Eucerin

Ár:   5050 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: deluna, az összetevőket feltöltötte: doriveszter, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanítás és napvédelem egy termékben. Hialuronsav-tartalma segít csökkenteni a ráncokat, FF50 véd a napsugárzás okozta bőrkárosodással szemben. Könnyű textúrájú, kitűnő sminkalap. Mattító hatású. Illatanyagmentes.

Az Eucerin Sun Photoaging Control napozókrém mindennapos használatra szánt arckrém, minden bőrtípusra. Az innovatív Szélesspektrumú Fényvédelmi Technológia (Advanced Spectral Technology) a magas szintű UV-védelem érdekében egyesíti a szélessávú és fotostabil UVA/UVB-szűrőket és licochalcone A hatóanyagot, mely semlegesíti az UV-fény és a HEVIS következtében létrejött szabadgyököket. A  bőröregedésgátló fényvédő glicirretinsavat is tartalmaz, amely támogatja a bőr saját DNS-javító mechanizmusát. A formulát gazdagító rövid- és hosszú láncú hialuronsav láthatóan csökkenti a ráncokat az arcon és a dekoltázson.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Szoszi25

2021. november 20.

Kombinált, rozaceás arcom legjobb barátja. Nap végére nagyon minimálisan átfénylik a homlokam, de cserébe az orcáimon nem szárad le a bőr. Szerintem még nagyon sokszor újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

mate0117

2021. október 28.

A száraz bőrömre nekem ez a hatalmas kedvenc. Nyáron a nagy melegben nem használok alá semmit, elég testes hogy kibírjam a napot de nem fulladok meg alatta. Illetve hogy kémiai fényvédő, így nem kell tartanom a fehér foltoktól sem amit hátra hagyhat. Hidegebb időkben (mint most) egy Embryolisse vagy egy Cerave hidratálót még alá teszek legalább vékonyan. Ha száraz a bőröd, mindenképp ki kell próbálnod. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

Victory13

2021. július 14.

Eleinte túl soknak éreztem ezt a fényvédőt, és zsíros érzetet hagyott az arcomon. A nagy melegek óta viszont reggelente csak ezt használom, nem kenek alá hidratálókrémet, és így tökéletesen működik. Fényes finishe van, de ez smink nélküli napokon szerintem kifejezetten jól mutat. Ha alá túl sok krémet kenek, és ezt is többször újrakenem, akkor hajlamos a kukacosodásra, de ha csak ezt használom reggelente, akkor több réteg újrakenés után sem éreztem kukacosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

Nicim

2021. július 11.

Eredetileg az EUCERIN SUN OIL CONTROL-t szerettem volna megvásárolni, de folyamatosan készlethiányos volt mindenhol. Ezért vettem végül ezt a terméket. Azt gondoltam, hogy nem lehet akkora különbség. Tévedtem. Ez sokkal ragacsosabb, zsírosabb érzetet hagy még órák múlva is. Melegben kellemetlen érzés az arcon. Azóta sikerült beszerezni a másikat és az sokkal jobban bevált. A későbbiekben biztosan azt fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

ndorka

2021. július 7.

Szomorú vagyok hogy nem hallgattam az itteni véleményekre, reméltem hogy jó lesz ez az arcra való napvédő, de nekem túlsűrű, ragacsos marad és hurkásodik. Maximum strandra jó, mert sminkelni főlé nem lehet és nagyon kellemetlen érzés a bőrömön. :(

Korábban az Ambre Solaire arcra való hialuronos fluidját használtam, fele ennyibe került és tökéletes volt minden célra, de mostanában nem találkoztam vele sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Natalie

2021. június 25.

Nagyon örülök,hogy rátaláltam. Tökéletes védelmet nyújt,és számomra ez a lényeg. A véletlen úgy hozta,hogy jó 6 órás szabadban tartózkodáson lett élesben tesztelve,egyetlen kenés szépen helyt állt,a pigmentfoltjaim védve voltak alatta. Nyilván ebből nem lesz rendszer,de a bizalmamat elnyerte. Ki kell emelnem,hogy nagyon szeretem az adagolóját,egyetlen nyomással megkapom a kellő mennyiséget, nem kell pumpálgatni utána,vagy játszadozni a mennyiséggel. Az állaga tetszik,nem túl híg,de könnyen kenhető. Simán kenem a szemem köré is,nem okozott gondot,de azért még megvárom az izzadós időket,hogy tuti véleményem legyen erről. Kell kb negyed óra mire beszívódik annyira,hogy ne legyek fényes,de nem mattul be teljesen,normális bőrfényt ad. Simán tudok rá sminkelni is. 45 éves bőröm néha vízhiányos,talán még kombináltnak nevezhetem,de normálnak nemigen;) ,mindenesetre c vitaminos szérum,majd egy réteg essence megy rá és teszem is ezt. Így nagyon bevált. Nem szárad ki a nap folyamán és nem is zsírosodok sehol. Újra fogom venni,és még anyukámnak is. Remek termék.
Egy apró észrevételem lenne,hátha valaki jobban képben van. Az oldalon szerepel már egy Eucerin napkrém,Anti age névvel. Az általam használt termék pontos neve,Photoaging control Anti age. A termék dobozán és flakonon is látható Anti Age felirattal,ellentétben az ide feltöltöttől. Az előbb említett "másik" termék az oldalon ugyanezen összetevővel rendelkezik,ahogy összehasonlítottam az INCI-t. 🤔 Igazából mind3 terémknek ugyanaz az INCIje.

