Eveline Cosmetics

Ár:   1460 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrevici, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Mély fehérítő nappali ránctalanító krém. Spf 30. Minden bőrtípusra.normalizálja a bőr festéktermelését, miközben három irányban simítja ki a ráncokat. Hosszirányban, szélességben és mélységében. Kifejezetten azon nők számára készült, akik egész éven át tartó gyönyörű, világos és sima arcbőrről álmodnak. A nappali krém koncentráltan tartalmazza a Phyto- White complexd-et, amely gátolja a melanin szintézisét és megállítja a túlzott pigmentálódást. Ezen kívül gyorsítja a bőr fehérítésének folyamatát és csökkenti az elszineződésre, szeplősödésre való hajlamát. A 30-as faktor véd a Nap káros hatásaitól. Tökéletes sminkalap.

Hatások:

• láthatóan fehérebb bőr
  • csökkent ráncok
  • Megfiatalodott arcvonások
  • tökéletesen hidratált bőr
  • megifjult és kipihent összhatás

Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Octinoxate f 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit Caprylic/Capric Triglyceride eo DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate eo Sorbitan Petrolatum eo Cholesterol eo I eu 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Paraffinum Liquidum/Mineral Oil eo 1 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Citrus Aurantifolia Chelidonium Majus Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Extract Dimethicone eo I szil 1 0Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Octyldodecanol eo I i I al Carum Petroselinum (Parsley) Extract Butylene Glycol h 1 0Laminaria Hyperborea (Kelp) Extract Polysorbate 20 ti I eu 0 0PEG-20 Glyceryl Laurate ti I eu Water / Aqua Tocopherol a I v 2 2Linoleic Acid eo Retinyl Palmitate a I v 2 2AcrylatesAcrylates/ Aminoacrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Triethanolamine ti I eu 2 0Betaine h Urea h Water / Aqua Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Lecithin eo I eu Carnitine ti Ubiquinone a Phenoxyethanol ta Methylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par Ethylparaben ta I par Propylparaben ta I par 0 0DMDM Hydantoin ta Parfum/Fragrance i Disodium EDTA Hexyl Cinnamal i Butylphenyl Methylpropional i Lyral i Linalool i Alpha-Isomethyl Ionone i Limonene i Geraniol i

Noah27

2017. január 16.

Pingvin patikán találtam rá,mert csak ott kaptam az sos szempillaszérumból,így körbenézelődtem az eveline cuccok között.
Pigmentfoltokkal és bőr egyenletlenséggel folyamatosan küzdök,főleg a pattanások utáni fokozott hámosodás miatt.
Láttam a negatív kommenteket,de gondoltam kinek a pap... :))
Nekem tökéletesen bevált.Tökéletesen beszívódik,a pirosságot(nyomkodás utáni) teljesen eltüntette.
Nem vettem észre "krétapor" hatást,amit a többiek.
Gyorsan be is rendeltem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Láttam a negatív kommenteket,de gondoltam kinek a pap... :))
Nem vettem észre "krétapor" hatást,amit a többiek.
Gyorsan be is rendeltem belőle.

Virvatuli

2016. május 13.

A krétapor jó hasonlat, nekem is ez jutott róla eszembe. Fehérbőrű vagyok, de ettől aztán még a szokásosnál is hullasápadtabb lettem. Hidratálni nem hidratál, ráadásul lehetetlenség rendesen elkenni, minden kis pihére ráült az arcomon (a szemöldökömről már nem is beszélve, és persze mindig sikerült belekenni valahogy). A fényvédő miatt elhasználtam, de alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

Malachite

2015. december 9.

Nem tudom mit gondoljak erről a krémről őszintén szólva...

A magas fizikai fényvédelme miatt vettem (spf 30) meg, és mert általában jók a tapasztalataim az Eveline termékekkel.
A titánium dioxidtól várható módon egy nem olyan vészes fehér réteget hagy az arcon, ami engem nem zavar, mert úgyis kerül fölé egy BB krém, ami szépen semlegesítette. Primernek is bevált, de önmagában csak most, tél elején állta mega helyét az arcomon, igaz még így is sápasztott egy icipicit. Nem hidratál egyáltalán, amiért nagyon hálás vagyok! Elegem van hogy a csapból is az folyik, hogy hidratálni KELL az arcbőrt, és bármit veszek-kenek (legyen az antioxidáns szérum, alapozó, BB krém vagy már csak egy lemosó), minden hidratálni akar! Én meg olyan arcbőrrel vagyok meg....álva(?) ami köszöni szépen soha semmilyen körülmények között nem szárad ki, és vad zsírosodással tiltakozik...kész rémálom így arcápolási rutint összeállítani.

Tehát hidratálni nem hidratál de nem is szárít, primernek is megteszi, az összetevői nekem szimpatikusak (a kőolajat leszámítva), nem félek a parabénektől és az illatanyagoktól. Illetve dicséretes, hogy van benne 3 antioxidáns, amiről meg tudjuk, hogy jól jönnek minden fényvédőbe.

Nem hiszem hogy ránctalanítana, nem mondanám hogy bármi különöset csinál, de azt annak én elvárok tőle, annak maximálisan megfelel. Mostanában egy nagyon sötét BB krémet világosítok vele, és erre is teljesen bevált.

Kinek ajánlom? Miért ajánlom?

- aki egy jó fizikai fényvédőt keres BB krém, alapozó alá (és elfogadja, hogy nem fog beszívódni, illetve gésa maszkot csinál)
- aki nem vágyik hidratálásra, ránctalanításra, vagy hogy betartsa az egyéb hangzatos ígéreteket

Korrekt termék korrekt áron. Négy és fél csillag, de felfelé kerekítek, mert a második olyan fizikai fényvédő, ami nem ragad,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Nem tudom mit gondoljak erről a krémről őszintén szólva...

