell, mert nem volt már olyan szép fényes és rugalmas a bőröm.
Alapos utánajárás után úgy döntöttem, hogy csak gyógyszertári termékkel próbálkozom és azok közül is az eucerin márka volt a legszimpibb és nem bántam meg hogy megvettem ezt a krémet. November óta használom és most fog elfogyni az első tégely, de 100%, hogy újraveszem!
Úgy érzem megtaláltam az én bőrömnek tökéletesen tetsző esti arcápolási rutint, zuhanyzás után lemosom a megmaradt sminket egy garnier micellás vízzel, majd jöhet egy kis Yves Rocher Sensitive Végétal arcpermet és kb 10perc múlva ez az eucerin krém. Nekem ez a 3mas annyira bevált, hogy már alapozót sem használok, elég reggelente egy pici Mac strobe cream és szép egységes, egészséges a bőröm egész nap!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Effendigirl

2016. december 7.

Sajnos nem annyira vált be. Csak akkor hidratál, ha nagyon vastag rétegben kenem(akkor viszont jól). Pár használat után kicsit mellőztem, és úgy tűnt, mintha még szárazabb lenne a bőröm, mint a használata előtt...még próbálgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.