Eucerin

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2022. június 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2022-ben megújult összetétel!

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

Legendás kozmetikumok: Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vikcike

2022. július 4.

Engedtem a hype-nak, megrendeltem, kipróbáltam, eddig szerelem! Illata kicsit fura, állaga mesés, könnyen el lehet dolgozni a 2 ujjnyi mennyiséget. Mattra szárad, de nem élettelen. Ha hosszútávon nem szárítja szét az amúgy normál (de aknéra hajlamos) bőrömet, hosszú életű lesz a kapcsolatunk, bár télre lehet, hogy kevés lesz, ami a táplálást/hidratálást illeti. (A dupe-jaként emlegetett Nive Shine Control pár nap használat után szárít, ezért csak alkalmanként tudom használni.)
Megnéztem, én már az octocrylene mentes változatot kenem.
Eddig 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

Megnéztem, én már az octocrylene mentes változatot kenem.
Eddig 5 csillag!

Bogiw

2022. július 3.

Ez az első arcra való naptejem és nagyon kedvelem. Állati jó naptej illata van és nem irritálja az amúgy érzékeny bőrömet, még szem körül se. Egészen könnyen beszivodik, simán fel lehet vinni azt a mennyiséget ami amúgy egy fényvédőnèl kívánatos.
Hidratáló nekem nem kell alá, kellemesen puha tőle a bőröm- csak c- vitamin szérumot kenek előtte és ez így éppen kellemes :)

Upd.: Sajnos Yolanda-nak bizony igaza van...hetek óta érzem, hogy valami nem ok ezzel a fényvédővel.
Tavaly március óta csak ezt használom, egyszerűen tökéletes volt. Mostanában viszont érzem, hogy csíp egy kicsit, plusz megfogja a fehér pólóimat, amit eddig egyáltalán nem tapasztaltam. Nyilván ha a vizes fejemet törölgetném velük, akkor érteném is...de egy sima átlag napon, amikor még csak nem is izzadtam meg különösebben, akkor is csupa sárga mindenem.
Fogalmam sincs, hogy ez az alkohol hibája-e, de a csípős érzés biztosan az övé.

Borzasztóan szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 3.

Fogalmam sincs, hogy ez az alkohol hibája-e, de a csípős érzés biztosan az övé.

Borzasztóan szomorú vagyok.

blange

2022. július 3.

Most látom a vegyes véleményeket és nem tudom, idén vagy tavaly vettem-e... Mindenesetre nálam nagyon jól működik, mint régen a 30-as változat, gyorsan beissza a bőröm, nem ragad és lehet rá sminkelni is, bár nyáron azt alig szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 3.

MMI

2022. július 1.

Gondoltam h megujult az osszetelt...hat mi a sz..t tettek bele mar bocsanat?? Felkentem, eddig szepen beszivta a borom most meg tocsog az arcom es durvan fenylik, ragad

En meg raadasul kettot vettem belole mondom jol betarazok nyaralasra..aztan mikor felkentem jott a dobbenet h mi van ezzel?!

Sajnalom, KAR ERTE!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 1.

Sajnalom, KAR ERTE!

Nestafan

2022. június 30.

Nekem szuperül bevált, Eucerin anti-pigment fölé használom nyáron. Sminkelni is szoktam rá, nem lesz tőle zsíros a bőröm vagy elfolyt a smink. Az ára kicsit borsos, de szerintem megéri. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

ficeglobog

2022. június 29.

Pár napja használom. Sminket nem teszek fölé, így erről nem tudok véleményt nyilvánítani. Az illata nem irritál, szerintem abszolút visszafogott. Könnyű eldolgozni, gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget, és rajtam abszolút matt marad. Nagyon jól teszi a dolgát, egész nap kellemes viselet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 29.

Yolandaa

2022. június 27.

Télen-nyáron ez (volt) életem fényvédője, ami most készlethiányos, így kapva kaptam rajta amikor egy patikában rábukkantam, de sajnos ez is arra a sorsra jutott, mint a 30-as társa (lásd ottani értékelésem) és oktokrilén ill. homoszalát mentes lett, azaz ÚJÍTOTTAK AZ ÖSSZETEVŐ LISTÁN, ebből következtetem, hogy ez is egy használhatatlan pergős sz*r lett, úgyhogy nem vettem meg. A RÉGI CSODÁS VOLT. :(

Az 1 csillag az újításnak szól (és hogy kitűnjön a kommentek közül a figyelemfelhívás miatt), a régi 5*!!

Vásárlás előtt mindenképp csekkoljátok az INCI-t, melyikkel van dolgotok és az online patikákban vásárlás előtt is kérdezzetek rá, ha nem akartok befürödni. Én egyikkel befürödtem, máskor okosabb voltam és kérdeztem (új volt persze készleten, de régi összetevő listát rakták ki - azóta javították!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 27.

Bubuka96

2022. június 24.

Glamour napokon sikerült megvásárolnom kedvezményes áron és bár így sem mondhatom, hogy olcsó volt, nem bántam meg. Reggel közvetlenül arctisztitás után viszem fel. Jól hidratál, nem ragad, nem fénylik, nincs illata. Alapozót nem használok csak korrektort, púdert, pirositót, így arról nem tudok véleményt formálni, hogy alapozóval jól működik e. Ha valaki olyan fényvédőre vágyik, ami nem nehezíti el az arcbőrt és észrevétlenül teszi a dolgát akkor ez pont olyan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 24.

barbwire

2022. június 24.

Imádom :) Ez a tökéletes fényvédő! Az állaga remek, mit nem adnék ha hidratáló krémből is találnék ilyet. Nagyon szép finishe van, és azt napközben is tartja. Hétköznap munkába és hétvégi túrázások, evezések alkalmával is ezt használom és mindig mindenhol megállja a helyét. Nem izzadom le, nem nehezül el a bőrömön, újrakenés után is marad -ha nem is matt, de kellemes bőrfényű finish. Reggel a kellő mennyiséget 2x re viszem fel - 1 pumpányi adag után várok pár percet, majd jön még egy, - én ezzel a módszerrel érem el, hogy még véletlenül se legyen nehéz az arcomon. Olvastam a beszerzési nehézségekről, de nekem eddig nem okozott nagyobb problémát - valamelyik kisebb patikában mindig volt 1-2 db :)
Egyedül az árát nem szeretem, de hát valamit valamiért... emiatt nem fogom lepontozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 24.

katonastella

2022. június 22.

Legjobb fényédő az én zsíros bőrömre, nem lettem tőle pattanásos és nem zsírosodott pluszba a bőröm tőle. Az állaga szerintem nagyon jó és emiatt sokáig elég volt. Smink alatt is teljesen jól megállta a helyét. Tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 22.