Kinek ajánlom? Miért ajánlom?

sziszkot

2014. október 30.

A krém nekem nagy csalódás volt. Pigment foltok ellen vettem, mert az arcomon sajnos vannak foltok nem csak napsütéses időszakban. A krémet felkenve nem szívódott fel, olyan kinézetem volt mint egy gésa ezért nappalra nem tudtam használni, éjszakára kentem ezek után. Sajnos egész éjszaka nem szívódott fel a krém, mint egy maszkot mostam le reggelenként, így éjszaka nem lélegzett a bőröm. Nem venném újra. 5ből1:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

sieszter

2014. július 25.

Megvettem tavasszal, de alig használtam. Én nem szoktam alapozni/púderezni, és ennek a krémnek a fehér titán-dioxidos rétegével az arcomon nem tudtam megbarátkozni. Csak emiatt meg nem akarok alapozót meg ilyesmit felkenni, nem szeretem a sok réteget a fejemen. Amúgy tényleg olyan, mint a krémesített krétapor :) Finom az illata. Szóval eladó a krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

zsófi84

2013. október 22.

UPDATE: kicsit mintha tömítené a pórusokat, ezért tovább keresgetek

Ez a krém papíron éppen olyan dolgokat tud, mint amire szükségem volt (fényvédelem, pigmentfolt-halványítás, öregedésgátlás), így nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy jé, ezt éppen nekem találták ki. Vannak pozitív és negatív vonásai is, de összességében nekem a pozitív irányba mutat a mérleg. Pozitív, hogy tényleg van fényvédő hatása, kémiai hámlasztás mellett nem barnul és nem foltosodik a bőröm. Továbbá úgy érzem, feszesít is. Nagyon érdekes, hogy felkenve tényleg sokkal fehérebbnek tűnik a bőr, és az első ámulat után esik csak vissza az ember a valóságba, hogy ez valószínűleg azért van, mert nem szívódik fel 100%-osan (gondolom a fizikai fényvédő miatt is). Tehát aki kipróbálja, az készüljön, hogy egy árnyalattal (vagy kettővel) világosabb lesz a bőre. Mindezt azonban úgy teszi, hogy egyáltalán nem ragad, és nem érzi az ember maszkos hatásúnak. Ami azért is furcsa, mert a krém állaga felkenéskor kicsit olyan, mintha krémesített krétaport kennél fel. Elég ijesztő elsőre, aztán kiderül, hogy könnyű eloszlatni, és a fehér rétegen kívül észre sem veszed, hogy rajtad van. Állati olcsó egyébként (1500 pénz), viszont szerintem körülményes beszerezni (rendeltem egy webáruházban). És nagyon sokáig elég. Előttem írták, hogy van valamilyen virágra emlékeztető illata, amit meg tudok erősíteni. Viszont nálam nem érte el a zavaró szintet. Még egy dolog, ez egy kicsit negatív: engem nem hidratál. Előtte felkenek egy minimál-hidratálót, és utána ezt. Így eddig működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

UPDATE: kicsit mintha tömítené a pórusokat, ezért tovább keresgetek

petrevici

2013. június 30.

Update: nos folyamatos napi használat mellett a véleményem a következő 3 hónapja van meg, minden nap kenem.A 30-as fényvédő megvan, a pigmentfoltjaim nem sötétedtek be, pedig sokat vagyok napon.A krém gazdaságos, még több, mint 2/3- a megvan.Nagyon jó sminkalap, nagyon jól mattít, nem okoz irritációt, pattanásokat...stb, viszont nekem nincs érzékeny bőröm.
Száraz bőrűeknek nem ajánlom, mert bár nekem vízhiányos és enyhén kombinált bőröm van, hidratálnom kell, mert azt nem tudja maximálisan.Marad az 5, én használni fogom.+ 5 csillag, mert bőrsimító, feszesítő hatása is van:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 30.

petrevici

2013. április 6.

Nagyon jó krém.Még csak most kezdtem használni, de eddig 5-ös.Roppant igényes, letisztult csomagolása van, luxusérzetű üvegtégely, minimális ezüst felirattal.Benne fogkrémfehérségű krémmel.Bevallom, megijedtem, hogy ezt, hogyan fogom eldolgozni a bőrömön, de hihetetlen könnyen ment.A felkenést követő néhány percben be is itta a bőröm, a nyomában kellemes, selymes érzetet hagyva, ráadásul egy tökéletes sminkalapot adott. A 30- as fényvédő valami álom számomra (van 4 pici pigmentfoltom, amit sikeresen halványítottam már-nem szeretném visszakapni őket, ezért az öröm a magas fényvédelemért). Egyszóval eddig nagyon örvendek, hogy rátaláltam, hosszabb távú használatot követően ismét jelentkezem.Ja és az ára verhetetlen : 1515 Ft.-ért vettem.
Még annyit, hogy elég erős illata van, engem nem zavar, de másnak lehet sok-mondjuk nem értem miért kell ilyen illatosnak lenni egy arckrémnek?Orgona? vagy levendula?valami virágillat rémlik.
az összetevők?Hát van cucc benne bőven, de nekem, ha beváltja amit ígér-még belefér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Betaine, Urea, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Caprylic/Capric Triglyceride, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Petrolatum, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Linoleic Acid, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cholesterol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine, Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine, Carnitine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.