Evana

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita1025, Módosítva: 2020. november 19.

Kiszerelés:   5,5 g

A szemhéjfesték bázis innovatív, a legmodernebb gyártási technológiával készült formula. Használatával tartósabbá és látványosabbá tehetjük a szemsminket, továbbá élénkebb színt érhetünk el. Kiválóan megtapad a szemhéjon, vízálló, egyszerűen satírozható és beleépíthető a pigment. Alkalmazásával a szemhéjfesték nem pereg le, nem csomósodik össze, nem mosódik el.

Elérhető matt és fényes kivitelben, 3 árnyalatban: Fényes gyöngyház fehér szín, Natur matt szín, Sötét matt szín.

PurePrincess2002

Korcsoport: < 18
2022. április 14.

Szemhéjfesték alá használom szinte minden sminkelésnél. Kevés kell csak belőle, eléggé sűrű. Nekem tartóssá teszi a szemsminket. Újra venném, de már nem találom sehol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. április 14.

lusciouslou

2022. március 1.

Nekem a sötétbarna árnyalat van meg, smokey smink alá használom bázisnak. Nem áll össze a szem redőiben, jól terül. Most tervezem a natúr színt is megvenni, de már nem találtam sehol, remélem még lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 1.

FoxMoni

2022. február 3.

Én kb. egy éve használom, szinte minden sminkeléshez. Két színben is vettem belőle, a natúrt és a sötét barnát. Nekem bevált, hasznos kis termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 3.

alice33

2022. január 6.

Nekem 30 fokban sem jött le nyáron, már évek óta használom minden nap, pedig zsírosodásra hajlamon a bőröm. Én kis méretű kabuki ecsettel viszem fel és jól eldolgozom, szerintem ez a titka minden bázisnak. Eléggé sűrű anyag, nagyon keveset kell felvinni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

Szju

2021. december 6.

Sajnos sokadszorra estem ugyanabba a hibába, hogy ha itt elolvastam volna a velemenyeket vasarlas előtt, megkimelem magam a csalódástól. Szintén rejtett olajos szemhejamvan, de az elotte hasznalt max factor eyeshadow base-nek ez nem okozott problemat, igy nem tudtam hogy erre figyelnem. A semminel talan egy kicsit jobb, de csak talán...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

KisTigris

2021. november 30.

Natur matt színben vettem meg és igen! Rejtett, olajos szemhéjam van, a drogériás szemhéjbázisok semmit sem értek. De ez valami fantasztikus! Imádom.

Update: teszteltem nagyon meleg munkahelyen, nem ér semmit, pár óra alatt csíkká válik a szemfestékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 30.

Tamikaa

2021. október 18.

Nagyon sűrű, ezért kiválóan fedi a szemhéjat és nagyon tartóssá teszi a sminket. Sok hasonlót próbáltam, nekem ez csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

2021. október 8.

Könnyen zsírosodó szemhéjon nem működik. 2 órát se bír ki és már beül a mélyítővonalba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

F_Kitti0412

2021. május 6.

Kozmetikusom ajánlotta, minden napi használatra, tartóssá teszi a sminket, estig fent van gyűrődés és kopás mentesen. A natúr színűt vettem meg. Könnyedén el tudom satírozni és jól bele lehet építeni a port. Nem szárítja ki a szemhéjamat. Nekem nagyon bevált! Ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

Annacska25

2020. november 26.

Legjobb szemhéjfesték bázis és az ára is nagyon megéri. Tökéletes az állaga, jól beletapad a por és egész nap tartós lesz tőle a smink. Nem gyűlik össze a mélyítőben sem tőle a festék. Először a testszínűt vettem meg, aztán a sötétbarnát és a fényeset is, nem tudtam megállni, így aztán mindegyik színt megrendeltem. Csak pozitívat tudok róluk írni, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0