Eveline Cosmetics

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2018. március 2.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív éjszakai kezelés aktív 12% C-vitaminnal, minden bőrtípusra, szárazra és érzékenyre is.

Formulája gazdag a C-vitamin 3 bioaktív formájában, nagyon magas, rendkívül hatásos, 12%-os koncentrációban; csökkenti a fáradtság tüneteit, láthatóan redukálja a ráncokat, elszíneződéseket és a pigmentációs foltokat. Egyedi formulájának alapja a Tri-Hybrid Vitamin C Technology™, védi a bőrsejtek DNS-ét, mélyen hidratál és regenerál.

• Expert C™ Complex  erős koncentrációjú C-vitamin, stimulálja a kollagén rostok szintézisét, redukálja a fáradtság tüneteit és késlelteti a bőr öregedési folyamatait.
  • Vadrózsa és citrom kivonat  gazdag a fiatalság természetes vitaminjaiban és antioxidánsokban, fokozza a ceramidok bioszintézisét a felhámban, aminek köszönhetően bársonyosan sima és rugalmas lesz.
  • Hialuronsav – kitölti a ráncokat és mimikai vonalakat, bársonyos puhaságot nyújt a bőrnek és védi a kiszáradástól, megakadályozza a ráncok kialakulását.

Bubucim

2020. november 8.

Már jó ideje szemeztem vele a Rossmannban. Megláttam nem régiben, hogy le van árazva, így meg is vettem. Valóban nagyon kellemes az illata. 2 év EL használata után ez felüdülés. :) Az ugyanis rettenet büdös. A hatása már picit érződik néhány nap használat után. Főként a pigmentációs foltok miatt vettem meg. Szerintem áttérek végleg erre a szérumra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Viki9727

2020. október 26.

Gyorsan szükségem volt egy olcsó és elérhető C-vitamin szérumra. Kellemes illata van, viszont kb 1 hét után teljesen bebarnult a c-vitamin. Illetve nem éreztem olyan hatásosnak sem. Elkenegettem de változást nem éreztem a termék használata közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Kislilla22

2020. október 12.

Nagyon örülök hogy rátaláltam . A szemem alatti rész sokszor felpuffad reggelre de ez a termék sokat segít látványosan .az illata nagyon finom . Sokan írták hogy ragacsos érzetet hagy , szerintem ez csak akkor következhet be ha túl sokat teszünk az adott területre . Én imádom és ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

violetti

2020. szeptember 8.

Ez az első C vitaminos szérumom, kezdésnek megfelelt, javította másnap reggelre mindig a bőrminőségem, de akkora csodát nem érdemes várni tőle. Az állaga valóban ragacsos, de ha rákened az éjszakai krémed (hiszen magában nem hagyhatod), akkor ez megszűnik. Valószínűleg magasabb százalékos C vitamin szérumot veszek ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

emiko

2020. augusztus 17.

Sokáig ezt a szérumot használtam, de csak muszájból, hogy ne kelljen rendelnem. Tette a dolgát, de valahogy nem éreztem hogy a nagybetűs SZÉRUM lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Dolo

2020. augusztus 6.

Nagyon-nagyon jó illata van, emiatt szeretem használni. Már legalább 3x vettem. Szerintem segített szebbé tenni a bőrömet, de nem tudom, hogy mennyiben járult hozzá, mert mást is használok vele együtt. Ha 2-3 cseppnél többet használok, akkor marad egy ragacsos réteg a bőrömön egy ideig, de nem annyira zavaró, mivel csak este használom és rá szoktam krémezni.
Jól össze kell rázni használat előtt, nagyon tetszik a pipettás kiszerelés, praktikus.
Ki fogok próbálni más C-vitamin szérumot is, de egyelőre ennél maradok, van még egy bontatlan a szekrényben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

DianeD

2020. július 29.

Borzasztóan ragad tőle a bőröm, egyáltalán nem issza be még órák után sem, emiatt nagyon kényelmetlen vele aludni. Különösebb változást nem vettem észre a bőrömön, mikor használtam, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

RachelNews

2020. július 19.

Elég jó ez a cucc. Valami történt az arcbőrömmel és helyenként nagyon száraz, hámló foltok jelentek meg. A szérum használata után megszűnt teljesen és ráadásul imádom azt a bőrképet amit nyújt. Ma megyek a következő üvegcséért. 😊

Update:
Jó termék valóban, viszont ami a bőrápolást illeti jó útra tértem és próbálom okosan összeválogatni a szérumokat és ez sajnos nem fér bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Update:

szata1

2020. június 3.

Nagyon szerettem volna kipróbálni egy c-vitaminos szérumot. Hormonális akném van, egy hét alatt elmúlnak de sokszor pigmentfoltok maradnak a bőrömön, amik nagyon lassan halványulnak el. Tudom, hogy ennek nem olyan jó az INCI-je, de nem akartam rögtön tízezreket költeni egy ilyen szérumra. 1150 forintért vettem akciósan, nem nagy veszteség ha nem válik be. Még csak egy hete használom, a régebbi makacs pigmentfoltjaimon még nem igazán láttam változást. Viszont most pont az aknés időszakomban vagyok és az új pattanások után egyáltalán nem maradtak foltok vagy sokkal kevésbé észrevehetőek. Csak éjszakára használom, a szokásos szérumomhoz teszek három cseppet. Ragadós, de engem nem zavar és tetszik a citrusos illata. Reggelre üdén ragyogó és kisimult, telt arcbőrt varázsol. Nem csalódtam, lehet írok majd még a véleményhez, ha végül nem válik be a régebbi foltokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

vitezviki

2020. május 16.

Nagyon sokáig vadásztam C-vitaminos szérumra, és valahogy ez mindig elkerülte a figyelmem, de a múltkor végre megvettem. Az illata kellemesen citrusos, egy héten kb 3-4-szer szoktam este alvás előtt felvinni, reggelre puha lesz a bőröm. A szem alatti elvékonyodott bőröm már kevésbé olyan sötét mint volt. Egy valamit nem szeretek benne, az pedig a ragacsos érzet amit hagy maga után, csak órákkal később szívódik be teljesen, ezért is szoktam inkább este felvinni.

update: hónapokkal később újra elkezdtem használni, már a második üvegcsét vettem, és úgy vettem észre, nagyon sokat segít a pattanás utáni pigmentfoltok eltűntetésében, amivel mostanában meggyűlik a bajom rendesen. A ragacsos állag még mindig megvan, de nem vonok le miatta csillagot, mert nagyon örülök, hogy végre van ami segít a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.