Eveline Cosmetics

Ár:   190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kátya, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Száraz és fáradt, érzékeny és allergiára hajlamos bőrre. Redukálja a vörösödést és irritációkat. Az antistressz formula hatására a bőr kipihent és ragyogással teli lesz. Intenzíven hidratál, regenerál, megszünteti az érdességet és hámlást. Aktív összetevők: Q10+R koenzimek - intenzív ránctalanító hatást biztosítanak. Aloe vera vaj - mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. Kamilla olaj - nyugtatja az irritációt és vörösödést, megszünteti a száraz és fáradt bőr nyomait. A, E, F vitamin koktél - alaposan táplál és regenerál, javítja a bőr feszességét és rugalmasságát. D-panthenol és allantoin - nyugtatják az irritációt, gondoskodnak a megfelelő hidratáltsági szintről.

melwin

2017. október 28.

Sajnos nagyon kényes a bőröm és kevés krém az ami nem irritál. Próbálok is általában csak bio kókusz olajat vagy kakaóvajat használni krém helyett. Ez a termék viszont csodákra képes még az érzékeny bőrömmel is. Nem értem a negatív kommenteket az illatáról, nekem kifejezetten kellemes. :) Azonnal beszívódik és gyönyörűen hidratál. Sima, puha bőr az eredmény. NEM KELL az egész zacskót felkenni! Felesleges, kevés is elég így nekem egy zacsi kb 6 alkalomra elegendő (homlokra nem kérnek) A sminkesem az esküvőm előtt meg is jegyezte, hogy milyen szépen hidratált a bőröm mikor a menyasszonyi sminkem készítette. Maximum csillag. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

GyIldi

2016. november 8.

A pirosra égett arcbőrőmet is lenyugtatta nyáron, nyaralásra mindig viszek 2-3 tasakkal. Imádom. Semmi negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Borzalmas:D Annyira erős , parfümös illata van , hogy nem tudom elvilseni :D Nem , nem.....:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

senskin

2015. szeptember 19.

Nagyon jó! Hagyom beszívódni éjszakára. Felét használom egyszerre fel, felét másnap. Nagyon szépen simít és hidratál. Fáradt vonalakat lehúzza, vizet pótol.Egyedül a homlokon nem szívódik be rendesen, reggelre. Igaz a bőröm hajlamos zsírosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Sugaga

2014. október 2.

Életemben sajnos most sikerült leégnem először durvábban egy egyipmtomi egész napos hajós búvárprogram keretén belül. Sajnos épp a hajón fogyott ki a naptej, és a nap végén csak ez a pakolás volt kéznél. Egy CSODA volt. Feltettem ezt a pakolást, csakis a nyugtató hatásában bízva és...... láss csodát, a pirosodás is csodaszépen visszahúzódott, a fájdalom eltűnt, nagyon kellems volt. Azóta is, ha meglátom a polcokon, mindig eszembe jut ez a kellemes élmény, így merem ajánlani, nem csak leégés, de munkásabb arctisztítást követve is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Kátya

2014. február 5.

Első használatkor simán felkentem az egészet. Éreztem, hogy szívja be a bőröm, egy idő után láttam is, hogy kevesebb van már. Aztán kábé 20-30 perc múlva úgy néztem, hogy teljesen beszívta, majd csodálkozva tapasztaltam, hogy egy réteg rászáradt a börömre, ekkor kicsit megijedtem, de simán lemostam, szóval nem volt gond. Az eredmény: nagyon puha bőr, másnapra vált láthatóvá, hogy kisimultabb az arcom, egységesebb színű, és kipihent. Pont azért vettem ezt a maszkot, mert a fáradságtól már nagyon elgyötört volt az arcom. Úgy érzem használt. Legközelebb csak a felét kentem fel, mondván az egész egyszerre sok... az lett a tapasztalatom, hogy kifejtette ugyan a hatását, de nem annyira, mintha az összeset felvittem volna. Biztos, hogy újra fogom venni.
(Az összetevőit szebbnek képzeltem, de mivel csak használat után jártam utána, ami elég pozitív volt, így sajnos kevésbé érdekel.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.