Eucerin

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissk0527, Módosítva: 2023. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű textúrájú napozó fluid, amely megvédi a bőrt a leégéstől, valamint a nap okozta bőröregedéstől. Érzékeny bőrre is alkalmazható. Hydro-Tech Komplex-nek köszönhetően azonnal hidratálja az arcbőrt. Azonnal felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, nem komedogén, alkalmas az érzékeny szemkörnyékre, enyhén illatosított. Mikroműanyag-mentes, oktokrilén-mentes, homoszalát-mentes.

Ár: 5000 , Eladó: knon.anett@gmail.com
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Pilisszántó, fizetés: Utalás után tudom küldeni. A pk-t az ár nem tartalmazza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

yvie

2024. március 25.

Zseniális. Nem tudom, nálam lehet megverte az Oil controll-os testvérét. Egy kicsit zavaró, hogy illatos, de eltekintek tőle, mert nagyon szép tőle a bőröm ebben a 20 fok alatti időben, nyáron nem hiszem hogy a 30 fokban is így teljesítene. Nagyon baráti áron jutottam hozzá 5000 Ft.-körül, mikor megjelent. Kiszerelése praktikus, nem annyira folyós textúrával. Akinek vízhiányos a bőre annak mindenképp megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 25.

Babika20

2023. november 29.

Gyorsan felszívódik, jó sminkalap. Az illata nekem picit erős, de nagyon hamar elillan. Praktikus kis szerelés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

legallybrunette

2023. október 19.

Kétszer is sikerült szuper patikai akcióban megvenni, így még 5 ezret sem kellett költenem rá. Azt olvastam valahol, hogy az egy időben eltűnt, majd megdrágulva visszatért Oil Control 50 spf utódja lehet belőle. Összességében egyetértek, mert régebben használtam azt is. Nekem ez sajnos nem matt, ahogy az sem volt, eléggé fénylik jóval a felkenés után is. Púderrel ezt jól tudtam kezelni, szóval oké a cucc.
Amiért kedvelem, az a hatása - egyáltalán nem pirult meg a fejem, amikor ez volt rajtam - és a hidratálása. Egész nyáron nem kellett alá krém, sőt, még most, a hűvösebb időben is elég önmagában, így spórolok is a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 19.

Tiabeanie

2023. augusztus 31.

Vártam pár hetet a véleményezéssel, mert a fényvédőkkel nem nagyon vagyunk barátok. Na de ezzel!
Szerencsére külföldön akciósan sikerült beszereznem és első naptól kezdve csodálom. Pikkpakk beszívódik, talán kicsit sietni is kell az eldolgozással, mert fél perc után olyan, mintha nem is kentem volna fel. Egyáltalán nem hagy zsíros érzetet még órák múlva sem és úgy vettem észre, hogy a védelme is jó, nem égtem le vele és pattanásokat sem okozott. Sminkelni is szépen lehet rá, nem kukacosodik vagy málik le. Több Eucerint is próbáltam, az én bőrömnek ez lett a tökéletes választás. Ha lenne ugyanez fényvédő nélkül, alap krémnek is tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

Petra901018

2023. július 8.

Már vártam, hogy valaki fel tegye, mert én pont most szántam volna rá magam.
Idei legújabb kedvencem a Vichy uv clear mellett, de érdekes hogy ugyan nekem zsíros bőröm van elég durván, mégis ezt egy fokkal még jobban szeretem, mint a Vichy-t, pedig az kifejezetten a zsíros bőrre való.
Ja és árban az eucerin fényvédőkből nagyon kedvezőek, és igazából tudásban is a legelső helyen állnak.
Nekik tényleg széles a palettájuk mindenféle problémára.

Szóval ez a fényvédő könnyű, beszívódik, nem lettem pattanásos tőle, az illata nekem nagyon tetszik és puha, hidratált érzésem van a használatakor.
Megmondom őszintén azért az eucerin arcra valóknál én azt tapasztaltam, hogy ha rétegzem akkor nagyon kukacos, de ennél még az sem.
Színezett bb krémmel és egyéb könnyű szérummal is használtam.
Az újrakenésnél sem volt gond a pergéssel.

Mindenképp próbáljátok ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 8.

Már vártam, hogy valaki fel tegye, mert én pont most szántam volna rá magam.
Nekik tényleg széles a palettájuk mindenféle problémára.

Színezett bb krémmel és egyéb könnyű szérummal is használtam.
Az újrakenésnél sem volt gond a pergéssel.

Mindenképp próbáljátok ki!

anett3600

2023. június 23.

A bőröm zsírosodó, nem bírja az arcom a zsíros kencéket. Ez azonban könnyű, hamar beszívódik, nem is érzed a bőrön. Lehet rá sminkelni, nem fénylik a bőr tőle zsírosan, de én le szoktam picit púderezni. Kellemes viselet, remélem mindig kapható lesz. Pattanásokat sem okozott egyáltalán, pedig a bőröm hajlamos rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 23.

merinikolett

2023. május 22.

Nagyon nagyon tetszik! Leheletkönnyű, nem parfümmentes de nagyon kellemes az illata, extra gyorsan beszívódik, olyan mintha semmi sem lenne az arcomon, nagyon jó érzés viselni. Jó hogy rátaláltam, érzetre egyébként olyan mint a másik nagy kedvencem, a Nivea Cellularja (csak egy fokkal olcsóbb). 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 22.

kissk0527

2023. április 20.

Életem eddigi legtökéletesebb spf50+-es fényvédője! Mindent ad abból amit a leírásban ígér! Még a megfelelő mennyiség felkenése után sem fénylik az arcbőröm, egyáltalán nem nehezíti el a bőrt, nem fuldoklik tőle az arcom, nem csípi a szemem (ami extrán ritka)! Egyáltalán nem hagy maga után fehér réteget, az állaga egy nagyon könnyű géles/krémes állag, tökéletes úgy ahogy van!!! Örök hálám a gyártónak a létrehozásáért🙏🏼❤️ Remélem soha nem vonják ki a forgalomból! 😆🤞🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 20.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Hydroxyacetophenone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.