Eveline Cosmetics

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idonthaveaname, Módosítva: 2020. október 15.

Lelőhely:   Rossmann, online

• Tökéletesen takar minden szempillát.
  • Precízen szétválasztja a szempillákat.
  • Mély fekete szín.
  • Göndörít.
  • Egész napos tartósság.
  • Nem ragad össze.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mazsola

2021. április 29.

Nekem bejött ez a spirál is! Igaz, van az Evelinnek ennél jobb spirálja is, de mikor azokat éppen nem kapom meg, vettem már ebből is és nem voltam csalódott. Kicsit nehezebb a keféjével dolgozni, de ezzel is tudok gigászi pillákat varázsolni. Nekem a tartósságával sem volt gond. Jó kis spirál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

idonthaveaname

2021. március 25.

Tartósnak tartós, de nem az igazi. Valójában semmi rosszat nem tudok rá mondani, de jót sem, megszínezi a pillákat, de semmi pluszt nem tesz hozzá. Nem venném újra, de legalább nem volt drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Hidratálók: Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0