Eveline Cosmetics

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Csilluska, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Száraz és érzékeny bőrre.

Összetevők: Kecsketej, Búzacsíra olaj, Pro-Elasztin, A, E, F, H vitaminok, SPF 15

Evinde

2015. január 19.

Legalább 3 éve használom rendszeresen, és még mindig van benne jócskán. Nagyon nagy a kiszerelése, 30 ml, ami egy átlagos alapozó mérete. A hidratáló hatása és a fényvédő faktor mellett más pozitívumot nem tudok említeni. A sötét karikákkal semmit sem tesz, de nem is ez a feladata. Ha a szembe kerül, nagyon tud csípni. Pár ronda összetevőt azért sikerült belekeverni, így nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

tara95

2014. augusztus 20.

Öcsém, mire átbogarásztam a dobozt, megtaláltam az összetevőket aztán bepötyögtem telefonról...azt hittem szent karácsony éjszakája eljön :D az illata, a fényvédelem és a nagy kiszerelés plusz pont, na meg az ára. De mi ez az INCI?! Elhasználom (jelzem az enyém 2011es nem rég lett felbontva, de semmi baja a rengeteg tartósítónak köszönhetően) azonban nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

oroszi

2014. augusztus 20.

nagyon szeretem ! eltunteti reggelente a kisebb duzzanatokat a szememnel es az arcom sem eg le sem kapja meg a nap hala a plus 15 faktornak. konnyen beszivodik es keves is eleg belole . egyett sajnalok, hogy nem tudom hol lehet meg kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Móni@nya

2013. július 4.

Ahogy ígéri hidratál, és talán fel is tölt picit. Könnyen felszívódik, nagyon kevés kell belőle, így kimondottan gazdaságos. Az illata erős, de annyira kellemes érzés a szemkörnyéken és az arc egyéb területein is, hogy ezt elnézem neki. Legalább úgy teljesít, mint a sokszorosáért ránk sózott nagynak mondott márkák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

LovasBabi

2013. június 24.

Imádom az illatát! Nagyon sűrű a krém, nehezen szívódik be, zsíros érzetem van, ez negatívum. Egész arcra kenem mostanában, valahogy igényli a bőröm. Szépen hidratál, kicsit javít a reggeli karikás szemeken is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Sztee

2013. április 18.

az illatát nagyon szeretem, sokáig elég és valóban hidratálja a szemkörnyéket. a ránctalanító hatásáról annyit, hogy el nyilván nem tünteti őket,de miután bekenem a szemem körül optikailag tényleg feltölti őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

artbunny

2013. január 30.

Nemrég vettem ezt a szemkörnyékápolót, amiatt, hogy megelőzzem a ráncokat, és közben hidratáljam is a szemem körüli területet. Nekem eddig tetszik, sőt a finom illata, és a krémes állaga miatt még inkább hasznosnak tartom, mint kozmetikai krémet. Nyilvánvalóan ahány ember, annyiféle bőrtípus és praktika, viszont én ezt nyugodt szívvel ajánlom minden bőrtípusnak, ártani egészen biztosan nem tud, és nem fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

darcy

2013. január 20.

Kellemes állagú és illatú, jól hidratál. Különösebb ránctalanító hatást nem tapasztaltam, ellenben a felkenés után kb. fél órával patakokban kezd el folyni a könny a szememből. Sajnos hiába próbálok óvatos lenni, és figyelni, hogy ne menjen bele a szemembe, mindig "sírás" a vége. (Más szemkörnyékápolókkal még soha nem történt ilyen, tehát nem az a baj, hogy rosszul használom.) Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Rityy

2013. január 20.

Jó hidratáló. szeretem mert nem irritálja a szemem. Puha lesz tőle a bőr. Ára is kedvező. Ráncaim nagyon nincsenek, én megelőzésre vettem. Arra szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Britte

2012. május 11.

Furcsa hogy ezt a kecsketejes/búzacsírás terméket ennyire leminősítették. Nekem ez a kedvenc szemkörnyék ápoló krémem! Hihetetlen, hogy ennyiért benne vannak ezek a hatóanyagok, de a lényeg, hogy én már több drágább krémet is kipróbáltam és a nyomába sem érnek ennek a krémnek. Annyira megszerettem, hogy az arckrémet is megvettem belőle! Gazdagon tápláló krém, de mégsem zsíros és kipihent lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Elastin, Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Glucose, Urea
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycine Soja (Soybean) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Glyceryl Stearate SE, Cyclomethicone, Lecithin, Linoleic Acid, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate SE, Lecithin, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclomethicone
Tisztítószerek: Carnitine, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Coumarin, Geraniol, Amyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Cholesterol eo I eu 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.