Eveline Cosmetics

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuscsy, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A szemkörnyéki bőr mindennapos ápolására ajánlott. A fejlett aktív összetevőkben gazdag innovatí formula, szinergiában együttműködve a hialuronsavval, hatékonyan serkenti a mikrokeringést, megszűntetve a szem alatti karikákat és duzzanatokat. Intenzíven hidratál és kisimít, meggátolva a fáradtság és stressz jeleinek mejelenését. Rendszeres használatával a ráncok és mimikai vonalak kisimulnak, hosszabb ideig megőrizve a bőr fiatalos frissességét és gyengédségét.

zsjudit

2019. október 20.

Használom már egy ideje, főleg éjszakára. Különösebb hatását nem tapasztalom, de jó az állaga, kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Entendetore

2018. szeptember 7.

Kb. 1 hete használom a krémet. Állaga kellemes nem zsíros inkább vizes jellegű. Könnyen beszívódik smink alá is tökéletes. Mintha kevésbé lennének duzzadtak a táskáim a szemem alatt. Meglátjzk eddig jó😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Valentine

2017. május 14.

Régebbi verziót próbáltam ki, egy tubussal használtam el belőle. Érdekes az állaga, valahol a krémes és a zselés közt van. Illata nagyon enyhe, nem igazán tudom hová tenni. Nekem egész könnyen beszívódott. A szemkörnyéket hidratálja, de az aprócska ráncokon nem látok változást, és reggelre nem elég kipihent a szemem tőle. Néhányszor nekem is környezett a szemem, miután felkentem. Nekem sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

petrucsita

2017. március 25.

Számomra semmi hatása,az állaga is fura,ráncokra,duzzanatra biztos nem jó.Ára miatt gondoltam egy próbát megér,de nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

Anita1978

2017. február 4.

Akciosan es Rossmann kuponnal 900 Ft volt.Igy ennyiert teljesen jo, mert mas se tud tobbet.Egyik kremtol se lesznek kisebbek a taskak es kevesebb a ranc (ezt el kell fogadni), ez csak marketing.Jo taplalo, kremes, jo illatu, tudok ra sminkelni is mert nekem beszivodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

pattus12

2016. április 29.

Húszas éveim közepén járok így megelőzés céljából kerestem szemkörnyékápolót. Végül ezt vettem meg mert az összetevők nagyon tetszettek. Könnyű felvinni, nem zsíros. Viszont én nem látom hogy bármit is csinálna az enyhén duzzadt szememmel. Ezen kívül nekem picit könnyezni is szokott a szemem tőle este, amióta meg reggel is használom azt vettem észre hogy az amúgy egész nap tartó szempillaspirálom elkenődik rajta és pandamaci leszek. Elhasználom estére mert kidobni sajnálom, de én biztos hogy inkább valami jobbat keresek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

Krisz78

2016. január 13.

Miután elfogyott az Anaconda szemkrémem,ezt vettem.
Enyhén vizes állagú,egyáltalán nem zsíros krém.
A felkenést követően rögtön,"nyom nélkül" beszívódik,a hialuronsavnak köszönhető simítja a szárazságból adódó kisebb "vonalakat".
Nekem reggelente nem puffadt a szemem,így a koffein e téren tett hatásáról nem tudok nyilatkozni.
Egynek jó, de ennyit tud az Anaconda is majdnem fele ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Miután elfogyott az Anaconda szemkrémem,ezt vettem.
Enyhén vizes állagú,egyáltalán nem zsíros krém.
Egynek jó, de ennyit tud az Anaconda is majdnem fele ennyiért.

Skiiin

2015. március 26.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!

Megelőzés céljából használom, nincsenek ráncaim, karikáim. Szépen feszesíti a szemkörnyéki bőrt, hidratálja. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után és a legfontosabb: nem irritálja a szememet!!!
Az összetevői is nagyon szépek!Az áráról nem is beszélve!!!:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel!

Az összetevői is nagyon szépek!Az áráról nem is beszélve!!!:))

wk62

Korcsoport: >54
2015. február 10.

Nagyon zsíros, így csak este használom már 2 hete, bár nem látszik az eredménye. A sötét karikák is megvannak, talán a duzzanaton kicsit javított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 10.

eveartstar

2015. január 29.

Hát az én ráncaimmal nem csinált sajna semmit. Oda adtam a páromnak, hátha leviszi a táskáit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Hydrogenated Palm Glycerides, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glycine Soja (Soybean) Oil, Lecithin, Panthenol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Lecithin, Triethanolamine
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Triethanolamine
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.