Eucerin

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: exhocmomento, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Eucerin Sun Sensitive Protect Extra könnyű naptej a testre kifejlesztett fényvédő, mely nyugtatja az érzékeny bőrt és véd a napsugárzás károsító hatásaival szemben. Atópiás bőrre is használható. Az innovatív Szélesspektrumú Fényvédelmi Technológiája (Advanced Spectral Technology) a magas szintű UV-védelem érdekében egyesíti a szélessávú és fotostabil UVA/UVB-szűrőket és a licochalcone A hatóanyagot, mely semlegesíti az UV-fény és a HEVIS (nagy energiájú látható fény) következtében létrejött szabadgyököket.

Az extrakönnyű fényvédő naptej azonnal beszívódik és vízálló. Formulájában megtalálható a ruhán keletkező foltok ellen védő Anti-Stain After Wash technológia is.

Klinikai és bőrgyógyászati kutatások igazolják a termék nagyon jó tolerabilitását érzékeny bőrön, beleértve az atópiás dermatitis esetét is.

Eucerin Sun Sensitive Protect Extra Könnyű Naptej spf50
Ár: 4500 , Eladó: Klaudya10
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KiAn

2021. július 30.

Akciósan a gyermekeknek való naptejjel együtt vettem. Soha többet! Az én bőröm hamar leég, ezért a strandon óránként kenem magam. Na ezzel aztán kenhettem. Rendesen leégtem. A konkurenciák termékeit (Vichy, La Roche, Uriage) használva ez nem fordul elő ilyen szinten. Igen ez csak 30 faktoros, de a La Roche spray is 30 faktoros volt és attól sem égtem le. Ebből tanultam ezentúl csak is a jól bevált fényvédőmet fogom venni.
Nehéz elkenni, de utána jól beszívódik. Az illata is elég érdekes. A fürdőruhát is elszínezi és mosással sem jön ki teljesen. 1 csillagtól többet nem tudok adni neki mivel a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 30.

molniniki5

2021. június 21.

Az első olyan naptejem, ami nem drogériás sajátmárkás termék. Nagyon meg vagyok elégedve, jó áron sikerült beszerezni is. A termék hamar beszívódik, kicsit nehéz elkenni, de nem vészes. Nem hagy zsíros érzetet, nem tömíti el a pórusokat, és valóban könnyen kijön a fürdőruhából, ha véletlenül rákerül.
Az erős napsugárzás miatt jövőre biztosan az 50 faktorosat veszem, ezt a harmincasat is kötelező kétóránként újrakenni. Megérdemli az 5*, maradok a márkánál, szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Lorna

2021. május 16.

Én is akkor vettem amikor a Sun Oil Coltrol arcra fényvédővel volt egy ajándékcsomagban és kábé utánunk dobták minimális árkülönbséggel.
Jól teljesített. Nem égtem vele le soha. Nem irritált. Arcra nem használnám mindennap, mert nem arra való, de nem mindig viszek strandra külön fényvédőt arcra. Amikor így használtam pár napra arcra nem irritált, vagy okozott pattanást. Ruhafolt elleni védelmet ígér, amit akkor nem értékeltem annyira, amikor használtam, de hogy a mostani hétvége egyik programja az volt, hogy a jelenlegi ( SunOzone 50) fényvédőm által okozott foltokat imádkoztam ki a kedvenc fürdőruhámból, így már utólag értékelem.
Strandra szívesen újravenném. Az illatanyag bár nem zavaró azért kihagyható lett volna.

Update: a többiek jó véleményétől felbátorodva kipróbáltam arcra meg mert épp elfogyott a másik fényvédő és nem akartam újat venni.
A harmada maradt a tubusban azt használtam el az kb olyan 50 ml.
Szóval hasonló lett az eredménye a többiek véleményéhez. Az arcbőrön az alkohol, és parfüm elméletben jobban zavar, gyakorlatban nem éreztem az irritációt. Nem csípett, nem pirosodott ki az arcom. Pattanást, miteszert nem okozott.
Sőt az arcom miteszerügyileg egész jó mostanában (Ordinary Aha-bha hámlasztót, meg Ordinary azelainsavat használok, Hada Labo hialuronsavat, hidratálónak La Roche Posay Toleriane Ultra krém, Toleriane arclemosót. Ezt inkább csak magamnak jegyzem meg, ha kiborul a bőröm a kísérletező lelekemtől tudjam mihez térjek vissza. )
Visszatérve a fényvédőre. Egy ilyen nagy adag fényvédőnél az a jó, hogy nem spórolok vele. Nyakra, fülre, kézre dekoltázsra se sajnálom napi szinten.
Negatívum, hogy pereg és tényleg alá vagy semmit, vagy óirási önuralmat gyakorolva ne érjünk hozzá az arcunkhoz egész nap, mert attól csak rosszabb lesz. Néha önmagában is pereg.
Sima hialutonsavat (teljesen egyszerű formula) se bír el.
Én azt a taktikát használom, hogy megvárom hogy beszívódjon minden alatta, (ha nagyon húzódik reggel a bőröm és muszáj valamit rákenni) és minimális mozdulatokkal sok terméket kevés simogatással viszek fel, aztán megvárom, hogy beszívodjon és nem érek hozzá.
Néha kicsit kellemetlen, egy darabig ragadhat amíg be nem szívódik, egy kicsit zavaróan, nincs az a szép bőrfény, elegáns formula ami egy arcra való fényvédőnlé jobban megvan. De véd a naptól és az a lényeg.
Azért nem olyan rossz, főleg, hogy tényleg nyár végén amikor le szokták árazni csomagban nagyon jól megéri.
Arcra az alkohol és a parfüm miatt, lehet a La Roche Posay meg az Atruist vonalon próbálkozok tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

