Eveline Cosmetics

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Sminkalap, korrektor és krémpúder hármasa. Biztosítja a bőr egyenetlenségeinek tökéletes elfedését és a bársonyosan sima bőr hosszantartó hatását. Ideálisan alkalmazkodik a bőrhöz, természetes kinézetet biztosítva. A Long Lasting 24h formula különleges tartósságot ad. Hialuronsavval gazdagítva intenzíven hidratál és rugalmassá teszi a bőrt. SPF 10 védi a bőrt az idő előtti öregedéstől. Nappali krém használta után alkalmazzák.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nani95

2019. július 1.

Nagyon szép és természetes árnyalatokban kapható, leginkább ez hasonlít a bőrtónusomhoz. Szépen fed ha ár- érték arányt nézünk, viszont maszatolódik és a telefonra is jut ha épp telefonálok ezért is adtam 4 csillagot neki. Könnyű eldolgozni. Ár-érték arányban veri a hasonló kategóriájú de más gyártótól származó termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Berczkovi

Korcsoport: >54
2013. november 25.

Az 1 sz. vásárcsarnok mellett a körúton nyílt egy hatalmas "kínai" áruház (nem ruhás, nem kínai termékek)) ott van egy Evelin smink állvány és én pont ma próbáltam ki a korrektort és ezt az alapozót.meg is vettem mind a kettőt. Én sehol nem láttam még. Mondhatom, hogy szinte mindent tud amit a Max factor CC-je sőt!
Na én annyi mindent használtam már, hogy mondhatom ez nagyon jó termék bár az összetevői hagynak némi kivetni valót maguk után.
De a nagy márkák összetevői sem jobbak. Ezért én a maximális 5 pontot adnám ennek a terméknek az ár érték arány is tökéletes de a sok káros összetevő miatt 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. november 25.

merchajnalka

2013. február 18.

Az öt színváltozatból én a beige-t vettem meg. Otthon felkenve sötétnek érzem, viszont kint természetes fénynél nagyon én vagyok. Végre találtam olyan színt, ami megfelelően passzol hozzám. Egészséges színem van. Könnyű textúrájú folyékony alapozó, kézzel vagy ecsettel, beauty blenderrel is szépen felvihető. Azt vettem észre, hogy ecsetet használva (MAC 187 dou fibre) sokkal kisebb mennyiség is elég belőle a teljes arcomra. Nagyon kellemes viselet. Egyenletes fedése és selymes, picit púderes, fényes finishe van, de nem természetellenesen és nem csillámos - halleluja! :) Egyenletesen kopik, nekem egész napra is bevált. Száraz-érzékeny bőröm van, használok nappali krémet, viszont ez is, mintha hidratálná kicsit, jótékonyan beszívódik és nem emeli ki a szárazabb részeket. Nem pereg le, kopása egyenletes. Úgy érezem a bőröm is rendesen levegőzik alatta. Szintén az Eveline Art Scenic sorozatból a korrektort használom alá vagy fölé, rendesen működnek együtt, viszont csak az alapozót is lehet simán a szemalatti sötét karikák eltüntetése céljából több rétegben felvinni, így sem csomósodik és nem ül meg a ráncokban. Nem mondom, hogy a világ legjobb alapozója, de nekem nagyon beválik. Sajnálom, hogy jelenleg csak 1 helyet tudok az Eveline make-up holmik beszerzésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Isodecyl Neopentanoate, Hexyl Laurate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone
Emulgeálószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Methylparaben, Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Methylparaben i I ta I par 0 0