Eucerin

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

darbarad

2019. május 20.

Első "komolyabb" fényvédőm. Mióta próbálok jobban képbe kerülni a saját bőrömet illetően és tudatos bőrápolóvá válni (hosszú az út, tudom), az egyik fő küldetésem (a sok közül persze), hogy beruházzak egy jó kis fényédőre. Rengeteg jónak tűnő és szuper összetevőkkel teli, mindenféle extra dolgot nyújtó csodakencéket lehet beszerezni, amikre csorgatom is a nyálam, de 15-20.000 Ft-okat tudatlanként nem szívesen adtam volna ki rájuk. Aztán szembejött ez a lehetőség, nagyon megörültem neki. Márcsak egy patikát kellett találnom, ahol forgalmaznak Eucerin termékeket, aztán pedig kivárnom, míg felhívnak, hogy mehetek a krémemért, mivel sajnos nem volt készleten, de megérte a pár napos húza-vonát! A pumpás kialakítás miatt nagyon könnyen adagolható, a krém állaga könnyed, nem érzem, hogy elnehezítené a bőrömet és nagyon könnyen eloszlatható az arcon. Nem maradnak fura fehér foltok sehol, valamint nem lesz naptej illatú a bőröm, aminek külön örülök. Szuper, hogy gondolnak a problémásabb bőrű fogyasztókra is, azt nem tudom, hogy ténylegesen mennyire szabályozza a faggyútermelést, de abban biztos vagyok, hogy nem okoz új pattikat, nem gyullad be az arcom pár óra napon császkálás után és nem tömíti el a pórusaimat. A magasfokú védelem pedig újabb pluszpont. Sminkelni nem szoktam, maximum ha nagyon muszáj, egy pici korrektor a csúnya, piros spot-okra, de azt szépen tűri.
Viszonylag sokat használok belőle, és ha sokat vagyok a napon/úgy érzem leizzadom/stb. újra is szoktam kenni. Sajnos a külseje miatt nem látom pontosan mennyi van még benne, de szerintem kitart még 1-2 hónapig, vagyis remélem. (5300 Ft-ért vettem, ha valaki tud olyan patikát, ahol olcsóbb, kérem ossza meg velem is az infót!) Egyedül az nem tetszik benne, hogyha egy ideje már rajtam van, és megdörzsölöm például az orcám, ott/azon a ponton olyan mintha lemorzsolódna a krém (de ez nem mindig fordul elő, lehet olyankor én rontok el valamit). Plusz azon is szoktam gondolkodni, hogy ténylegesen véd-e, mert ugye annak nem egyik napról a másikra lesznek következményei, hanem pár év múlva.... de bízom benne, hogy nem hagy cserben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

nikolett

2019. május 14.

Én csak annyit látok, érzek, hogy olyan, mintha nem is lenne az arcomon semmi, nem csillog, nem zsíros, még az orrom se. Ez egyébként fényvédő mellett nem így volt, nagyon szépen mattít. Mindenkinek ajánlom. A hatékonyságáról nem tudok nyilatkozni, visszatérek update-elni szükség esetén :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

asztromélia

2019. május 14.

Az itteni velemenyek alapjan valasztottam, ennyi csillag nem tevedhet, de szomoru vagyok, mert nekem nem valt be. Par napja hasznalom es sok sok pici pattanasom lett tole, semmi mason nem valtoztattam igy csak o lehet a ludas. Mikor felkenem tipikus napvedo szaga van, hamar beszivodik, de teljesen mattnak nem mondanam. Esti lemosaskor mar latom a tukorben a pattanasokat es hogy kisse piros a arcom, de nem egett le, inkabb irritalt, az utana hasznalt hidratalo csipi a borom, ami eddig nem fordult elo. Sajnos nem mindenkinek csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Annabella0

2019. május 1.

