Eucerin

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2021. május 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Legendás kozmetikumok: Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

jubileum

2021. június 17.

A photoageingből van egy teljes dobozom, ebből a kremmania boxban volt egy minta, sajnos jóval nagyobb tubuskában szóval facsarni kellett frissen kibontva is, de arra azért pont elég volt hogy kipróbáljam :D Nagyon meglepő de ez a cucc magában felkenve olyan mintha semmi nem lenne a bőrömön, bőven aláfér egy reggeli rutin, nem fog ezen múlni a ragacsosság, egyszerűen pillanatok alatt eltűnik, de jól szétkenhető, magában nem morzsolódik szét, mással nem tudom mennyire jó barátok. Lényeg a lényeg a legkényelmesebb naptej amit valaha próbáltam.

2021. május 18.
UPDATE: sajnos morzsálódik bármivel kenem fel :(

2021. május 29.
UPDATE: Mindent lekap maga alatt, de magában mintha semmi nem lenne rajtam, úgy mondanám, nagyon nagyon férfibarát naptej, párom szereti, és ha elég idő eltelt a reggeli rutin óta, hogy nem fáj a szívem letörölni, akkor nekem is kényelmes. Aki reggel csak tisztít és van egy nagyon simulékony hidratálója, vagy tényleg semmit nem igényel a bőrére mert annyira zsíros annak szerintem nagyon jó...Ha hatóanyagozol reggel, akkor elég kétesélyes sajnos.

UPDATE
Hát annyira mégse férfibarát, mert a lemorzsolódásra már párom is panaszkodik, de csak izzadás mellett. Szerettem volna ha ez jó, mert borzasztó kényelmes és sokkal jobb ára van, mint a Clinique fluidjának, de egyszerűen az működik majdnem bárhogy, sminkkel szérummal, és újrakenhető is, ez meg a tojáshéjon járkálás, és a reggeli rutin teljes lemosása sokszor hogy lehessen használni, de sokszor még magában is szinte azonnal lemorzsálódik, ha többet kenek fel. (még így se annyit,a mennyit hivatalosan kéne) Nyilván naptejnél nem játszik a "ha nem kensz fel túl sokat akkor jó" Szomorú vagyok miatta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

2021. május 18.
UPDATE: sajnos morzsálódik bármivel kenem fel :(

2021. május 29.

UPDATE

molniniki5

2021. június 16.

Szinte tökéletes fényvédő. Szinte teljesen matt marad felkenés után, a 30-as verziója a kedvencem, de ez sem nehezen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Kovacs_Nikolett

2021. június 16.

Egyszerűen imádom, tökéletesen összhangban van a bőrömmel! Csak azt sajnálom, hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés, nagyon gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

Esztrrr

2021. június 16.

Nekem ez A fényvédő. Én szeretem a matt finisht. Alapból nem szeretek és nem is szoktam reggel 3 féle szérumot használni, max egy dolgot - c-vitamin vagy szalicilsav, vagy valamilyen antioxidáns - így nem pereg le, nem kukacoskodik. Mutatóujjamon végighúzok egy kövér csíkot belőle, jól elkenem az arcomon, nyakamon, várok kb 2-3 percet, és ugyanennyit megint felkenek. Újabb néhány perc elteltével egy vékony réteg púdert pamacsolok az arcomra, nyakamra. Alapozót nem használok, arról nem tudok nyilatkozni. Ugyanezt a mennyiséget kenem a dekoltázs-vállcsúcs területre.
Munkahelyemen nem kenem újra napközben, nem ér napfény ( :( ), azonban mielőtt elindulok haza, újrakenem a mennyiséget minden gond nélkül.

FONTOS! Akinek zsíros a bőre, ne ettől várja a megváltást! Probléma megoldó hatóanyagokat kell használni - szuper lemosókat lehet kapni (nem szappan!!), bőrtípusnak megfelelő hámlasztás, niacinamide, retinol, agyagmaszk, azelainsav, könnyű hidratáló - azonban ez a fényvédő remek része egy olajos, kombinált vagy normál bőrtípus rutinjának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

holdmacska

2021. június 15.

Meglepően jó is lehetne, de mióta átálltam az Eucerin termékekre, azt kell mondjam, nincs benne semmi meglepő. Ha teszek is alá valami krémet, akkor sem kukacosodik, hamar beszívódik és egy számomra kellemes érzetet hagy maga után. Nap végére a homlokom sem csillog, és a száraz részek sem száradnak ki. Nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Pirkko

2021. június 15.

Szuper fényvédő, tényleg teljesen matt, egyáltalán nem csillog az arcbőrön.
Sminkelni is remekül lehet rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Szuper fényvédő, tényleg teljesen matt, egyáltalán nem csillog az arcbőrön.
Sminkelni is remekül lehet rá.

drozsi

2021. június 12.

Nagy szerencsem van, hogy a keszlethiany kozepette sokerult 2dbot is vennem. Egy alom ez A fenyvedo, imadom :) nem kell ala kennem semmit mert kukacosodik pl TO NMF-el.
C-vitaminos arcmosas majd csak ezt hasznalom reggel :) semmi pattanast nem okozott, nem zsiros egesz nap szep fenye van :) csak azt sajnalom, hogy PPD 16-20 kozott van :) talan a pigment controlban magasabb.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Pocok7

2021. június 12.

Sokáig szemezgettem vele mire úgy döntöttem kipróbálom. A magas alkohol tartalom tartott vissza eddig, de úgy voltam inkább ez, mint hogy kellemetlen a fényvédőm viselése. A pumpás adagoló nagyon praktikus, a krém nagyon könnyű, kenés közben már azonnal “láthatatlanná” válik. Bármennyit fel tudok belőle kenni, nem lesz zsíros, csillogós, nincs fehér réteg és a szememet sem csípi. A kék PC mellett ez lett a másik kedvencem :) nekem nem kell alá hidratáló sem így nyáron, télen még nem próbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

dencskriszti226

2021. június 7.

Nem is tudom mit írhatnék még, amit mások nem írtak le… nyárra tökéletes, imádom. Sminket is bírja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

tzrn7u67

2021. június 3.

Imádom! Szerencsére 1-2 hónappal ezelőtt sikerült beszerezni egyet a nagy készlethiány közepette és nem bántam meg! Egyáltalán nem csillog utána az arcom, nem bántja a szemem és azonnal be is szívja a bőröm. Alig várom, hogy újra beruházzak rá, egyedül a Denat Alcohol az, ami egy nagyon picit szúrja
a szemem a listában, bár semmi problémát nem okoz. 10/10!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

a szemem a listában, bár semmi problémát nem okoz. 10/10!

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.