Eveline Cosmetics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: paunemonika, az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Éjszakai lipo shock therapy szuper koncentrált éjszakai anticellulit szérum ultrahanggal, melegítő formula

A szérum 2 hetes intenzív karcsusító és feszesítő kezelés céljára lett kifejlesztve, használat ajánlott diéta idején, megnövelt fizikai aktivitás mellett, valamint a napi anticellulit kúra kiegészítőjeként.

fioretta

2021. január 16.

Edzések mellett használtam, sok változást nem tapasztaltam, minimálisan feszesebb lett a bőröm, de ezt egy jó testápolóval is el lehet érni. Van egy kis bizsergető-melegítő hatása, de én már használtam olyan bemelegítő krémet, ami ennél jóval erősebb volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Ad-Namah

2020. szeptember 29.

Megvettem, de olyan semmilyen. A többi melegítő krémhez képest a melegítő hatása számomra elhanyagolható, és nem látok változást ezzel a fajtával. Már használtam két fajta Eveline hasonló krémet, és azok jobban hatottak. Lehet ha a végére érek és nem estére, hanem edzéshez használom (ahhoz mentolos Eveline krémet használok, ami 1*-os lesz), akkor jobb a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Tincs

2020. június 13.

Értem én, hogy melegitős, meg sokk terápia, de az Isten szerelmére, emberek vagyunk!
Éget, mar, fáj, de gondoltam oké relax, kibirom, "a szépségért meg kell szenvedni", ahogy anyum mondta mindig. 20 perc fájdalom után szép fokozatosan elmúlik az érzés, a bőr hidratált lesz, a narancsbőr marad. Ha valaki vásárlás előtt tévedne ide, én nem ajánlom egyáltalán a terméket, max valami nagyon kinky sado-mazo buliba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

ZsokaN

2019. június 12.

Nem vagyok tőle elájulva, kicsit mintha feszesítene, de nem az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nem vagyok tőle elájulva, kicsit mintha feszesítene, de nem az igazi

kottazur

2019. május 14.

Tényleg forró, kíváncsi vagyok hogy mennyi hatást fogok vele elérni a diéta mellett. Egyenlőre megadom neki az 5 csillagot, ugyanis nagyon tetszik az illata meg az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

stioneva

2019. március 25.

Több krémet is kipróbáltam ettől a márkától, de nekem ez vált be a leginkább. Elég rendesen melegít ha jól bedörzsölöm a bőrbe, és nagyon puha lesz tőle. A zsírégető hatás kb két hét után érezhető, de csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Szilvia7

2019. március 11.

Csajok,ez használ! Bár nincs túlsúlyom,a mai napig sportolok,sok vizet iszom,de a combjaimon lévő narancsbőrtől soha nem tudtam megszabadulni. Többféle,ennél sokkal drágább terméket kipróbáltam már,szinte erdménytelenül.Sokáig tűnődtem a Rossmannban,melyik terméket válasszam,és nyilván nem dőlök be a hangzatos ígéreteknek,erre esett a választásom.Az esélytelenek nyugalmával kezdtem el használni,(majdnem) minden este,fürdés után. Valóban melegít kb fél óráig,de elviselhető.Kb másfél - 2 hét használat után azt mondhatom,látványosan tünteti el a gödröcskéket a combomról,sokkal simább,feszesebb a bőröm.Szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

botate

2018. július 16.

Diéta + kicsit több mozgás a semmitől + tudatosan több vízfogyasztás mellé vettem kiegészítésként. A narancsbőröm sokkal halványabb és feszesebb a bőröm, de tudom, hogy ezt nem csak a krémnek köszönhetem. Ha kicsit vastagabban viszem fel, mint kellene, akkor kimarja belőlem a lelket is, ezzel megerősítve bennem azt, hogy ez a krém valamit tuti hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

biabari

2018. május 29.

Terhesség után a csíkok halványítására vettem halványitani halványít de nappal is kenem kétszer a piros csomagolásúval, és valószínű a 3x masszírozás is jót tesz a feszességnek. Éget, de alig par percig és teljesen elviselhető. Újravenni nemfogom az összetétel miatt találtam természetes összetételűt nem sokkal drágábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

kisizé

2018. április 7.

Én nem tapasztalok változást, se feszesebb nem lett a bőröm, se a striák nem halványultak... Viszont tényleg NAGYON éget, érezni hogy csinál valamit. Egy sima melegítő testápoló, nem hiszem hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.