Eucerin

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meva, Módosítva: 2016. június 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagyon magas, EU komform UVA/UVB védelem. Vegyes és zsíros arcbőrre ajánlott termék. Nagyon könnyű állagú napozó krém, mely hosszan tartó matt arctónust eredményez. Nem mitesszerképző. Kitűnő sminkalap.

Ár: 2 500,-Ft + Foxpost , Eladó: Barb80
Állapot: Használt (90% - a megvan), Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost
Ár: 3000 , Eladó: LillaM
Állapot: Új, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Személyes átvétel

tothedit21

2021. április 25.

Nekem egyelőre ez a fényvédő krém a favorit. Nagyon könnyed és amellett, hogy betölti küldetését, még szépen hidratál is. Kitűnő sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

Lipstickqueen

2021. április 16.

Számomra a TÖKÉLETES fényvédő! Számos márkát, drágábbat, olcsóbbat próbáltam de nekem mindegyik túl nehéz és zsíros volt. Ezt felkenem és egyszerűen nem fényesedik ki az arcom és nem érzem nehéznek sem. Biztos újra fogom vásárolni😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

lexi_toth

2021. április 14.

Számomra A fényvédő. Nagyon sok fizikai fényvédőt próbáltam (drágát, olcsóbbat is...), de nekem sajnos egyik sem vált be :( mindegyiknél nagyon átfényesedett az arcom és pattanásaim is lettek :( Szóval hiába szerettem volna mindenképp fizikai fényvédőt nem jött össze. Aztán az itteni vélemények alapján vettem meg ezt, már a második dobozzal kezdtem meg. Egész nap matton tartja az arcom és nem lettek tőle pattanásaim. Aminek külön örülök, hogy a szememet sem csípi. Sajnos van benne alkohol ráadásul az INCI elején, de valamit valamiért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

NikolettaV

2021. április 11.

Már jó pár hónapja használom a mindennapokban, szuper kis termék! Nem nehéz, nem fénylik a bőröm tőle. Eddig a kedvenc fényvédőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

petra0827

2021. április 6.

Tavaly nyáron vettem és azóta is a minden napi rutinom része. Nagyon sok van benne, hatásos, nem hagy fehér, ragacsos, fénylő foltokat az arcon. Én nagyon szeretem, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

cado

Korcsoport: < 18
2021. március 27.

Szerelem! Ám azt megjegyezném, hogy csak a melegebb hónapokban, télen engem nagyon szárított, viszont ha tettem alá hidratálót, akkor már ezzel sem volt gond. 5 réteget is kibír maga alatt, nem kukacosodik , tökéletes sminkalap. Tartja a mattító hatást, nem okoz pattanásokat, engem nem irritált. Lehet kicsit érezni az alkoholt felvitelkor, de ez hamar elillan, és nekem kifejezetten tetszik a textúrája. A pumpás kiszerelése is szuper, a termék teljes mennyiségét el lehet használni, semmi nem marad a tubusban. Most, hogy elfogyott, kifejezetten hiányzik, viszont nyárra az 50-es tesóját rendeltem meg. Újravevős, tudom, hogy az alkohol benne nem a legjobb, viszont amíg nem találok ennél jobbat, addig ez marad a top.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. március 27.

Kriszti0000

2021. március 17.

Sajnos nekem nem vált be ez a fényvédő...
Első használat után az aknés bőröm kipirosodott,viszketett,pici kis kiütések jöttek ki az arcomon...Próbáltam folytatni a használatát hátha a bőröm hozzászokik de nem sikerült..
Egyébként szuper állaga van,nem hagy fehér nyomot maga után,de érzékeny bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Sajnos nekem nem vált be ez a fényvédő...

esszter01

2021. január 7.

A legjobb fényvédő, amit valaha próbáltam. Nekem jó vastagan alá kell hidratálni reggelente, mert kicsit szárítja a bőröm, de olyan gyönyörűen szívódik be és annyira szuperül matt lesz tőle az arcom, hogy akár két kiló krémet is alákenek ezért. Mindenkinek ajánlom, nem csapta ki az arcom, viszont mielőtt újrakenem nap közben, akkor is jól esik megint hidratálni alatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

vikikiwi

2020. december 25.

Már hónapok óta használom, nagyon meg vagyok vele elégedve! Hamar beszívódik, az állaga kellemes, mattít, jól lehet rá sminkelni is. Nem okoz pattanásokat, mitteszereket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

amja

2020. december 2.

Teszi a dolgát, gond nélkül működik. Nem zsírosít, nem szárít, sőt, mintha kicsit még hidratálna is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.