Eucerin

Ár:   5320 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meva, Módosítva: 2021. június 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagyon magas, EU komform UVA/UVB védelem. Vegyes és zsíros arcbőrre ajánlott termék. Nagyon könnyű állagú napozó krém, mely hosszan tartó matt arctónust eredményez. Nem mitesszerképző. Kitűnő sminkalap.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nkatika

2022. május 23.

Az 50 faktrorosból sikerült egy darabot online beszerezni, amit aztán kikönyörögtek tőlem. Ezzel tudtam csak pótolni.
Mivel mindkettőt volt szerencsém próbálni, kijelenthetem, hogy ez sokkal kevésbé okoz kifényesedést az 50-esnél, ellenben tényleg jönnek sajnos a kukacok. Szépen aláhidratálok, várok is a felvitele előtt. Ezután újra eltelik egy fogmosásnyi idő, mire az alapozó is felkerül, vagy BB, mindegy, mert azok sajnos helyenként leperegnek. Ecsettel kénytelen vagyok letisztogatni a kukacokat.
Viszont ha sikerülne, újra beszerezném ennek ellenére is. Szépek az összetevők, tartósan véd a naptól, és bírja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 23.

AdriennZsofia

2022. május 22.

Nagyon sok jó véleményt hallottam róla, ezért vettem én is. Ha valakinek az a fontos hogy ne legyen fényesebb hatású az amúgy is zsíros bőre, akkor érdemes venni - viszont nagyon kényes a rétegezésre könnyen kukacosodik az arc szélein. Ami kicsit segített ezen: előtte alapos arc tisztítás, vékony felvitel 2 rétegben 1 vastag réteg helyett. Lehet rá alapozózni de utána mindig át kell nézni hogy kukacosodik-e (vattaval óvatosan leporolom a kukacokat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

oznob64

2022. május 8.

UP: csatlakozom az előttem véleményezőhöz. Mivel több, mint fél évig nem lehetett kapni, ezért vettem 6 dobozt belőle, mikor újra a boltokba került, de a száraz, tiszta bőrre felkenve morzsolódik, és darabokban jön le, ami a tavalyiaknál sosem történt meg. Együtt lehet vele élni, de teljesen érthetetlen, hogy mitől van ez, és ha változtattak a formulán, akkor azt miért tették. Ha valaki tud arról valamit, mi lehet az oka ennek a morzsolódásnak/összetevő-változtatásnak, ossza meg velünk!

Nagyrészt megegyezik az 50 faktoros testvérével, én azonban ezt jobban szeretem használni, mert még annyira sem zsírosodik tőle a bőröm, mint az ötvenestől (napon tartózkodni pedig úgysem szoktam a szükségesnél többet). Megnyugtatóbb volna alkohol nélkül, azonban a könnyű, géles textúra, gyors beszívódás és a zsírosodást meggátló hatása bőven kárpótol ezért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

Lyne

2022. május 8.

2022.05.08.
Sajnos muszáj aktualizálnom a korábbi véleményemet.. Jó pár hónapig nem lehetett kapni ezt a fényvédőt, így mikor végre újra feltöltötték a készleteket, rögtön kettőt is vettem, biztos, ami biztos. Már amikor először használtam éreztem, hogy itt valami nem frankó... elég nehezen tudtam eloszlatni az arcomon, utána pedig ledöbbentem mennyire borzalmasan morzsolódik! 😱 Ezek után, gondolom mondanom sem kell, hogy mivel önmagában morzsolódik, alapozót fölé kenni, szinte lehetetlen! 😡 5 különböző alapozóval próbálkoztam, egy BB krémmel és 2 púderrel is, de egyik rosszabb volt, mint a másik. Ha még valahogy sikerült is felvinni az alapozót és lesöpörtem a morzsolódásokat a képemről, majd a hajamról, egyszerűen olyan ocsmány módon nézett ki a fejem 1-2 óra múlva, hogy sírni tudtam volna! Az már csak a non plus ultra, hogy totálisan szétszárította az arcbőröm!! Ezek után, felnéztem ide, elővettem a dobozát és megnéztem az összetevőket, majd konstatáltam, hogy totál megváltoztatták!! 🤬🤬🤬 Annyira, de annyira nagyon dühös lettem, hogy azt elmondani nem tudom!! Volt egy tökéletes fényvédő, amit tökéletesen sikerült elcseszni!!

