Evana

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   22,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziszus_, Módosítva: 2019. február 5.

Kiszerelés:   22,5 g

Ez a mesébe illő paletta a füstös sminkek elkészítéséhez kiválóan alkalmazható színekből áll. Extrán pigmentált és egész napon át tartó eredményt biztosít. Színei egyszerűen, de rendkívül változatosan kombinálhatók, fantasztikusan satírozhatók. A hétköznapi sminkhez illetve az alkalmi jellegű, fotó, kifutó vagy fantázia sminkekhez is tökéletesen alkalmazható. Briliáns textúrájú, kiváló minőségű szemhéjfesték kollekció.

Laura16

2019. február 5.

Nagyon szépek a színek és erősen pigmentáltak. Mindig használok alá bázist és így egész nap meg sem mozdul. Ár-érték arányban egyszerűen verhetetlen. Must have darab✨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Annacska25

2018. szeptember 28.

Extra pigmentációjú paletta, egész nap tart és nem mozdul el. Az ára is rendkívüli, nagyon meg vagyok elégedve vele! Professzionális felhasználó vagyok, teljesen jól használható és a vendégek is meg vannak vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

sbetti312

2018. augusztus 30.

Végre már nekem is van smokey palettám! Már annyi jót olvastam róla kozmetikai portálokon szakemberektől, hogy nekem is ki kellett próbálnom! :) Tényleg nagyon pigmentált, gyönyörűek a színei, rendkívül tartós. Sok szép árnyalat, zseniális minőség, kedvező ár. Örülök, hogy megvettem, nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Lovemakeup

2018. augusztus 23.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a palettával. Kellően pigmentált, extra tartós. Könnyen elkészíthető vele egy sima hétköznapi, de akár egy esti bulismink is.
Megéri kipróbálni, főleg 1990Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Megéri kipróbálni, főleg 1990Ft-ért.

Kemibianka

2018. augusztus 22.

Rendkivuli a pigmentacioja, extran tartos. Tobb Mac termekem is van, de azokat nagyon dragan vettem. Ez a paletta tobbet tud a sokkal dragabb tarsaitol. Sminkeskent hasznalom mar honapok ota, maximalis az elegedettsegem! Remelem lesz tobb uj palettaja is ennek a markanak, mert ezen kivul csak egyet talaltam itt Magyarorszagon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

makeupmadebyalexandra

2018. augusztus 19.

Akciósan vettem a palettát, mert az oldalon rengeteg pozitív véleményt olvastam. Mivel sminkes vagyok, így tudom, hogy olcsó húsnak legtöbb esetben híg a leve. Nem volt ez másképp ennél a palettánál sem. Szép és mutatós, ám proffeszionális használatra abszolút alkalmatalan. A színek koszos hatást keltenek. Ettől függetlenül erősen pigmentáltak, el lehet dolgozni, nem tartós és büdös. Végül is az elvárásomat nem múlta sem felül sem alul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Andzsella

2018. július 20.

Smink tanfolyamon használtam, kellően pigmentált színek, könnyen eldolgozhatóak és vibrálóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Squalane eo 1 0