Eucerin

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meva, Módosítva: 2016. június 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagyon magas, EU komform UVA/UVB védelem. Vegyes és zsíros arcbőrre ajánlott termék. Nagyon könnyű állagú napozó krém, mely hosszan tartó matt arctónust eredményez. Nem mitesszerképző. Kitűnő sminkalap.

HHH97

2019. november 17.

Mindennapos fényvédőnek használom arcra. Könnyen beszívódik, nem lehet érezni, hogy akármi is rajta lenne az ember bőrén - nem fénylik, zsírosít, nem mászkál el rajta a smink (bár tény, hogy alapozót nem, csak púdert használok). Kipróbálok még olcsóbb alternatívákat is, de ha nem lesz hasonlóan teljesítő, visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Ginderclyde

2019. szeptember 2.

Nem voltam megelégedve vele, nekem nagyon izzadt alatta az arcom és pár óra után csúnya darabokban morzsolódott le rólam. Ha alapozót is használtam fölötte még rosszabb volt, akkor alapozó színű krémes darabok potyogtak az arcomról. Az összetevő listáján harmadik helyen áll a denaturált alkohol, ami nálam külön mínusz pont. Pozitív, hogy nem hagyott semmilyen fehéres réteget, és nálam nem okozott mitesszereket, pattanásokat. Máskor nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Szti24

2019. augusztus 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg nyaralás előtt. Nekem nagyon bevált :)
Könnyen beszívódik, szépen mattít, kombinált bőrre szerintem a legjobb választás.
Napvédőként is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg nyaralás előtt. Nekem nagyon bevált :)
Napvédőként is tökéletes!

sargibari

2019. július 16.

Egy hete használom, és eddig nagyon szeretem. :) Pillanatok alatt beszívódik, nem szárít és szépen mattítja a bőröm. Alapozót nem használok, de a színezett hidratálómmal szépen működik, pattanásokat nem okozott eddig szerencsére (lekopogom!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

QueenOfDisaster

2019. július 11.

A bőrgyógyászom ajánlotta az 50est a bőrömre, de az nem volt, szóval lett belőle ez. Nem árt néha újrakenni, mint minden más fényvédőt, de én meg vagyok vele elégedve. Eddig ha jól emlékszem az egyetlen, amitől nem lesz kb. fényvisszaverősen fényes a bőröm.
A gyógyszer miatt ami mellé ajánlották nagyon könnyen leég a bőröm, de a múltkori strandolást is átvészeltem vele és még egy kis pirosság sem látszott a bőrömön, nem hogy égés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

zsazsa

2019. július 10.

Annyian dícsértétek, hogy megvettem. Nekem nem vált be. Felkentem és egyszerűen izzadt tőle az arcom. Rém kellemetlen volt. És így nem is látom értelmét. Többször próbálkoztam vele, de mindig ez történt. Kidobtam, pedig ilyen drága termékkel nem szívesen tettem ezt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Yesnori

2019. július 5.

Kb. 2 éve ezt használom tavasztól őszig. Remek kis krém, sminkalapnak is kiváló. A kombinált, homlokon zsírosodó bőrömnek tökéletes választás volt. Nagyon jó fényvédelmet ad, amióta ezt használom, sose égett le az arcom. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

bzsofi22

2019. július 3.

Nagyon szuper! Nem valószínű, hogy valaha is váltani fogok erről a termékről, szinte azonnal (~3-5mp) beszívódik, szuperül hidratál és órák múlva is teljesen matt hatása van a strandon is, 1,5 év alatt soha nem égtem le még vele 5 órás tűző napon tartózkodás során sem, viszont gyönyörűen barnultam mellette. Ennél jobb kombót el sem tudok képzelni! 5* és jó szívvel tudom ajánlani bárkinek, megéri kicsit többet költeni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

narancsdzsem

2019. június 29.

Nagyon szárazra szárad az én arcomom,és sokszor meg is pirultam vele,pedig hatalmas egy pumpálásnyi adag. Az 50est kellett volna vennem. Aláhidratálás még zsíros bőr esetén is kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

HReni1212

2019. június 17.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, nem égett le az arcom, a krém nem ragad, es újabb pattanások sem jöttek elő. Az illata is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.