Eucerin

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Ár: 2900 Ft , Eladó: vikofrivia
Állapot: Próbált , Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta vagy foxpost, ennek költsége nincs az árban.

esztifarkas

2020. július 31.

Régóta kerestem fényvédőt arcra, itteni vélemények alapján vettem meg. Online patikából akciósan rendeltem. Könnyű felkenni, nem kukacosodik, lehet rá sminkelni, de valóban hamar átfénylik/zsírosodik, matt hatás nem tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Villango

2020. július 23.

valami könnyedet szerettem vna a zsíros bőrömre, hát könnyűnek könnyű, de nálam sem tartja a matt hatást kb semennyire.
Sminkelni jól lehet rá, de az alkoholnak benne én sem örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Sminkelni jól lehet rá, de az alkoholnak benne én sem örülök.

Knori

2020. július 19.

Minden este hámlasztok, ezért (is) muszáj fényvédőt használnom. Nálam a PC Resist spf 30 a top, de az ahhoz nagyon drága, hogy minden nap használjam, ezért beszereztem ezt itthoni fényvédőnek. Mattítás szempontjából nálam még a délelőttöt se nagyon bírja ki és hidratáló hatását se igazán érzem, de egynek elmegy, legalább nem zsíros. Korábban az alkoholos szaga is zavart, de már hozzászokott az orrom, mindenesetre nem fogom újravenni, inkább keresek helyette egy nem alkoholos fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

adrii182

2020. július 17.

Lassan egy éve vagyunk barátok, vele és a SPF30-as tesójával. Nekem szerencsére nem okoz bőrproblémákat, sminkelni is lehet rájuk. A 30-as verziója nálam jobban mattít valamiért a nyári melegben (értsd 30 fok körül), mint ez, de ezért még nem vonnék le csillagot. :) Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

lucanna

2020. július 17.

Imádom ezt a fényvédőt. Jó rá sminkelni. Nyáron ez az erős fényvédelem számomra szükségszerű, nagyon világos a bőröm. Én nem használok olyan termékeket, amikben van fényvédő pluszba, mert azok mindig olyan zsíros érzetet hagynak a bőrön. Mivel kifejezetten zsíros, pattanásos bőrre alkalmas, ezért esett rá a választásom és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

KissMicu

2020. július 16.

Nem rossz, de nekem nagyon sok pattanast okozott. Két csillagot azért adok neki, mert állaga kellemes meg jól véd, pozitiv hogy pumpás, de én bőröm nem szerette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Colette221

2020. július 14.

Tavaly próbáltam ki először a 30 faktoros kistesóját. Az nagyon bejött. :) Tegnap vásároltam meg ezt az 50-eset 3699 forintért a B betűs gyógyszertárból akciósan. Nem szárít, matt és egységes tőle az arcom. Pattikat nem okozott. Nyáron alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Bubucim

2020. július 13.

Régebben kaptam egy kis mintát a bőrgyógyászomtól. Azóta megvan a teljes kiszerelés. Nagyon szeretem, mert nem okoz pattanásokat, de nem is folyik le az arcomról a 40 fokban. Sima hétköznapi arckrém nálam a forró nyarakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Illa

2020. július 2.

Olyan fényvédőt kerestem, ami maradéktalanul beszívódik, és nem izzadja le az arcom a legnagyobb kánikulában sem. Elvárás volt még, hogy ne kukacosodjon, ne ragadjon, és lehessen rá sminkelni is. Nos, ez a termék minden elvárásomnak megfelel. Bár nekem normál bőröm van, ezért mindig aláhidratálok (nehogy szárítson), de ezt is remekül viseli. Napközben sem érzem, hogy lenne bármi az arcomon, és mindezek mellett, valóban megvéd a leégéstől. Szerintem nagyon szuper termék, először, de nem utóljára vásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Koszonom szépen Avokado07! Megrendeltem a benu gyogyszertarbol akciosan.
Az itteni velemenyek alapjan valaszottam fenyvedor a zsirosodasra hajlamos boromre. Par napja hasznalom de egyenlore nagyon tetszik. Az illata is szuper, az allaga is, nagyon gyorsan beszivodik es nem marad fenyes reteg az arcomon. Ha teszek ra sminker is, akkor se kukacosodott ossze, viszont en csak bb kremet hasznalok a mindennapokra, igy arrol nem tudok velemenyt mondani hogy erosebb sminkeket is elbirna e. Ha elfogy biztos hogy ujra veszem mivel szerintem ez az elso fenyvedo amitol nem pattogott ki az arcom es nem is egett le mellette a borom, pedig nekem 5perc napon tartozkodas utan is rak voros lesz az arcom sajnos. Megerdemli az ot csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Koszonom szépen Avokado07! Megrendeltem a benu gyogyszertarbol akciosan.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.