Eveline Cosmetics

Ár:   943 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivlafnuk, Módosítva: 2011. április 30.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

outcastperson

2014. február 8.

Nagyon rossz termék. Büdös, ragacsos érzetet hagy maga után és nem is hidratál megfelelően. Nem szerettem, nagyon nehezen akart elfogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 8.

incifinci28

2013. október 17.

ma vettem a tescoban 3 darab százasért :D az illata isteni, ahogy érzem jól hidratál is, de ha mégsem, kit érdekel ennyi pénzért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

pont

2013. június 16.

én nagyon szeretem a tömény vanília illatot és nekem elég volt a hidratáló hatása is, bár tény, hogy nem hajlamos nagyon kiszáradni a bőröm. a csomagolása viszont elég gagyi, nekem hamar eltört a teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

angeltear

2013. január 6.

Nagyon jól hidratál, sokkal simább és puhább lett tőle a bőröm. Az illata elsőre tényleg nagyon tömény, de meg lehet szokni. :) Az illatát még órák múlva is lehet érezni, az érzékeny bőrömet nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

lady3nn

2012. július 17.

Teljesen jól hidratál, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Teljesen jól hidratál, az illatát is szeretem.

hajnal*

2012. április 2.

Nekem pont hogy az illata jött be,viszont nem hidratál kellőképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 2.

Nekem pont hogy az illata jött be,viszont nem hidratál kellőképpen.

buttercup

2012. január 30.

Imádtam, vagy 3 tubussal elhasználtam belőle, legfőképpen az illata és az ára miatt. Ma már teljesen Alverde- fan vagyok, úgyhogy ez a testápoló megmarad édes nosztalgiának:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

qlisacl

2012. január 11.

Jól hidratál, de az illata tömény, zavaró. Ennyi pénzért jobbat vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

Jól hidratál, de az illata tömény, zavaró. Ennyi pénzért jobbat vártam volna.

ritaszeged

2011. július 1.

Isteni vanília illatú, kecsketejet tartalmaz, gyorsan felszívódik, 250 ml 1300 ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Betaine, Propylene Glycol, Glycerin, Glucose, Urea
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.