Ud végleg…ameddig kapható,addig csak ezt használom. (Anti Age címût). Anyukàm úgyszintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 25.

SzilAnn

2021. június 25.

Először a tesóját, a pigment control-t próbáltam ki, amivel sajnos nagyon elégedetlen voltam. Ez a termék ahhoz képest sokkal kellemesebb. Jobban tetszik az állaga, a hatása a bőrömön, de sokszor, ha megfelelő mennyiséget viszek fel kukacosodik. Sokféle trükköt próbáltam ez ellen, de sajnos az én bőrömön így viselkedik a termék.

A hátulütő, ami miatt biztosan nem veszem újra az az, hogy borzasztóan csípi a szememet. Úgy gondolom az teljesen egyéni, hogy kinek mi irritálja a szemét, de érdemes ezzel számolni! Elhasználtam lelkiismeretesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

lngylorsi

2021. június 21.

Én ezt a fényvédőt csak száraz bőrűeknek ajánlanám őszintén szólva.
Nekem nem telitalálat, mivel inkább zsírosodásra hajlamos bőröm van és ezzel a fényvédővel sajnos nagyon fényes maradt az arcom.
De púderrel és egy matt alapozóval szerencsére így is el tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

Én ezt a fényvédőt csak száraz bőrűeknek ajánlanám őszintén szólva.
De púderrel és egy matt alapozóval szerencsére így is el tudtam használni.

jubileum

2021. június 17.

2021. május 13
Nagyon kíváncsi voltam erre a fényvédőre, mert elég jók az összetevői és sok jót hallottam róla, például hogy dewy finishe van, kiderült hogy elég szabadon van értelmezve ez a szó, számomra azt jelenti, hogy a bőr nem teljesen matt, inkább tompán fényes, jól hidratáltnak feltöltöttnek látszik, és ezt szeretem is. Valakinek úgy tűnik az "arconöntöttek olivaolajjal" is ebbe a kategóriába tartozik :D Pedig már rég nincs zsíros bőröm, teljesen normál, de ez a cucc akár magában, akár ha van alatta valami, már a felkenéskor is olajos, aztán miután beszívódik egy része kifejezetten olyan, mintha direkt olajjal lennék átkenve, mert az valahogy fenn marad a bőrön.

Ettől függetlenül fényvédőként nyilván jól működik, és ha leitatom aztán lepúderezem, akkor teljesen jó, bár ha nem magában van fenn akkor tud kukacosodni is, szóval tud ez mindent, amit nem szeretnék, kicsit még tanulom mi a kínja, kénye én is. Hál égnek két dobozzal van, hogy legyen is rá bőven lehetőségem mielőtt le lesz cserélve :D

UPDATE:
Még mindig olajos, bármi mással felkenve lemorzsálódik, és mostmár új tünet, mintha hagymát szeretelnék, 4szer mostan ki a szemem, vártam hogy elmúljon, újrakentem...fixen ettől van sajnos. Teljesen összeférhetetlenek vagyunk vele is úgy tűnik :( pedig azt hittem az oil contorl a rosszabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

2021. május 13

UPDATE:

Mira84

2021. június 1.

Nagyon erre volna szükségem, már amit ígér. Ám ez távol ál az igazságtól, SAJNOS.

Negatívumok: állítólag egy 5 Ft-os érme nagyságú adagot kellene felvinni ahhoz, hogy valóban védelmet nyújtson általában egy fényvédő az arcon. Nos ebből, ha így teszek, brutálisan fénylik! Pedig nekem aztán nem igényem a matt finish. Nyolc óra munka után hazaérve nézett ki úgy, ahogy esetleg reggel induláskor kellett volt. Ha sokat, ha keveset teszek fel, mindig kissé viszket tőle az arcom és ha alá hidratálok vagy sem ugyanúgy fénylik. Erre egyébként egy fújás vmelyik thermálos arcpermetből és béke van szerencsére, nekem pedig a munkahelyemen is van belőle. A cc krémemmel nem jött ki, ráadásul alapvetően azért vettem ezt, mert szeretek alapozó meg cc krém nélkül is lenni, de valamit kell kezdeni a fényességgel. Púderem nincs, de majd szétnézek ezügyben.. bár az sem biztos h megtartom.

Pozitívum: Nem ül bele a ráncokba, mintha adna egy fiatalító hidratáltságot. Megfizethető (sikerült 1et fizet 2őt kap csomagban venni) A naptej illat szerintem aránylag hamar elillant. Egész jó összetevők.

Mostmár mintákat fogok szerezni inkább, mivel PC kék szenezettje is szörnyű volt és most már sokban van ez a projekt.

Nem veszem újra!

UPDATE

Egyre csak jobban viszket tőle az arcom, vettem még le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

Nem veszem újra!

UPDATE

Egyre csak jobban viszket tőle az arcom, vettem még le csillagot.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak