Eucerin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: nyestman, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Licochalcone A hatóanyag tartalma javítja a bőr saját védekezőképességét a sejtkárosító szabadgyökökkel szemben, glicirretinsav tartalma pedig támogatja a bőr saját DNS védelmét sejtszinten. Kifejezetten vízálló. Illat-, színezőanyag- és parabénmentes.

Kiszerelés: 150 ml

Virvatuli

2019. szeptember 7.

Imádtam. Városban nem használnám, mert elég testes krém, és hagy maga után egy enyhén ragacsos réteget, de görögországi nyaraláson, főszezonban, 10-es uv-index mellett ez volt a megmentőm. Nem ázott le a vízben, és nem égtem össze, ami önmagában is csoda. Napallergiám van, de ez nekem jobban bevált, mint a márka napallergiásoknak ajánlott napvédője. Csak a kiszerelést keveslem, nekem ez a mennyiség nem tartott ki egy hétig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Dolores

2017. július 9.

Az igaz, hogy nem égett le a gyermekem, de mire felvittem rá kész agyrém volt. Nem lehet elkenni, büdös, sohasem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Bildiko78

2016. július 2.

Használtuk régebben a fújós változatát, de szerintem ezzel gyorsabban be lehet kenni a türelmetlen, izgő-mozgó gyereket. Azt is a tenyerembe fújtam, úgy kentem fel. A krém jó, elég híg, szét lehet kenni rendesen, nem ázik le a vízben azonnal, és véd is rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

regidomi

2015. június 8.

Ugyanezt használjuk, csak a spray kivitelben, de ide is leírom: nagyon jó, bátran ajánlom hófehérkéknek is! Sosem pirultak meg a gyerekeim, icipicit sem, pedig tóparton lakunk, ellenben lassan,. szépen barnulnak. Kissé folyós, sárgás, enyhén büdi nekem, de megéri, jó cucc!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.