A harmada maradt a tubusban azt használtam el az kb olyan 50 ml.
Sima hialutonsavat (teljesen egyszerű formula) se bír el.

balankaa01

2021. április 12.

Hozzámvágták az Oil Control mellé, ajándék. :D Hülyének is megérte volna így, magamtól amúgy nem vettem volna meg – nagy hiba. Ha túl tudom tenni magam az illatán, akkor ez egy tökéletes fényvédő, találó az "extra könnyű" jellemzés. Simán fel lehet belőle kenni a megfelelő mennyiséget, és bár nem matt, egyáltalán nem ragad, nem fehér, nem csípi a szemem, nem fulladok alatta. Kielégítő mennyiség.
Egyetlen negatívuma számomra, hogy tud kukacosodni, ha nem várok eleget a szérum+hidratáló krém után, mielőtt felkenném, ez nagyjából 15-20 perc nekem, de ennyi simán belefér.
Olcsóbb is mint az 50ml Oil Control. Szerencsére rendelgetni se kell, nyilván nyárra az SPF50 verziót fogom megvenni. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Emimo

Korcsoport: >54
2020. szeptember 12.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire fogom kedvelni arcra. Szeretem az állagát, az illatát. Úgy jó, ahogy van! Arcra és dekoltázsra használom (egyéb napvédők, idén Vichy, Apivita, Uriage spot valamint fizikai szűrős bio krémek mellett, mert mindig többfélét tartok és használok -- helytől és alkalomtól valamint a napozottságomtól függően alkalmazva őket). Nagy megelégedettséggel használom. Én is akciósan vettem, nagyon megéri az árát. Gazdaságos, kellemes, könnyű viselet. Az idei választásaim (évek óta tartó, rengeteg kísérletezés után) mind annyira jók voltak, hogy mindet újra fogom venni, ha elfogynak. Ezt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

LasEstrellas

2020. február 12.

Csatlakozom minden tekintetben az előttem szólóhoz :) imádom, végre egy termék,amitől nem pattog ki a bőröm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Az Oil Control SPF50+ arcra való krém-géllel vettem egy csomagban, ami ár szerint azt jelenti, hogy ez ingyen volt. Nagyon jó az állaga, könnyen kenhető és egyből beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nem kell belőle sok és nem is égtem le, pedig fehér vagyok nem is kicsit.
Ha nincs az arcra valóval egy csomagban, akkor nem hiszem, hogy magamtól erre esett volna a választásom, de abszolút pozitív csalódás és jövőre is tuti, hogy vadászni fogom ezt a szuper kis csomagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

exhocmomento

2018. szeptember 2.

A márka Oil Control SPF50+ arcra való krém-géljét vadásztam eredetileg, de csak ezzel a termékkel, 1+1-es csomag keretében tudtam megvásárolni. Örültem neki, hogy "utánam hajítottak", mert pont jött a balatoni nyaralás. :)

Hamar beszívódó, kellemes, könnyed textúrája van, ami finom púderes finisht hagy a bőrön - semmi ragacs, ilyet naptejnél még nem tapasztaltam. Irritációt sem okozott. A hatására meg abszolút semmiféle panaszom nincs, a legkisebb mértékben sem égett le a hófehér porcelánbőröm.

A ruhán keletkező foltok elleni védelemről annyira nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére nem kentem vele össze textíliákat.

Az összetevői között előkelő helyen szereplő denat. alkohollal nyilván nem szimpatizálok, de megbocsátom neki, mert az arcomra nem kenem, és a testem többi részére is csak szezonálisan, nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Triacontanyl PVP, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.