Eveline Cosmetics

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2018. március 2.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív éjszakai kezelés aktív 12% C-vitaminnal, minden bőrtípusra, szárazra és érzékenyre is.

Formulája gazdag a C-vitamin 3 bioaktív formájában, nagyon magas, rendkívül hatásos, 12%-os koncentrációban; csökkenti a fáradtság tüneteit, láthatóan redukálja a ráncokat, elszíneződéseket és a pigmentációs foltokat. Egyedi formulájának alapja a Tri-Hybrid Vitamin C Technology™, védi a bőrsejtek DNS-ét, mélyen hidratál és regenerál.

• Expert C™ Complex  erős koncentrációjú C-vitamin, stimulálja a kollagén rostok szintézisét, redukálja a fáradtság tüneteit és késlelteti a bőr öregedési folyamatait.
  • Vadrózsa és citrom kivonat  gazdag a fiatalság természetes vitaminjaiban és antioxidánsokban, fokozza a ceramidok bioszintézisét a felhámban, aminek köszönhetően bársonyosan sima és rugalmas lesz.
  • Hialuronsav – kitölti a ráncokat és mimikai vonalakat, bársonyos puhaságot nyújt a bőrnek és védi a kiszáradástól, megakadályozza a ráncok kialakulását.

veronka052194

2020. január 10.

Első C-vitamin szérumom és tetszik! bár folthalványítást pigmentfoltokon még nem látok( remélem az üveg végére lesz valami változás) Nem spórolok vele, locsolom magamra, de hamar beszívódik. Egyébként már 2ezer forint a Rossmanban

Up: szerintem valamire érzékeny vagyok, ami az összetevőit nézve nem meglepő. mindig előjön újabb nagy pati a használata után:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Boriskajuliska

2020. január 6.

Áthidaló szérumnak vettem amíg koreai testvérkéje meg nem érkezik. Illata kellemes, viszont nem szívódott be teljesen, picit ragacsos maradt a bőröm így csak este használtam. Bőrképem nem sokat változott használata alatt pedig nem spóroltam vele.Nem lett nagy kedvenc, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

vitezviki

2020. január 5.

Nagyon sokáig vadásztam C-vitaminos szérumra, és valahogy ez mindig elkerülte a figyelmem, de a múltkor végre megvettem. Az illata kellemesen citrusos, egy héten kb 3-4-szer szoktam este alvás előtt felvinni, reggelre puha lesz a bőröm. A szem alatti elvékonyodott bőröm már kevésbé olyan sötét mint volt. Egy valamit nem szeretek benne, az pedig a ragacsos érzet amit hagy maga után, csak órákkal később szívódik be teljesen, ezért is szoktam inkább este felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

kabszi

2019. december 20.

Első C-vitaminos szérumom. Feltölti és puhítja az arcbőrömet, de sajnos mint a márka micellás vizénél, itt is le kell vonnom egy pontot az INCI miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

ZANNAH

2019. december 18.

Nagyon jó a termék , jót tesz a bőrömnek naponta este az arckrém előtt használom.Az ára is kedvező ,már többször újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

trixie

2019. december 1.

Nagyon szeretem ezt a kis üvegcsét :D Sokkal szebb tőle a bőröm és kevésbé fáradt a tekintetem utánna. Van hogy smink előtt is használom (pár percet hagyom persze) Tuti újra fogom venni <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Szilvi666

2019. november 18.

Ez egy nagyon jó termék! Olcsó, kiadós és nagyon jótékonyan hat a bőrre. Sokkal üdébbnek, fiatalabbak tűnik az arcom, kissé halványítja a ráncokat is, az illata pedig isteni. Már a 2. üvegen vagyok túl, de még biztos fogok belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Andrea1992

2019. november 11.

már lassan az első üvegcse végénél járok. éjszakára használom csak, reggel szép a bőröm és friss kinézete van. rancaim nem igazán vannak de lehet azért mert évek óta foglalkozom a bőrömmel. köz etikusom szerint jó ötlet használni ő is ajánlja. mivel úgy látom jót tesz a bőrömnek továbbra is venni fogom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Melszi

2019. november 8.

Szuper!
A bőröm nagyon szép, pedig csak 3 napja használom. Látványos a különbség. Elmúltak a rücskök, a puhább és üdébb az arcom. Egyáltalán nem zsírosít, nagyon jó az illata. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Szuper!

PB11

2019. október 17.

Azt, hogy fiatalított nem éreztem viszont a bőrömnek egyértelműen jót tett! Ár érték arányban szerintem nagyon jó c vitaminos szérum, sok drágább társánál megkockáztatom, hogy jobb, de az olcsóbbak közül kimagaslóan jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.