Eveline Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gyengéd összetételű szemkörnyékápoló gél könnyen felszívódik. A gazdag aktív összetevőknek köszönhetően tökéletesen hidratál, erősíti és kisimítja a szemkörnyéki érzékeny bőrt. A ráncok kivehetően csökkennek, a fáradtság nyomai a szem alatti karikák és duzzanatok kevésbé láthatóvá válnak. Pillanatok alatt fiatalosan ragyog.

• Kisimított és csökkentett ráncok
  • Duzzanatok és karikák redukálása
  • Ragyogással teli tekintet

merchajnalka

2013. február 4.

Bár még nem tartozom a 35+os korcsoportba, de már közeledem feléje. :) Nagyon kellemes, könnyen eldolgozható gélkrém a szemkörüli gyengéd bőrápolásnak eleget tesz. A ránctalanításról még nem tudok nyilatkozni - nem használom olyan régóta.
Zselés állaga nagyon kellemes, hűsítő érzés a reggeli kelés után. Diszkréten apró aranyló csillámok vannak benne (kolloidális arany állítólag - ó de sajnálom, hogy előbb dobtam ki a csomagolást, minthogy beírtam volna ide az összetevőket is), miután felkenem optikailag kifényesíti a szem alatti sötét karikáimat, így kevésbé lesznek feltűnőek. Tényleg lesz egy kis sugárzó tekintet fílingem - jóértelemben. Remélem, hosszú távon más hatása is lesz - ránctalanítás, halványuló karikák - majd update-elek. Ami nekem nagyon lényeges, hogy kiválóan együttműködik az Astor korrektorommal (kis rásegítés gyanánt) és alapozómmal, vagy az Eveline BB krémmel. Egyelőre nekem tetszik. Méghozzá annyira tetszik, hogy körbenéztem az Eveline termékek házatáján és beszereztem a gold therapy luxus hidratálókrém verzióját, ami ráadásul aranygömbe van rejtve - kell ennél több? :), azóta együtt használom őket. Csak azért nem 5 csillag, mert a csodaszer kijelentést, még nem mondanám rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.