Magas fényvédő krémet kerestem, mivel az én arcom szeplős és nyáron előszeretettel jönnek ki a nap hatásra. Itteni vélemények alapján ez győzött meg engem és erre esett így a választásom is.
Kellemes naptej illata van, ami engem a strandra emlékeztet :)
Mióta megvan, nekem is be épült a reggeli rutinomba. Kevés is elég, gyorsan beszívódik és tényleg szépen lehet rá alapozni is.
Nyári "hatását" várom már, hogy mennyire akadályozza meg a szeplőim "előtörését" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Kellemes naptej illata van, ami engem a strandra emlékeztet :)

Bambusz92

2019. május 1.

Sokat hallottam arról hogy ügyeljünk az arcunk fényvédelmére és itteni kommentek alapján megvettem. Azóta minden reggeli rutin része. Néha cserélgetem az yves roche kéktejetű hidratálójával. Nekem nagyon bevált és gyönyörűen mutat rajta az alapozó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

pdorka13

2019. április 15.

Én is azoknak a táborát erősítem, akiknek bevált! A bőröm alapvetően kombinált, száraz területekkel, de a nap végére általában átfénylik. Régóta szerettem volna egy fényvédőt, mert olvastam ezekről a káros napsugarakról, amik nagyon nem tesznek jót a bőrnek, hát meg is ijesztettek vele, így alapos járkálás és nézelődés után megvettem ezt a krémet!

Amit nagyon szeretek benne:
-a pumpás megoldás nagyon szuper
-nem marad fehér a bőröm, mert szépen el lehet oszlatni

Amit kevésbé:
-egyelőre nincs :)))

Tehát összességében egy nagyon szuper fényvédő, ha valaki elérhető árkategóriájú és minőségi terméket szeretne, szerintem szuper választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Amit nagyon szeretek benne:

Amit kevésbé:
-egyelőre nincs :)))

Szepis

2019. április 8.

Őt is megvettem, evvel a termékkel is megvagyok elégedve, tényleg matt száraz semmi zsír csillogás;) és lehet rá Én pl.: púderezek, de ha nem akkor magában is szép egyenletes bőrszínt kölcsönöz. Első pár napban nem mondom, hogy nem volt száraz a bőröm sőt voltak kis pattanások meg egy göbös de az lehet mástól vagy amúgy is érzékeny a bőröm a változásokra, de semmi mást nem tapasztaltam! Nagy meleg kánikula még nem volt, hogy arról is írhassak, de eddig egy teljes napot kibírt. Gazdaságos is mert kevés kell belőle, az alkoholos illat hamar elillan...és utána matt az egész arc:), Én úgy vagyok vele, hogy ezekből a termékekből sosem árt, ha többféle van más más színnel faktorral stb. mert mindennap más. Tehát nem bántam meg, hogy megvettem annak ellenére, hogy nem mindennap használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

BeesWorld

2019. március 22.

Imádom, legnagyobb kánikulában sem érzem, hogy zsírosítaná a bőröm, hamarosan úja veszem. Nekem ez a tökéletes nyári napvédő arcra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

barta.elisabetta

2019. március 4.

Még csak nagyjából egy hete használom, de nem fényesedik tőle az arcom és nem ragacsos, nem büdös, nagyon lágy illata van.
Beszívódás után kényelmes a viselése.
Egész nyáron nagyon jól viselkedett a bőrömön, nem bántotta az érzékeny arcbőröm, nem pattanásosodtam tőle akkor sem ha napi 3x újrakentem, és nem érzem vastagnak az arcomon.

Update: Nekem is elkezdett kukacosodni, és nagggyon idegesít, mert azt hittem végre találtam egy normális fényvédőt, de úgy tűnik mégsem... leviszem 3 csillagra az elégedettségemet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Beszívódás után kényelmes a viselése.

And1

2019. február 3.

Szépen beszívódik a bőrbe, nem hagy olajos érzetet. Mac strobe krémmel szoktam keverni és így sem sok az arcbőrömnek. Nagyon szépen lehet rá sminkelni, nem pereg, pedig bőven használok alá szérumot is. Az összetevői szépek, a bőröm szintén, 1 éve használom de nem tudok negatívumot írni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.