Eveline Cosmetics

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: fagas, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2021. november 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2021-ben megújult összetétel!

Intenzív éjszakai kezelés aktív 12% C-vitaminnal, minden bőrtípusra, szárazra és érzékenyre is.

Formulája gazdag a C-vitamin 3 bioaktív formájában, nagyon magas, rendkívül hatásos, 12%-os koncentrációban; csökkenti a fáradtság tüneteit, láthatóan redukálja a ráncokat, elszíneződéseket és a pigmentációs foltokat. Egyedi formulájának alapja a Tri-Hybrid Vitamin C Technology™, védi a bőrsejtek DNS-ét, mélyen hidratál és regenerál.

• Expert C™ Complex  erős koncentrációjú C-vitamin, stimulálja a kollagén rostok szintézisét, redukálja a fáradtság tüneteit és késlelteti a bőr öregedési folyamatait.
  • Vadrózsa és citrom kivonat  gazdag a fiatalság természetes vitaminjaiban és antioxidánsokban, fokozza a ceramidok bioszintézisét a felhámban, aminek köszönhetően bársonyosan sima és rugalmas lesz.
  • Hialuronsav – kitölti a ráncokat és mimikai vonalakat, bársonyos puhaságot nyújt a bőrnek és védi a kiszáradástól, megakadályozza a ráncok kialakulását.

katalinmester13

2022. január 6.

Csinos kis üvegcsében mandarin illatú narancssárgás szérumocska. Reggelente használtam. Nehezen szívódott be. Így a fölé kent más krémnek sem igazán engedte. Legalábbis sok időbe telt. Nekem nem hozta a C-vitaminos csodát. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 6.

Fancsy

2021. június 28.

Nem irritálja a bőröm, kicsit ragacsos, de beszívódik... változást nem tapasztalok,nem veszem újra...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 28.

KittiGabi

2021. június 15.

Nem tartom erős C-vitaminnak. Ha elfogy biztosan más terméket is kipróbálok. A reggeli és az esti rutinomhoz is használom de csak a szemem alatti részen, mert máshol pattanásokat okozott

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

judit1982

2021. június 1.

túl van dicsérve, jövök lepontozni...
nem tudom olyan kombóban használni, hogy ne legyen extra ragacsos tőle a bőröm. kizárólag éjszakára tettem fel, de megőrjített, hogy egyszerűen hozzáragadtam a párnához. reggelre pedig durván zsíros lett tőle az arcom. ezért nem tudtam használni huzamosabb ideig, így azt sem tudom, hogy amúgy hatásos lenne-e. talán a nyakamra elkenegetem, de a ragacsosság miatt még ezen is gondolkodom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

túl van dicsérve, jövök lepontozni...

thatscrazy

2021. április 17.

Az ára elfedi az összes hibáját, főleg, ha akcióban van!
Amúgy, mindenki készüljön fel:
-kissé ragacsos tud lenni, de ez elmúlik, ha egy következő réteg bármit rákensz, ahogy illik
-közepesen erősen parfümös, aki nem bírja ne
-mint minden c-vitamin, nálam is tudott pár picike mitikét okozni
Mindezen kívül szerintem egy kis varázslat, teljesíti, amit egy nem túl magas százalékú c-vitaminos kencétől vár az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Az ára elfedi az összes hibáját, főleg, ha akcióban van!
Amúgy, mindenki készüljön fel:
-közepesen erősen parfümös, aki nem bírja ne
-mint minden c-vitamin, nálam is tudott pár picike mitikét okozni

Csiperke119

2021. április 9.

Nagyon jó, csak nálam gyorsan fogy :'D Használom reggel este is, ha kell ha nem. A pattanásokkal csodát tesz, de tényleg. Bekenem vele este, még ha csúnyácskább is ,és reggelre sokkal szebb, pár nap alatt pedig teljes el is tűnik( sokkal gyorsabban, mint alapból.) Lehetne belőle nagyobb kiszerelés :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

széna

2021. február 11.

Olyan, mintha Fantát kennék az arcomra. Minek kennék Fantát az arcomra?! Szetintem még az INCI is ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

n.niki

2020. december 6.

Kissé ragacsos érzetet hagy maga után, de előbb-utóbb nagyjából beszívja a bőröm, csak este időben kell felvinni, hogy azért hasson is. Az illata is nagyon tetszett. Sokkal szebbnek, üdébbnek láttam a bőrömet úgy 1 hónap használat után. Több üveggel is használtam belőle, de legközelebb szeretnék más márkákat is kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Bubucim

2020. november 8.

Már jó ideje szemeztem vele a Rossmannban. Megláttam nem régiben, hogy le van árazva, így meg is vettem. Valóban nagyon kellemes az illata. 2 év EL használata után ez felüdülés. :) Az ugyanis rettenet büdös. A hatása már picit érződik néhány nap használat után. Főként a pigmentációs foltok miatt vettem meg. Szerintem áttérek végleg erre a szérumra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Viki9727

2020. október 26.

Gyorsan szükségem volt egy olcsó és elérhető C-vitamin szérumra. Kellemes illata van, viszont kb 1 hét után teljesen bebarnult a c-vitamin. Illetve nem éreztem olyan hatásosnak sem. Elkenegettem de változást nem éreztem a termék használata közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.