Eveline Cosmetics

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: huncsutka, Módosítva: 2018. április 18.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan

5. Helyreállítja az epidermiszt
  6. Kiegyenlíti a bőrtónust
  7. Aktívan hidratál
  8. Javítja a bőr kinézetét

Ajánlott minden bőrtípusra, különösen a károsodott, érdes, egyenetlen tónusra. Innovatív formulája gazdag laktobionsav 3% és mandulasav 1% összetevőkben, gyengéden hámlaszt, csökkenti a bőrelváltozásokat, látható bőrmegújulást biztosít már az első alkalmazás után. A hialuronsav intenzíven kisimít és aktívan hidratál, erősítve a védelmi korlátot és helyreállítva a problémás bőr egyensúlyát. Köszönhetően a különleges Micro-Peel-Active Technology™ technológiának mélyen regenerálja a bőrt az alvás alatt, amikor a stratégiai javító folyamatok zajlanak.

Mila85

2019. május 1.

Rossmann újságban figyeltem fel rá, mert akciós a héten. Nem drága, bár csak 18 ml, de ezért is jó, mert ha nem válik be nem 30 ml-t kell elkínlódnom. Valóban gyenge hámlasztó hatása van, de én pontosan ilyet kerestem, mert szárazabb most a bőröm a terhesség miatt, és nem igazán tudtam hámlasztani. Eddig! Ez szuper nekem, nem szárít ki, heti 2x simán használom. Még nem tudom milyen lesz hosszú távon, de eddig elégedett vagyok. Nem irritált, pedig nekem érzékeny a bőröm. Ha elhasználtam frissítek. Szerintem aki nem bírja az 5% aha savat se vagy nagyon kezdő az nyugodtan próbálja ki ezt. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

random

2019. január 6.

nos... hát ez önmagában nagyon kevés hámlasztásra. viszont a meglévő (meglehetősen ritka) hámlasztós rutinomat nagyszerűen kiegészíti. a meglévő rutin heti egyszer, ez heti kétszer, közvetlenül arctisztítás után. én használok mellé két ilyen japán lotion cuccot, aztán egy nem túl nehéz hidratálókrámet, ez tökéletesen elég ahhoz, hogy másnapra szép sima, kipihent bőröm legyen. nem hiszem hogy újravevős, hacsak nem akcióban, de azért nem rossz, Eveline, nem rossz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

blackrose

2018. december 7.

Ez az első szèrumom. Èn csak hetente egyszer használom a használati utasításnak megfelelően. Könnyen beszívódik,nem ragacsos. Bevallom sokat olvastam a koreai szèpsègápolásról, ott alap a szèrum használata. Kiváncsi voltam rá,hogy milyen. Ártani nem ártott, ès amikor használom másnap mindig szebb a bőröm,úgyhogy az összetevők hatnak. Nekem elèg sokáig kitart heti egy használattal,így megèri az árát. Ha elfogyik lehet újraveszem, mert szerintem ár-èrtèk kategóriában ez nem egy rossz választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Rejetke

2018. október 15.

Nagyon szépen, gyengéden hámlaszt, sima, puha bőrt varázsol... De azt vettem észre, hogy pár nap használat után kipattogott a bőröm :( Pedig annyira szerettem az elején...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Martu0508

2018. szeptember 17.

Ez a szèrum nagyon jòl működik! Korpás szeborreás bőrűkènt nagy szüksègem van a hámlasztásra, ès ez a cucc mindent visz. A dìnò bőröm eltűnt, a bőrkèpem szebb, a bőröm hidratáltabb, tisztább, a pòrusaim tènyleg kevèsbè látszanak. Èn minden második nap használom, nem irritálja a bőröm, az esti rutinom rèsze marad. Maga a szèrum kicsit sűrűbb állagù, de jòl kenhető, hamar felszìvòdik ès nincs kellemetlen szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Mandelic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.