Eucerin

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meva, Módosítva: 2016. június 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagyon magas, EU komform UVA/UVB védelem. Vegyes és zsíros arcbőrre ajánlott termék. Nagyon könnyű állagú napozó krém, mely hosszan tartó matt arctónust eredményez. Nem mitesszerképző. Kitűnő sminkalap.

Ár: 2900 , Eladó: crystalline
Állapot: Kb 3-szor próbált 90 % , Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után ajánlott levélben 795 Ft, MPL automatába 945 Ft

Lilo85

2020. július 14.

Update: Purito Comfy Waterrel kombinàlom. Azt teszem a szemem köré, így perfekt. Újravettem!

Sajnos nagyon-nagyon csípi a szememet, a nap minden szakában. Már alig bírom elviselni, holott az elején nagyon ígéretes volt, ez később alakult ki. Imádom, hogy matt, és frissítő jó érzés, amikor felkenem.Jól lehet rá sminkelni.Nem morzsolódott, pedig sok terméket használtam előtte. De sajnos alternatívát kell keresnem, egész nap könnyezem már tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Yondergirl

2020. július 9.

Kb másfél-két hete használok egy hámlasztót, ami most úgy néz ki, hogy teljesen rendbe tette az arcom (végre! :) ).
Ezen felbátorodva megpróbálkoztam egy fényvédővel is (nagyon érzékeny a bőröm, könnyen leégek, de sok mindentől kipattogzok így ez kockázatos vállalkozás volt). Nagyon jókat olvastam a termékről, úgyhogy úgy döntöttem megpróbálkozok vele. Már használtam pár (3-4) alkalommal.
Nagyon könnyű, nem fénylik tőle a bőröm, nem pattanásosít, jól beszívódik, enyhe naptej illata van. Eddig szuper tapasztalataim vannak! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

szucsnikky

2020. július 8.

Egy használat után meg kell válnom tőle, borzasztóan kipattogott tőle az arcom, ami egyébként nem feltétlenül csak a krém hibája. Sajnos hormonproblémáim vannak, a kémiai fényvédők pedig az erre érzékenyekben hormonreakciót válthatnak ki, sajnos nálam pont ez történt. Ettől függetlenül jó kis krém, hamar beszívódott, kellemes érzés volt viselni, egy egész napon át kint voltam a szabadban és nem égtem le. Aztán másnapra jöttek a kiütések. Azért adok rá 3 csillagot, mert akinek nem ennyire érzékeny a bőre, annak biztos bevált.
Ugyanitt a krémem eladó, egyszer használtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Ugyanitt a krémem eladó, egyszer használtam :)

Sophie33

2020. június 30.

Tegnap olvastam róla itt, ma meg is vettem mert részt vettem egy eseményen ahol a napon kellett állni egy órát.. a lényeg hogy nem is annyira a fényvédelem miatt hanem inkább a fénylő diszkógömb fejem miatt vettem meg... CSODASZER!! Tűző napon, és utána 3 órával még mindíg nem volt fényes az arcom! Holnap veszek még egyet hogy betárazzak! Imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

ildikeb

2020. június 24.

Nagyon szeretem. Könnyű eldolgozni, szépen szívódik be a bőrbe, és én az illatát is szeretem. Zsírosabb bőrre valóban kitűnő választás lehet, ugyanis nem fénylik tőle pluszban az arcom, épp ellenkezőleg, mintha kicsit mattítaná. Az alapozó nem mászik el rajta, nem színeződik el. Biztosan újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

edinaa225

2020. június 14.

Szuper kis termék. Felvitel után mattít, kis nyári naptej illata van , de hát csak egy fényvédő. Szeretem ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Nanetti

2020. április 18.

Régóta használom, a hatása nagyon tetszik. Sokáig matt tőle az arcom, nem okoz pattanásokat. Az alkohol ugyan irritációt nem okozott, de zavar (a tudat), hogy van benne. Alkohol nélkül lenne tökéletes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Victory13

2020. április 12.

Hatása nagyon tetszik. Tényleg teszi, amit ígér. Nem lesz olajos a bőr még órák után sem, könnyen beszívódik, nincs fehérség az arcon. Sminkelni is könnyen lehet rá. Az egyetlen, amiben lehetne jobb, hogy az INCI 3. helyén szerepel az alkohol. Szerencsére nem tapasztaltam irritációt miatta, de jobban örülnék, hogyha kivonnák belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

lillat

2020. április 10.

Nagyon bevált! 1 éve használom ezt, valamint az 50 faktoros változatát időjárástól függően. Nem nehezíti el a bőrt, egészen mattít is, nem érzem terhesnek a minden napos viseletét. Simán lehet sminkelni rá. Valamint teljes körű fényvédelmet biztosít, vigyáz a bőrre.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

oznob64

2020. március 24.

Nagyrészt megegyezik az 50 faktoros testvérével, én azonban ezt jobban szeretem használni, mert még annyira sem zsírosodik tőle a bőröm, mint az ötvenestől (napon tartózkodni pedig úgysem szoktam a szükségesnél többet). Megnyugtatóbb volna alkohol nélkül, azonban a könnyű, géles textúra, gyors beszívódás és a zsírosodást meggátló hatása bőven kárpótol ezért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.