Euphytos

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   BioHair hajvágószalonok
Kategória:   Hajápolók

Érdesedésvédő oldat hajszárítóval vagy hajvasalóval történő műveletekhez.

A krémes állaga lehetővé teszi, hogy kiegyenesítsük a hullámos hajat, és megszüntessük az érdes hatást. Nedves hajon használjuk! Minden szárítási technikánál megfelelő, mivel megóvja a hajat a szárító és a vasaló hőhatása által okozott károktól. Tiszta aloe vera gélt és pantenolt tartalmaz, amely anyagok hidratálják, tartalmassá és fényessé teszik a hajat.

Aylawitch

2013. szeptember 3.

Ez az a termék, ami szerintem épp se nem nem jó, se nem rossz. Legalább is én ezt tapasztaltam. A kellemes illata miatt szerettem használni, de ehhez nekem kicsit húzós az ára, ezért második flakonnal már nem vettem belőle. 200ml. 3 ezer forintba került.
Nekem kicsit kemény, sprőd és száraz lett tőle az amúgy is száraz hajam, pedig tényleg csak egy cseresznyemagnyit használtam belőle. Tőlem 3 csillagot kap, mert azóta találtam már jobb terméket is ettől. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.