Eveline Cosmetics

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2018. március 2.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív éjszakai kezelés aktív 12% C-vitaminnal, minden bőrtípusra, szárazra és érzékenyre is.

Formulája gazdag a C-vitamin 3 bioaktív formájában, nagyon magas, rendkívül hatásos, 12%-os koncentrációban; csökkenti a fáradtság tüneteit, láthatóan redukálja a ráncokat, elszíneződéseket és a pigmentációs foltokat. Egyedi formulájának alapja a Tri-Hybrid Vitamin C Technology™, védi a bőrsejtek DNS-ét, mélyen hidratál és regenerál.

• Expert C™ Complex  erős koncentrációjú C-vitamin, stimulálja a kollagén rostok szintézisét, redukálja a fáradtság tüneteit és késlelteti a bőr öregedési folyamatait.
  • Vadrózsa és citrom kivonat  gazdag a fiatalság természetes vitaminjaiban és antioxidánsokban, fokozza a ceramidok bioszintézisét a felhámban, aminek köszönhetően bársonyosan sima és rugalmas lesz.
  • Hialuronsav – kitölti a ráncokat és mimikai vonalakat, bársonyos puhaságot nyújt a bőrnek és védi a kiszáradástól, megakadályozza a ráncok kialakulását.

Ár: 1000 , Eladó: Mayacica
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 1024, fizetés: személyes átvétel
morningflower

2019. március 25.

Nagyon-nagyon szeretem! Az INCI nem túl szép (...), viszont a hatásait tekintve, szemet hunyok. A friss, narancsos illatát pedig elképesztően szeretem, szerencsére nem túlzottan érzékeny a bőröm az ilyesmire. Ha esti rutinba teszem be, akkor reggelre puha, "vasalt" bőrrel ébredek, ha a reggelibe - szigorúan 50 spf-es fényvédő mellett! -, akkor meg egész nap majd' kicsattan az arcom, miközben a T-vonalam nem lesz látványosan zsírosabb. Már a negyedik üvegcsét fogyasztom 8 hónap alatt, nem múlt el a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Lily13

2019. március 20.

Az első üvegcsével használtam el. A reggeli arctisztítás után használom leginkább az egész arcomon. Kombinált a bőröm és nehéz bármivel kezelni a T zónát, de ez hatásos, szóval a T zónát azóta csak ezzel kenem be reggelente. Tényleg frissíti a fáradt bőrt, a pigmentfoltokon és kezdeti ráncokon változást nem láttam (lehet nem a krém hibája :D), de az is lehet, hogy ezek a változások több időbe telnek. Az illata csodás reggeli ébresztő, és a szérum felszívódása után már az sem érezhető (egész nap lehet, hogy sok lenne).
(Egy kis szérumot és folyékony E vitamint tettem testápolóba is. Azóta nem szárad vagy viszket a bőröm a mostani szeles időben.)
Összességében tetszik, és mivel nem is számít drágának ebben a kategóriában, szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Tojtoj

2019. március 19.

Csodás! Este megtisztított arcbőrre viszem fel, nem kell belőle sok, könnyen kenhető, nagyon finom illata van. Három hete használom, és nagyon sokat változott tőle az arcbőröm. A ráncok sokkal simábbak, a szemem alatti karikák halványodtak, a homlokomon lévő pattanás is kevesebb lett. A vízhiányos, száraz bőrrészeim (pl. két szemöldököm között, szemem sarka mellett, szám mellett) is sokkal hidratáltabb lett, napközben nem kell folyamatosan hidratáló krémmel kenegetni. 5/5 :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

zsuzsakobli

2019. március 19.

A jó vélemények alapján vettem meg, és milyen jól tettem! IMÁÁDOM! Reggel használom a nyúzott arcomra, a hidratáló és a napvédő alá. Felfrissít, feszesít, feltölt, a szemem alatti pöffenetek is szépen kisimulnak. Biztos, hogy állandó darab marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Britte

2019. március 12.

Ez egy nagyon szuper kis termék! Tegnap használtam először lefekvés előtt. Kipihent, nyugodt, egyenletes volt a bőröm amikor belenéztem reggel a tükörbe. Kicsit ragacsos felvitel után, de szerintem ez senkit se tántorítson el mert nagyon szuper a hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

matula

2019. február 21.

Nem tudom, lehet én vártam csodát, de azon kivul, hogy a borom ugyan világosabb lett, a pigmentfoltom meg láthatóbb, semmi mást nem vettem észre :( egyelőre parkolópályára állítottam, lehet még visszatérek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Stefania80

2019. február 20.

Már a második üveggel használtam el. Egy szó mint száz imádom... Tisztitás után jön ez, majd egy jó kis olivaolajos krém és reggel pihe puha arcbőr. Igaz kissé ragacsos érzete van, de este használom csak, így nem zavar. Szerintem sokat segített hogy patti mentes legyek, és a T zónában is mintha kevéssé fénylenék napközben. Sokkal egészségesebb az arcom mióta használom. Ár érték arányban is kenterbe veri a hájpolt C-vitaminos szérumokat. Megnéztem hol gyártják,és emlékeim szerint made in france... Bátran ajánlom próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Timinimoook

2019. február 19.

Semmi nem csinált a bőrömmel. Reggel ugyanolyan nyúzott arccal ébredek, mint ahogy lefeküdtem. Két hónapja használom, de úgy tűnik pénzkidobás volt..Egyedül az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Azita

2019. február 6.

Elég vízhiányos a bőröm, főleg így tél végére feszül, húzódik, pedig elég jó minőségű krémeket használok.Ajánlásra vettem, és már egy nap használat után érzem a hatását!!!Az illata pedig, mennyei!Többször vevős!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

CeCeDrake

2019. január 29.

Arcra nem próbáltam.
Egy öblítőtől a nyáron csúnyán kipattogzott a bőröm a vállamon, összességében nem nagy területen és a hátamon. Utóbbi helyen nem vakartam szét, azok nyom nélkül eltűntek, viszont a vállamon vakartam és elég szép szürkésbarna emlékeket hagyott ez az öblítő.
Nyár óta használtam biooilt, az nem igazán segített, pedig lelkesen kentem hónapokon át. Használtam víz alapú olcsó C-vitaminos szérumot (G&G), semmit nem halványított rajtuk.
Aztán 1200 Ft-ért vettem ezt a cuccot, "mi baj lehet?" alapon.
Engem nem érdekelnek az összetevői. Engem az érdekel, hogy használ vagy nem használ.
2 hét után annyit halványított a pöttyeimen, hogy alig vélem felfedezni őket, azért még látszanak, de remélem nem sokáig.
Kenem este, kenem reggel. Ragad egy kicsit, de várok egy 10-15 percet, aztán testápoló és nincs kellemetlen érzés.
A 18 ml esetemben csalós, mert sokkal kisebb területen használom, mint az arc.
Újra fogom venni, az ára baráti és arra a célra kiváló, amire én alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Arcra nem próbáltam.
Aztán 1200 Ft-ért vettem ezt a cuccot, "mi baj lehet?" alapon.
A 18 ml esetemben csalós, mert sokkal kisebb területen használom, mint az arc.
Újra fogom venni, az ára baráti és arra a célra kiváló, amire én alkalmazom.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.