Best of Beauty 2019

Eveline Cosmetics

Ár:   390 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 28bluebird, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyen táplál és kisimít, erősíti a körömket. Intenzív regenerálást biztosít. Még a nagyon tönkretett és kiszáradt kezek is különösen puhák és szaténosan simák lesznek. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

mnodulus

2017. január 22.

Az árhoz képest nem rossz krém, hidratálni hidratál, ami nekem a legnagyobb bajom volt vele, hogy nagyon erős szaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Sz. Csilla

2016. október 13.

?? Ezek meg micsoda rémes összetevők?? Csupa piros, káros anyag? Dehát a bio felirat miatt vettem meg, pont azért választottam, mert gondoltam, hogy akkor odafigyelnek az összetevőkre, hogy azok ne legyenek károsak. :( Becsapva érzem magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Timmon

2015. április 22.

Átlagos kézkrém, van ettől sokkal jobb, de sokkal rosszabb is. Az ára nagyon kedvező, ezért nem is vártam tőle nagy dolgokat. Ennek ellenére szerintem elég jól hidratál, gyorsan beszívódik. Általános használatra szerintem megfelelő. Egyedül az olivás illat nem tetszik, mert nem igazán szeretem, de nem olyan erős, hogy zavaró lenne. Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

kisenikoke

2013. december 26.

Nekem nagyon jól használt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Nekem nagyon jól használt!

kispiros

2013. november 3.

Borzasztó...
kb. fél óráig jó érzés aztán teljesen kiszárítja a kezem, hetekig kúrálni kellett mire regenerálódott.
Kidobni sem merem, mert félek hogy tönkreteszem vele a környezetet, veszélyes hulladékgyűjtőben van a helye talán ott biztonságosan megtudják semmisíteni.
Értem hogy olcsó, de azért van egy határ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Borzasztó...
Értem hogy olcsó, de azért van egy határ...

rowan

2013. szeptember 18.

Elégedett vagyok vele, főleg, ha azt nézzük, milyen olcsó termék. Normál borsónyi mennyiség kell a kezemre, nagyon hamar beszívódik, és nem maradok nyálkás tőle. Sok krémnél, ha kicsit nyirkos lesz a tenyerem, már érzem, hogy ilyen glicerines nyák van rajta, de ennél nem! Finom az illata is. Szaténos simaságot nem vettem észre ugyan, és különösebben puhább sem lett a bőröm, de hidratált, és ugyanolyan természetes állagú maradt a kezem, mint krémezés nélkül. 48 órán át talán nem, de 24 órán át kitart nálam.

Update: most, hogy itt az ősz, mindentől hamarabb kiszárad a kezem, ez a krém sem olyan jó már. Nyárra ideális, de őszre már nem, minden kézmosás után kenegethetem magam. Mínusz 1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Thündérke

2013. január 9.

Sziasztok!
Nekem szinte semmit nem ért sajnos ez a kézkrém,pedig eléggé nagy reményeket főztem hozzá. Minden este lefekvés előtt bekentem vele a kezemet,mintha réteget alkotott volna rajta, másnap reggel viszont ugyanolyan száraz volt kezem. Pillanatnyi hidratáltságot adott csak. Eléggé sok is kellett belőle, de felszívta a kezem gondolom én, mivel eltűnt a krém. Az illata kellemes, olyan "zöld",de a végére már nagyon megutáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Sziasztok!

Judittttt

2012. december 2.

Én pont úgy tapasztaltam hogy bármennyit kenegettem belőle a kezemre, beszívódott, nem hagyta maga után a 'kukacokat1 mint más krémek ha túl sokat kenek belőle, nekem nagyon tetszett gyorsan és -nekem- maradéktalanul felszívódott, az illata is tetszett, csomagolása is, az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

liliom07

2012. november 28.

Nekem bio aloe vera kézkrémem van az eveline-től, szeretem. Kicsit gél állagú, hamar beszívódik, de nem tart olyan nagyon sokáig a hatása. Emiatt -1 csillag. Az illata is finom egyébként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Márti22

2012. október 4.

299 Ft-ért vettem, gondoltam megér egy próbát. Nekem nem vált be ez se, csak úgy mint a többi Evelines kézkrém. Ragacsos maradt a kezem, és sokat kellett várni mire beszívódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.