Eveline Cosmetics

Ár:   660 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivcsusz, Módosítva: 2012. október 24.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 800 Ft

Mélyen hidratáló bio krém. Arca és testre egyaránt lehet használni.

Ár: 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Demonshadow

2019. október 9.

Nálam sajnos csúfosan leszerepelt a másik két társához, a piros és a sárga tégelyeshez képest. Az illata nagyon finom, érdekes ez a halványzöld állagú, jól kenhető, könnyedén beszívódó krém, de nem nyújt igazi hidratálást. Fél óránként tudnék vele kenekedni, akkor sem érzem a hatását, mikor felkenem, jónak tűnik, aztán semmi sem történik, porzik utána a bőröm. A piros tégelyes a legjobb, ez viszont tényleg senkinek nem ajánlom kedvező ár, finom állat, jó állat és más egyéb jó tulajdonságok mellett sem, ezért az egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Anita1978

2017. november 19.

Akciósan vettem kb 400 Ft-ért. Az illatát nagyon imádom (es hogy furdes utan bekenve bebujok a pluss kontosombe, ami beszivja az illatat es isteni lesz tole ha legkozelebb felveszem). A száraz ekcemas, viszkető bőrömon kiprobalom igy tèlen+az arcomra is kenem.Fincsi! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Mea26

2017. január 29.

Akciós volt a Rossmanban így megvettem, de kár volt. Arcrkrémnek vásároltam, de egyáltalán nem hidratált,sőt! A bőröm száraz, fakó és sápadt lett tőle, azt hitték beteg vagyok. Semmit nem csinált inkább csak rontott. Az illatával sem voltam elégedett. Testre sem volt épp a legjobb. Soha többé nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

sarkanyoslany

2016. szeptember 9.

A nagybetűs kedvenc, imádom az illatát, az állagát, a bőröm is imádja, le sem cserélném másra. Egy bajom van vele, hogy kicsit soknak tartom a teljes árát, akciósan van számomra ár/érték arányban. Ettől függetlenül nagyon nagyon szeretem, a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

enicicc

2016. augusztus 10.

Testápolóként nagyon bevált. Szerintem pont jó állagú, nem túl zsíros, nem túl "vizes". Én nyáron használtam, nem nehéz krém.
A bio szócska elég megtévesztő, mert csak a benne lévő olivára vonatkozik.
Sok benne sajnos a piros összetevő, ezért 4 csillagot kap, de valószínűleg újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

A bio szócska elég megtévesztő, mert csak a benne lévő olivára vonatkozik.

Suri91

2016. május 17.

Akciósan vettem 400 Ft-ért. Az illatát imádom, az állandóan száraz, viszkető bőrömet szépen rendbe tette. De a bio szócskát nagyon nem értem... váltottam egy szebb összetevőkkel rendelkező testvajra. De ennyi pénzért tényleg "luxus krém". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

incifinci28

2015. november 28.

leginkább kézkrémnek használom de a száraz lábszáram is rendbe teszi, az ára kedvező, hozza amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

JudithBeauty

2015. augusztus 3.

Kedvező ára miatt vettem meg a drogériában. Száraz és nagyon száraz bőrre tényleg jó, de az arcomra nem kenném fel. Testápolóként használtam, de mikor megláttam az összetevőit, eléggé összerezzentem. Még jó, hogy nem okozott allergiát, pedig ennyi piros pontot látva meg sem vettem volna. A bio szócskát nem értem, hogy miért rakták hozzá? Csak azért kap 2 pontot, mert jól hidratál és UVA/UVB szűrős, bár ez nincs tesztelve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

kisenikoke

2015. május 17.

400-500ft-ért vettem még a tél elején akciósan. Az ára megtetszett és mivel nagy gondok nincsenek a bőrömmel, megvettem.
Ápol, kellemes illat és nagyon tetszett a testvajakhoz hasonló keménysége. Nyárra már sok lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

KEAnna

2015. április 22.

Gyorsan felszívódó, könnyű krém, mégis jól hidratál. Finom illat, bársonyos bőr, nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Glucose, Urea
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Olea Europaea (Olive) Oil, Panthenol, Linoleic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Tisztítószerek: Triethanolamine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.