Eucerin

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fényvédelem zsíros és aknéra hajlamos bőrre

A megbízható UV-szűrőket, biológiai sejtvédelmet és faggyútermelődést szabályozó technológiát alkalmazó ultrakönnyű krém-gélt kifejezetten zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre fejlesztették ki. Az eredmény: a legmagasabb szintű dermokozmetikai fényvédelem, azonnali és hosszan tartó matt arcbőr.

humankind

2019. november 12.

nyáron minden nap használtam, nagyon szuper termék. ultrakönnyű, gyorsan felszívódik és viszonylag sokáig mattít. tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

jkatrin1

2019. november 12.

4 hónapja használom, nagyon könnyen beszívódik, nem büdös, lágy, nem nehezíti el az arcot, MATTÍT!, nem ragad. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Toothfairy

2019. november 12.

A teljesség kedvéért: szélsőségesen hófehér, pattanásokra hajlamos bőröm van.
Ami számomra fontos egy arcra való naptejnél: védjen a napsugárzástól (ne égjek le), ne okozzon pattanásokat, ne pattogjon ki tőle az arcom, lehessen rá sminkelni és ne legyen csillagászati az ára. Ha ezek a feltételek teljesülnek, akkor el tudok tekinteni a nem “tökéletes” összetevő listától is.
Számomra ez az első olyan termék, ami teljesíti ezeket a kívánalmakat. A csomagolása is praktikus, higiénikus. A testre való naptejjel együtt szokták csomagban árulni, úgy érdemes a legjobban megvenni. Mind a négy évszakban ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

A teljesség kedvéért: szélsőségesen hófehér, pattanásokra hajlamos bőröm van.

dnkinga

2019. november 12.

A legjobb fényvédős arckrém, amit használtam eddig. (Ezelőtt a kedvencem a Bioderma Hydrabio spf 30 volt, az most a második helyre csusszant át)
Kombinált bőröm van, mégis - főleg télen- sokat hidratálok (ez alá a krém alá 3 rétegben), mert könnyen kiszárad a bőröm az orca részen és az állvonalban. Ebből csak annyi a lényeg most, hogy a hidratálók fölé is elfér ez a krém, beszívja a bőröm a T-vonalban is. Sőt, erre még megy egy BB krém (kedvencem a Missha perfect cover, úgy látom, jól működnek együtt ezek)
Maga a krém géles állagú, nem olyan nehéz, mint sok 'naptej', könnyen eloszlik a bőrön. Nagyon kényelmes, jól adagolható és higiénikus a pumpás kiszerelés. Egyetlen hátránya, hogy nem látszik a fogyás üteme, hanem a súly alapján kell tippelni, hogy mikor fog kiürülni.
Érdekes, hogy patikákban ősszel már nem lehetett kapni, online kellett megrendelnem. Ami nem probléma persze, csak meglep, hogy ezek szerint sokan napozó termékként tekintenek erre a krémre, pedig egész évben szuperül ellátja a fényvédelem fontos feladatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

szekelyeni

2019. október 27.

ÚJRAVEVŐS!! kombinált bőrömet szépen kordában tartja, egész nyáron csak ezt használtam, még sminkelni is tudtam rá! egy nyarat végigcsináltam vele, és teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Vanylia

2019. szeptember 14.

Ez a kedvenc naptejem. Minden tavasszal előveszem és ennek köszönhetően nem lesz az egész arcom tiszta szeplő. Sose cserélném le. Szépen beszívódik, remekül lehet rá sminkelni. Picit drága, de igyekszem akciósan beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 12.

Nagyon jól lehet rá sminkelni, nekem nem fénylik át több óra után se. Viszont valahogy mindig belekerül a szemembe és borzasztóan csípi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

1999

2019. augusztus 31.

Világos és érzékeny bőröm van, így kerestem valamit nyárra, ami megvéd a leégéstől és ebben segített is. Törökországban voltunk a családommal és rajtam kívül mindenki leégett pedig én vagyok a legsápadtabb. DE! Az erős túlzás, hogy mattít, max akkor, ha valakinek normál, esetleg kombinált a bőre. Még hidegebb időben is 2-3 óra után átfénylik a smink. Bizonyos hidratálókkal nem akar együttműködni és kukacosodik. Ennek ellenére 4 csillagot adok neki és nem hármat, mert tényleg megvédi a bőrt a napsugaraktól és nem okozott pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

cicamokusz

2019. augusztus 29.

Bár hamarabb kezdtem volna fényvédőzni az arcomat, nem csak így 30-on túl. Kora tavasztól augusztus végéig használtam ezt a terméket, hogy a már sűrűn pigmentfoltos arcbőröm ne romoljon tovább. Praktikus a pumpás kiszerelés, nem csullog, nem hagy zsíros érzetet, azonnal lehet rá sminkelni, új foltok pedig nem jelentek meg az arcomon.
Most érzem, hogy mennyire szerettem ezt a terméket, hogy egy akciós ár más márkához csábított. Nagy hiba volt, ezt kellett volna újra vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Agi7777777

2019. augusztus 24.

Nem mattít eléggé, csillog az arc (ráadásul sárgás fénnyel) és ha kissé megdörzsölöd az arcod, le tudod radírozni az egész krémet, úgy ahogy van az arcodról. Nem éri meg a befektetést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.