Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Forradalmi formula a Strong Nail aktív komplexummal behatol a körömlemez szerkezetébe , ennek révén hatásosan regenerálja a körömlemezt és javítja a körmöt. Tömítő hatású, maximálisan megkeményíti a körömlemezt és serkenti a növekedést. Védi a körmöt a felszakadás,törés, repedés és felhasadás ellen.
A készítménynek köszönhetően a tönkrement matt köröm visszanyeri a sima felületét és fényességét. Intenzív kúra műköröm eltávolítása utáni hatásos regenerálásra. Az eredmény már 10 napi használat után látható.

Melinda8

2020. július 1.

Nagyon jó hatással van a körmömre. Teljesen elégedett vagyok! Körömlakk alá alapként is használom, tartóssá teszi a manikűröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

feketebakancs

2019. június 25.

Ez az egyetlen körömerősítő, ami tényleg bevált nekem! A kúrát érdemes végigcsinálni, nagyon szépen megerősödnek a körmök tőle! Csak ajénlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

estagnus

2019. március 31.

Miután kivonták a forgalomból a kedvenc körömerősítőm, a Rimmel Nail Nurse Nail Rescue-t, újra keresgélni kezdtem. Talán a 2. próbálkozásom volt ez a termék, amit azóta is használok minden egyes lakkozás alapjaként. Merevíti a körmeim, nem válnak fel lemezesen a végeik, nem töredeznek le, és nem is színeződnek el a színes lakkok alatt. Hatékony és ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

pzita93

2019. március 16.

Mióta először megvettem (kb. 2 éve) azóta nincs lakkozás nélküle. Elképesztő hatása van a körmeim erősségére és egészségére. :) Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

TBianka

2019. február 7.

Nem hittem volna, hogy egy lakk erre képes. Konkrétan a körmei papír vékonyak voltak, igazából nem is nőttek mert rögtön letörtek. Viszont barátnőmtől kaptam, hogy neki ez bevált. És tényleg, olyan brutál szinten megerősödtek a körmeim, hogy csoda.
Viszont nem tudom más is tapasztalta e, hogy csípi a szemet mikor épp használom, de ennyi kibirható az eredmény érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

eeeee

2018. december 19.

Alaplakként használtam és imádtam, ápoló, erősítő hatásával elégedett voltam, soha nen szineződött el a körmöm a használata mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Dilibogyo

2018. december 18.

Komolyan egy csodaszer. A körmöm letört vagy éppen lemezekben jött fel, ez a lakk nagyon szépen helyrehozta. Önmagában is szép, de más lakk alá is tökéletes. Nagyon tartós,nem kopik vagy pattog le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

TheNancy07

2018. december 14.

Valóban hatásos ez a körömlakk, szó szerint bika körmöket varázsol nekem. Alapból is gyorsan nő a körmöm, ez a termék meg még jobban felgyorsítja, szinte már zavaró a körmöm növekedésének a tempója. Több félét kipróbáltam, mindegyik ugyanolyan szuper, szép fényes fedőlakk, ami védi a körmöket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Milva07

2018. október 30.

Szépen rendbe tette az elvékonyodott körmeimet pár hónap alatt, látványosan. Ha előbb megtalálom ezt a terméket, nem lettek volna műkörmeim évekig.
Egyébként, mikor legutóbb otthon voltunk, szeptemberben, akkor én tudtam venni a helyi festék-illatszer-vegyiáru boltban (amolyan falusi vegyesbolt) Ők azt mondták, beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

tonic

2018. október 30.

Remek végre vmi rendbetette a körmeimet,ami alapból elég gyenge,de tényleg nem gyártják??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.