2021.08.09.
Áhh..imádom!! ❤️ Ez az egyedüli fényvédő, amitől nem tocsog zsírban a fejem!!! 👌 Hamar beszívódik, kitűnően lehet rá sminkelni, még sosem égtem le vele, s nem is jöttek elő újabb pigment foltok... mi kell ennél több?? A hidratálása mondjuk nekem nem elég, de nem is ezért vettem.. uh én a hidratáló krémemre nyomatom rá és nekem ez így tökéletes! Általában 4000 Ft körül szoktam beszerezni, de hogy őszinte legyek, ez az a termék, ami annyira jó, hogy ha drágább lenne, akkor is megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

2022.05.08.

2021.08.09.

Liliq

2022. április 29.

Itteni vélemények miatt hónapokig vadásztam, mire végre lett készlet belőle! Nekem nagyon kukacosodik, ha csak itthonra teszem fel és nem sminkelek rá . Ugyan illatanyag mentes dolgokat használok(bioderma,LRP,TO,Geek stb..),ennek valahogy még se tudom elviselni ezt a natúr kénes illatát :( Rosszat nem tesz a bőrömmel, nem zsírosodik, nem pattog ki, illetve a nyarat megvárom, akkor 180 fokos fordulatot tesz a bőröm általában, így lehet a véleményem is változik pár hónap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

doroti04

2022. április 26.

Az itteni vélemények alapján választottam, ez az első fényvédő amit próbáltam. Azt hiszem maradok is az Eucerinnél, de ha elfogy nyárra az 50est veszem majd. Könnyű eloszlatni, nem marad utána ragacsos érzet és nekem nem is fénylik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 26.

g.alexandra

2022. április 16.

Első használatnál nagyon zavaró volt az alkohol benne, illetve nem hidratáltam alá és nagyon azt éreztem, hogy beleült az arcomba már zavaróan.. minta szárította volna. Reggelente egy könnyed hidratálót használok alá a Cerave arckrémjét és vele tökéletesen működik. Nagyon megkedveltem, újra fogom venni. Matt finisht eredményez még a T vonalban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Anett1985

2022. április 7.

Azt hiszem , ilyen elégedett még nem voltam, hiszen még ide is véleményt írok, pedig eddig sosem tettem, csak olvastam a hasznos hozzászólásokat.
Nappalra semmilyen krémet nem viselek el, de Az Eucerin nagy barátom lett. Ezt a fenyvedot és a bb krémet használom, egyszerűen fantasztikus lesz az arcom, ahhoz képest, hogy mennyi idős vagyok és hogy felkeles után hogy nézek ki.😁Ha csak gondolkodsz ezen a fenyvedon, ne tedd, vedd meg, amíg lehet, nem fogsz csalódni. Tényleg nagyon jól lehet rá sminkelni, véded a bőröd, úgyhogy nem nehezíti el az arcbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 7.

szucsnikky

2022. március 18.

Egy használat után meg kell válnom tőle, borzasztóan kipattogott tőle az arcom, ami egyébként nem feltétlenül csak a krém hibája. Sajnos hormonproblémáim vannak, a kémiai fényvédők pedig az erre érzékenyekben hormonreakciót válthatnak ki, sajnos nálam pont ez történt. Ettől függetlenül jó kis krém, hamar beszívódott, kellemes érzés volt viselni, egy egész napon át kint voltam a szabadban és nem égtem le. Aztán másnapra jöttek a kiütések. Azért adok rá 3 csillagot, mert akinek nem ennyire érzékeny a bőre, annak biztos bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

ddodi93

2022. február 4.

Ez az egyik kedvenc fényvédőm, de sajnos már egy ideje nem tudtam belőle venni, ami nagy szívfájdalmam. Mattít, nap közben sem zsírosodik tőle a bőröm, és fehér réteget sem hagy, bár ez nekem mindegy, mert alapozózom magam minden nap. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.